Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

andysok
8. dec 2009

takze ja zacinam od znova ☹ ....HCG nula ☹

mib
8. dec 2009

andysok .... 😢 😢 😢

andysok
8. dec 2009

dakujem mib..... 🙂 no nic ....v januari zacinam zasa , nemame ani zmrazene.....uff druhe kolo 🙂

soni1
8. dec 2009

Ahojte, moja krvička je negatívna. Dnes som si poriadne poplakala.

matelko1
8. dec 2009

baby tak to mi je luto.
soni a mas snehuliacikov.

andysok
8. dec 2009

Soni ani nevrav.......ale halvu hore, tomu clovek uz naozaj nerozumie.....ja som mala dnes uplny amok placuci.....vzdy si hovorim, " na dobre sa caka" niekto to ma hned, niekto musi cakat......bude ci skor ci neskor

matelko1
8. dec 2009

jasne baby,ze bude,mozno este nenastal ten spravny cas....ale hlavu hore,treba bojovat.

andysok
8. dec 2009

matelko dakuejeme 🙂 inak by sme na tejto zemi neprezili......treba sa pozviechat , otriast a ist od znova, vsetko ma svoje dovody...... berme to tak

nemko
8. dec 2009

kocky ja som dnes 6 den po KET a je mi jasne, ze je to v haji, nic necitim, ziadne priznaky absolutne nic, do vcera som aspon mala bolesti podbruska a teraz nic, najradsej by som do niecoho vrazila od jedu....

andysok
8. dec 2009

hej hej co to pocujem, nemozes sa vzdavat, 😉

nemko
8. dec 2009

andysok ja uz mam po skoro 4 rokoch toho uz dost, uz to prestavam vzdavat stale dokola to iste, tehotenske testy uz z duse neznasam, ked nan pozeram ako tam silnie len jedna ciarka ide ma porazit

andysok
8. dec 2009

pre boha 4 roky, ved to si neviem predstavit uz otazku financovania....clovek robi len pre to....ale co by sme za to nedali .....nechcete skusit darovane spermie? ja som nad tym uvazovala, ale.......neviem

nemko
8. dec 2009

my sme obaja uplne zdravi

nemko
8. dec 2009

andysok pockam si teraz na krv kam idem buduci tyzden a ked bude negativna davam za celym velku bodku a pre mna je to ukoncena vec, naozaj uz nevladzem, ale vam kazdej jednej prajem vela sil do dalsieho boja a odvahy

andysok
8. dec 2009

tak potom co? nemate nahodou rovnaku krvnu skupinu?

nemko
8. dec 2009

nie uplne inu, presli sme vsetkym moznym aj nemoznym a viac to uz neriesim

andysok
8. dec 2009

a nie je to v tom ze ty mas pozitiv a on negativ?

nemko
8. dec 2009

andysok my sme boli aj na genetike - vsetko o.k, hematologia o.k takze uz nemam kam ist 🙂 presli sme vsetko a uz to nechame tak, ale vdaka za tip

andysok
8. dec 2009

uff, hmmm, nespravodlive je to, nespravodlive ☹

nemko
8. dec 2009

no co uz narobim, musim sa s tym naucit zit aj ked neviem ako a ci to zvladnem

andysok
8. dec 2009

😢 , nemko.......aspon sa pokusme

nemko
8. dec 2009

no musime, nic ine nam nezostava...

soni1
9. dec 2009

andysok, mrzí ma to, takže aj ty si si poplakala. A tebe už menzes prišiel? Mne ešte stále nie, čakám.
Práve špekulujem nad tým, že čo keď krvička vyšla negatívna... možno, že sa to ešte neukázalo, či už asi trepem dve na tri. Asi by som veľmi chcela.

andysok
9. dec 2009

nie nie krv to ukaze na sto percent Soni........hrozne je to.....ale je to realita ☹ ja mam hrozne bolavy menzes taky som nemala uz ani nepamatam

rikuska21
9. dec 2009

Andysok, soni, velmi ma to mrzi, naozaj, co dodat, 😔 😔

Babule, ja idem na krvicku v piatok, este som netestila a ni nebudem, jednoducho som si povedala co mam prist tak pride

Nemko, a roky v jednom kole s pocitom ze ste obaja zdravi??? to je strasne na psychiku, my uz vyse 6 rokov , ale ja mam kopec sprortych diagno, neliecenych , takze to sa da aj cakat,,

Ma m pocit ako pred menzesom, ale ja by som amala dostat az v nedelu, takze urcite nie skor ako bude krvicka,

mam strach a respekt, som zahatena pracou aby som na to nemyslela 😒

soni1
9. dec 2009

No a to môj menzes ešte stále nikde.

andysok
9. dec 2009

rikus, ja som zistila ze nic z toho nebude ( ked tak premyslam ako to bolo den po dni) ked ma prestali boliet prsia,a zacala sa mi uzdravovat koza, bola som pred tym hrozen vyhadzana.......pokial ta boli v brusku a citis prsia, malo by byt vsetko ok 🙂 ale zasa budem sa opakovat je to hrozne individualne 🙂 drz sa drz sa drz sa

rikuska21
9. dec 2009

Babule, dam vam v piatok vediet a ako sa vy citite??? ☹ ☹

andysok
9. dec 2009

ja som sa uz pozviechala, len dnes som si pisala s mojou hematologickou a ta nechapala ze preco sa to stalo, lebo na poslednom vysetreni podla krvy videla ze som ethotna.....viem rpesne co sa stalo, muz mal chripku, ja som bola doma aj on je teraz doma, takze som to schytala, ochorela som -(

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre