Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

bittka13
30. jún 2009

kellynka - no nech si trhne nohou... 😝 , nechces ist k inemu doktorovi ???

mircalla
30. jún 2009

kellynka, no to je neprijemak

ano, oni maju vseliake dohody kam ta posielaju, preto sa mu to nepaci, ale pacient ma prave sa rozhodnut co chce, ved to je tvoje zdravie

suhlasim, ze by bolo mozno skusit ineho doktora...skusim poradit...odkial si? ak si z BA, tak ti viem poradit

bittka13 dikes moc za info, som kludnejsia

maahuliena
30. jún 2009

aaahojte 🙂

anit co to cíítam, och super spravičky 😵 tak to má byť 😉

henika, ver drobcovi, hladkaj bruško a prihováraj sa... on ťa určite nesklame 🙂 😵 a drobec sa poriadne zahryzne 😵

kelly to čo máš za doktora 😖 😖 také neprofesionálne správanie... by som ho poslala kade ľahšie... ked bude pozitívny výsledok(čo viem že bude) tak zmeň lekára 😉 na cele tehu budeš potrebovať rozumný a správny postoj lekára, aby si sa nebála o drobcov a aby si si tehu vychutnavala 😉 a čakám na výsledok, a moc držim palce 😉

ja som sadnes zobudlila, s takým na nič pocitom ☹ ale o tom nebudeme dnes 😅 😉

maahuliena
30. jún 2009

miri... letí to, že? ako sa cítiš? 😉

baby nrozhodli sme sa aj s mm, že ketujeme až v auguste/septembri.. 😵 😵 aj ked ja som chcela hneď..neviem si to predstaviť v robote a zase byť furt na PN...a dofču mi nedajú..ach jaj, musím to vydržať 😲

kellynka7
30. jún 2009

babenky diky moc,ze ze na mna myslite.
Chcem zmenit doktora, som z Nitry tak musim dakeho pohladat
Normalne mi pokazil naladu
Este 1,5 a volam

mircalla
30. jún 2009

mahul, drz sa, to ubehne ako voda

no leti to veru..citim sa ok...zatial...testujem v piatok, ak nevydrzim tak skor

maahuliena
30. jún 2009

kelly... viem, že to nahnevá, ale skus sa sústrediť na drobcov... určite aj v NR sa nájde dobry gyndoš 😉 a zveriť sa treba takému 😉

miri vydrž, netestuj... počkaj na krvičku 🙂 🙂 🙂

myslím na Vás... 😉

lucietta
30. jún 2009

bittka ano, mala som riadne pocity na mrchu do konca 8TT, to jak ti pracuje maternica a roztahuje sa pre mimi, je to oki, nebojaj 😀
anika krasne cisielko tehulka 😀
kellynka, uplne chapem, co prezivas, ja som mala tiez // na 4 testoch a aj tak som nervacila silene na nete, som vypisovala jak drak hehe
ybyta dobre bude, len nozky hore a klud 😉 drzim vam seckym paluchy 😉

lyndus
30. jún 2009

ano ano, bittka, do konca 8TT a miestami este sem tam, ale velmi malinko, tak raz do tyzdna...zajtra mam poradnu a vo stvrtok utz, tak dufam, ze to bude oki 😀

afrika
30. jún 2009

ahojte, ja som síce není po umelom opl., ale chcem sa Vás opýtať či ste pred ním podstúpili najprv IUI a ak áno, tak po koľkých pokusoch ste skúsili umelé opl. ďakujem

bittka13
30. jún 2009

babenky diki za povzbudenie... 🙂

lyndus
30. jún 2009

afrika ja som bola na dvoch, ale manzel mal na hranici spermiogram, takze nam doki navrhol IVF a sli sme na to 🙂 popravde, keby som bola vedela, idem rovno na IVF 😉

afrika
30. jún 2009

lyndus a koľko IVF si absolvovala, než sa zadarilo? inak srdečne blahoželám

kellynka7
30. jún 2009

este hodinku uz mam taku nervozitu ze az nic nerobim v praci nemozem sa sustredit
a zas som mala take hnede teraz som bola na wc
Preco som taky strachoprd 🙂

lyndus
30. jún 2009

Afrika 1 IVF., ET som nemala kvoly zdravotnym problemom, zadaril sa prvy KET. 😉

lyndus
30. jún 2009

kellynka uplne chapem, ja som bola doma a otravovala holky na nete 😀 uplne som nervacila a to som mala tiez pozitivne testy 😀
dnes mala lulockka testovat, este sa tu neukazala...

ybyta
30. jún 2009

ahojte mam otazočku čomu fakt nerozumiem asom stoho chora tehotna som čosa tm deje sadozvieme v piatok či rastie male alebo ....... ☹ už nie tak mi to aj povedali presne 57 jednoznačne tehotnosť je plakala som a pitala aj 3 krat!!!!! že ano inak bymi to nevraveli a nedavali falošnu nadej aleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee nechapem jednu vec jeto tym nizkym HCG že tie testy mi ukazuju len tieň je tam ale slabo som stoho na nervy zažili ste niektora toto????? 😠 ☹ ale dava mi silu jak jedna pisala že faktttttttttttttttttt s krvi bola vtom a14 dni až po krvi jej testy ukazali 2 č. napište prosim nebo ma pic pic 😠 ☹ 😝 😝 😝 😝 Miri ničo ti poviem ti moja si vtom až po same uši toti hovorim citim to 😀 😀 😀

lyndus
30. jún 2009

ybyta urcite su tie slabe ciarocky sposobene zatial nizkym HCG, ale nebojkaj, ono isto porastie...ja som na 13 den po KET mala HCG v krci 340 a na teste ciarky iba slabe aj to po limite...v moci je ta hladina HCG ovela nizsia ako v krvicke, preto ta slaba ciarocka...len sa nenervuj a pekne lezkaj, nech moze malinke rast 😉

ybyta
30. jún 2009

Lyndi ti moje zlatko ako si ma dvihla dakujem ti pekne 🙂 🙂 ved pre niekoho to znamena možno kto nam nerozumie že nam šiši ale atie ...expandovane Blastocysty maju už svoje geneticke infor. su to naše deti !! nie nejake blastocysty či i už ako umňa su uchytene či by odišli prv že by prestali rasť alebo neskor tu ženu to hlboko hlboko zrani je to steba a muža tosi mala dosť hcg amala si slabe čiarky??dik 😉

lyndus
30. jún 2009

hej slabe, hlavne tie prve a secky boli po limite, az tie dva posledne testy vysli v limite a to som bola uz nejaky 20 den po KET, ved pozri album 😉

maahuliena
30. jún 2009

kelly, čakaaame 😎

mircalla
30. jún 2009

kelly drz sa...verim, ze su to nervy...absolovovala som to nie raz

ybyta
30. jún 2009

no linduš ato si mala 10 citlivosť testu, ja mam slabšie na teste 25 citlivosť tak neviem zas čakať na piatok 🙄 🙄 🙄Mahul asi relativne ok? nebola skoro ta krv ved ja som bola včera 15 den aHCG 57 😉

lyndus
30. jún 2009

hej hej desiatka to bola, ale nemali sme PK, takze to je pochopitelne 🙂 myslim, ze brali v centre do uvahy, ktory den bola mahul na krvicku...

mircalla
30. jún 2009

ja neviem ci to s testovanim do piatka vydrzim

henika30
30. jún 2009

Maahuliena dakujem ti dúfam že sa to všetkým podarí : 😔 .Ja som už mala potrat a preto sa bojím.Ináč mám také príznaky,jak keby som mala dostat mrchu.ale dúfam že to prejde a všetko bude ok.

maahuliena
30. jún 2009

lyndus len sestrička si myslela, že som 14den po KET 😕 tak som tam volala ešte raz, a povedala som jej, že som 11dpET a povedala, že mám teda prísť ešte na jeden odber 😕 😕 😨 tak preto fakt rozmýšľam či jej ešte nezavolám a nespýtam sa 😒

heni pozri príznaky na ms, môžu byť aj predzvesť tehulkovo 😵 treba veriť 🙂

kelly 😅

ybyta
30. jún 2009

skoro nesedi mi to do heliosu v Martine volaju na krv na 14 deň ana sono 😉 lindi tebe je fajn 😒 🙂 🙂 sa maš včera tam jedna bola chodi 1,5 do centra nakety ivf bola vtom av 8 tt potrat ateraz na 10 krat je vtom čaka 2 😝 😝 🙂 na testoch 2 čiarky ani nič krv ti povedia žesi tehotna toje sila jedno nechapem akoto že baby pišu že maju 26 hcg asu na začiatku teh.chapeteto ???ja som stoho dili anato druha piše mam 71 som na hrane ak to viete vysvetlite mito mocccccccccccccccccccc prosim ☹ 😎 😝

lyndus
30. jún 2009

maahuliena a kolko si mala vcera HCG? ci si sa nepytala? v tom pripade nevysadzuj lieky...
mircalla, ked si 10 den po ET, ja by som uz testovala vcera 🙂 zabehni do lekarne, kup si 10-tku citlivost a zajtra rano sup sup testuj 😀

henika30
30. jún 2009

Dakujem že ma pokúšaš upokojit ale aj tak som velmi nervózna.Výsledok budem vediet len v pondelok.Ja som teraz 5den po et.Kedy mám spravit test podla vás?alebo nemám sa testovat?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre