Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

lucia18121
8. feb 2018

@gaia251 napisem ti do ip 😁

nedockavasom
8. feb 2018

@janduska ahoj, skusila a nie je nic nove.. po par hodinach slabulinka ciarka.. podla mna kanalik.. inak bielo biele nic :(

zelenagw
8. feb 2018

JA som mala po ET vklade pozitívny vysledok po 10dnoch.... Mam 3,5ročnu princeznu.

Teraz som bola na iui som 17den po nom no neukazuje mi test dve ciarky a na krvi som nebola viem ze som mala ist na krv no je to daleko a ked by som aj zajtra isla na krv tak to zistim az v pondelok co mam robit ??

nedockavasom
8. feb 2018

@zelenagw ako stare embryo ti vkladali?

ja ked idem na krv rano.. tak vysledky mam poobede.. mozno sa to da u teba tiez v nejakom labaku blizko

zelenagw
8. feb 2018

@nedockavasom bola 5dnova blaskocyta .... no len ci by mi to niekto spravil bez odporucania a tak... zaplatila by som no musim nieco vymisliet...

nedockavasom
8. feb 2018

@zelenagw jasne, ako samoplatca si mozes kdekolvek dat urobit testy krvne.. na hocico.. len sa opytaj, kedy budu vysledky... nie vsetci daju v ten den este

zelenagw
8. feb 2018

@nedockavasom asi to skusim lebo ma porazi inak...pojdem rovno do labaku...

janduska
8. feb 2018

@nedockavasom to ma mrzi...

rada2002
9. feb 2018

@lucia18121
@gaia251 dievcata pripajam sa k vam. Tiez som mala v pondelok et. gaia preco ides uz vo stvrtok na krv? Ja si mam dat test az 19.

zuzanita123
9. feb 2018

Dievcata dokedy sa berie progestron a estrimax po vklade, neviete?

mimiqa
9. feb 2018

@zuzanita123 12tt....do 10tt ako ti kazali..11 tt davas polovicnu davku a 12tt iba vecer ci rano teraz uff neviem..

zuzanita123
9. feb 2018

@mimiqa lebo mne dnes dosli injekcie a ostali mi len cipky a estrimax, v nedelu mam testovat. Volala som tam ale iba na recepcii mi povedala ze mam zdvojnasobit davku progesteronu v cipke ze to staci, s doktorom som nehovorila a mam trocha obavy ci to bude ozaj stacit ak vies co myslim. Co by ste urobili vy?

lucia18121
9. feb 2018

@rada2002 ahoj tak budeme cakat spolu ;). Ako sa citis? Mna pobolieva v podbrusku stale tak neviem ako to mam brat :(

rada2002
9. feb 2018

@lucia1812mna tam sem tam pichne. Picham si fraxiparin a mam po nom neskutocne modriny co som doteraz pri nevydarenych vkladoch nemala a byva mi cely den trochu zle ako po opici ale nevraciam. No uvidime. 19
Si mam robit test a 20. Mam ja a 23. Moj partner narodky. To by bol krasny narodeninovy darcek.

lucia18121
9. feb 2018

@rada2002 no drzim palce nech to vyjde 😁 to by bol fakt krásny darcek

gaia251
9. feb 2018

@rada2002 ahojky tak super, dalsia pondelkova cakatelka. V centre hovorili o 10dni prist na krv, tak poslucham ;)

mimiqa
9. feb 2018

@zuzanita123 ja mam 4-0-4 utrogestan ..takto sa povacsinou dava

katkatop
11. feb 2018

Ahojte, vyzerá to tak, že som tehotná. Preberali sme tu príznaky: Žiadne pichanie nikde som necítila, trochu zväčšené prsia, veľa smädu, únava to je všetko. Keď som bol tehotná pred tromi rokmi necítila som po transfere vôbec nič. Takže vidíte, je to individuálne. V deň transferu som si dala ráno červené víno, po transfere super obed s mojim drahým. Boli sme obaja totálne v pohode a dobre naladení- a to je podľa mňa základ. Ak nie ste v pohode, odložte to o mesiac. Myslím, že nervy sú najdôležitejšie. Druhý deň tiež trocha vína, tretí už nie. Nešetrila som sa vôbec, pri 2,5 ročnom dieťati sa to veľmi nedá. Podľa štúdií môže pomôcť pred transferom pohlavný styk, spermie pozitívne pôsobia na embryo, ste relaxovanejšia, maternica je prekrvená. Endometrium som mala 8, takže žiaden zázrak. Testovala som sa prvý krát 10-ty deň po transfere. Dúfam že vám to pomohlo. Všetkým vám to prajem. Určite budete super mamy.

janduska
11. feb 2018

@katkatop blahoželám 🙂 Koľko embryjok ti vkladali a ake lieky si brala / berieš?

zuzanita123
11. feb 2018

@katkatop ahoj blahozelam, uz si po krvnom teste ci este nie? Ja idem zajtra 😊

katkatop
11. feb 2018

@janduska Ahoj, jednu expandovanú blastocytu, na stimulaciu som brala Femaru, Gonal a teraz utrogestan 4-0-4.

katkatop
11. feb 2018

@zuzanita123 Aj ja idem zajtra, ale z domácich testov to vyzerá celkom jednozančne, tak dúfam, že som to nezakríkla.

zuzanita123
11. feb 2018

@katkatop zajtra si piseme ze co a ako😉

xeni
11. feb 2018

Ahojte som tu nova dnes som bola na vklad. 🤗

katkatop
12. feb 2018

@zuzanita123 už vieš? Mne sa podarilo výsledok dostať do hodiny. Zobrala som krv priamo do labáku a urobili to na počkanie. Centrum by mi dalo výsledok až zajtra.

anakra
12. feb 2018

Tak kočky, ja som opäť negatívna. Som na nervy uz z toho. Ale co spravím. Ešte jeden zmrazacik a keď ani ten nevyjde, tak sa uz na to vykaslem...asi mi nie je súdené mať deti a nebudem ani prvá ani posledná😢😢😢😢

lucia18121
12. feb 2018

@anakra ahoj tak to mi je luto :( slova dakej ľútosti su asi zbytocne. Drz sa, snad sa podari ten posledny mrazacik. Ja budem vediet o tyden, tak uvidime

anakra
12. feb 2018

@lucia18121 držím palce každej z nás, nech ti to vyjde 😊 ja som uz poplakala a idem ďalej

zuzanita123
12. feb 2018

@anakra tak to mi je uprimne luto, drz sa, dalsi pokus uz musi byt pozitivny...

zuzanita123
12. feb 2018

@katkatop ale aky vysledok si nenapisala...😁 ja som si na vysledky pekne pockala od 9tej do pol 2, kedze som uz nemala tabletky tak osobne a vysledok je 390.5 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre