Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

regina24
30. sep 2019

@lyzinka 1 embrijko vkladali 🙂
Tak snáď nevadí to sono tak často verím že budem vydiet už bublinky našu . 🙂
Hej bol tam dnes Krajkovic .ty si mala koľko hcg nazaciatku?

bobulkapetka
30. sep 2019

@regina24 gratulujem. A ty si o koľkej bola? Lebo ja som tiež bola dnes ale bola tam len dr. Rossova. Zvláštne 🤔

regina24
30. sep 2019

@bobulkapetka ja som tam bola hneď od rána len išla som na krv a sestrička mi vravela že dr krajkovic je hore na operačné a príde dole robiť Soňa aj on ale o hodinku tak som čakala ,lebo hneď ráno bola tam dr Rossova .
Ja som si počkala dr Krajkoviča.
A čo Vám povedala dr ?

bobulkapetka
30. sep 2019

@regina24 hej? No lebo ja som tam uz bola pred siedmou a išla som ako posledná dnuka 🤔 po mne uz nikto neostal. Preto sa čudujem ze tam bol lebo mne vraveli, ze dnes len ona tam je...

regina24
30. sep 2019

@bobulkapetka bol tam aj dr fakt .bola tam aj doktorka aj doktor.
Tiež ste tehotná ? Čo Vám povedala dr ?

bobulkapetka
30. sep 2019

@regina24 v rovnakom centre sme boli? Som sa pýtala sestričky a este aj doktorka mi povedala, ze doktor bude budúci týžden len. Tak ja neviem má museli oklamať 🙈

regina24
30. sep 2019

@bobulkapetka tak podľa mňa ani oni nevedeli kto tam bude lebo ja chodievam stále dr Krajkovicovy keď róby pondelok utorok BB a streda štvrtok piatok v Martine tak chodím tam na sono atak.
To je jedno nebudeme sa hádať teda .

bobulkapetka
30. sep 2019

@regina24 Šák veď ja sa nehádam. Len no dosť cudne ze ja som pred siedmou tam bola a posledná odchádzala a mne tvrdili ten tam nie je a ty si tam tiez ráno bola a tebe robil sono on... tak cudne mi to príde no pravdu ti poviem. Ale veď akože mne je to jedno len má to kus zarazilo...

regina24
30. sep 2019

@bobulkapetka hej chápem tá .
Ale ja nemám prečo ti klamať.
A ste tehotná ?či ?

lyzinka
7. okt 2019

@regina24 Ahoj. Tak ako si dnes dopadla? Vsetko ok na sone? Uz videl aj srdiecko buchat? Dal ti aj fotecku?

regina24
7. okt 2019

@lyzinka idem na kontrolu zajtra tak uvidíme verím všetko bude ok 🙂

lyzinka
7. okt 2019

@regina24 Jaj ja ze dnes si mala ist

regina24
7. okt 2019

@lyzinka nie prehodili mi to na zajtra lebo že dnes majú už veľa pacientov .

lyzinka
7. okt 2019

@regina24 jaj no ale tak jedno sono by isto zvladol... Ale tak zajtra drzim palceky a potom sup fotecku budem cakat

regina24
7. okt 2019

@lyzinka
Drž palce aby bolo všetko ok 🙂 zajtra

lyzinka
7. okt 2019

@regina24 a ako sa citis? Mas aj dake priznaky? Byva ti zle?

regina24
7. okt 2019

@lyzinka mám sa dobre často chodím na wc sem tam mám pobolievanie podbruchu ale dá sa to vydržať ináč všetko ok

lyzinka
7. okt 2019

@regina24 tak super.. Nech je zajtra vsetko v poriadku a potesis nas krasnou fotkou.

regina24
7. okt 2019

@lyzinka snáď hej 🙂 a ty sa máš ako ?

lyzinka
8. okt 2019

@regina24 A dobre ujde to. No a ako si dopadla? Vsetko ok? Videla si uz aj bublinku malu? Pochval sa krasnou foteckou.

regina24
8. okt 2019

@lyzinka máme všetko poriadku,máme plodovy vačok 11mm zltkovy vačok aj embrijko máme tam.
Chcela by som pridať fotku len nenahráva nejak.
Teraz som 6tyzdni.

lyzinka
8. okt 2019

@regina24 Jej super gratulujem a uz aj srdiecko bilo?

regina24
8. okt 2019

@lyzinka ešte srdiečko zatiaľ nie je jasné moc to nevideli na sone tak idem o týždeň na sono utorok .snáď bude ok

lyzinka
8. okt 2019

@regina24 Neboj o tyzden bude uz aj srdiecko urcite... Skoda ze ti nejde fotku pridat

regina24
8. okt 2019

@lyzinka verím že bude byť ❤️.
Poslala som do sms fotecku ,sem sa mi to nedá nahrať

ragaca
9. okt 2019

Ahojte je tu niekto kto bere duphason ale vklada si to do posvy?Mne to lekar kazal.A je to normalne ze mam potom z tej tabletky take hrutky biele.dakujwm

mocita1
11. nov 2019

Ahojte, 5. Novembra som bola na KET. Je na tom niekto podobne?

iorika
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bella1303
28. feb 2020

Ahojte,je mozne mat 4den po Et(vklad blastocysty) na teste ducha? Su to testy z wish🙈robila som aj vcera aby som vedela ci je este v moci hcg po injekcii a nebola tam ciarka. Dakujem za nazor

ppetkab
28. feb 2020

@bella1303 ahoj, a koľko dní máš od pichnutia pregnylu? Ale je to možné, mne pregnyl nepichli a už 5.den som mala mini ducha a testovala som testami one step. Držím palce, aby to bol aj tvoj prípad.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre