Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

nivejka
29. jan 2010

ahojte babenky krivka...lusinkaj... 🙂 🙂 🙂 , tak práve som prišla domov a hned čííííítam 😀 ja som tiež kávičkárka ,
ale len slabšiu s mliekom...obmedzila som s 3 na 2 , ale + ten zlozvyk vo mne zostal ,ako ty si krivka prestala...,ale
snažím sa menej a ked sa mi náhodou potvrdí,že som tehu - budem musieť úplne prestať!!!
Dnes sa cítim zvláštne žalúdok mám nejaký čudný--v podbrušku stále pobolieva...držíme si navzájom palčeky.. 🙂

lusinkaj
29. jan 2010

ahj nivejka... 😉 no ja som kavickarka a uz od et nepijem vobec,ani jednu 😝 😒
no tak ja mam sem tam pobolievanie bruska,popichavanie vo vajecniku...prsia trosku bolia..tak snad... 😉
dnes som si kupila test...tak uz by som aj testla ale este bojim...

minka051
29. jan 2010

lusinkaj a koľký deň si po ET ked sa chystáš testovať. 🙂 No príznaky už máš. tak verím že si tehulka. 🙂

lusinkaj
29. jan 2010

minka ahoj,no dnes som presne 7 den...ale sa bojim testnut...ja uz si nic nenhovaram,ci som lebo to sklamanie je strasne,bolestive....

nivejka
29. jan 2010

lusinkaj.....no hej moja ty si už 7.deň,ale čo ja len 3. a cítim sa dnes fakt divne 😲 --skús chvíľku ešte počkať,kým testneš 😉 kávičku pijem aj preto , že mávam slabší tlak,ale fakt len slabšiu 😀

lusinkaj
29. jan 2010

nivejka ako sa citis?co to je divne?no ja este netestujem,az v pondelok...uz vydrzim tolko...

mariana953
29. jan 2010

ahojte baby mozem sa k vam pridat,ja mam tiez test 5.2 a to cakanie je hrozne 😠 Lusinkaj a ty si mala kedy ET?

nivejka
29. jan 2010

lusinkaj.......je mi dnes od rana blbo od žalúdka , brucho pobolieva a sem tam cítim ako keby tam prechádzali nejaké bublinky 😵 --no,čo si mám o tom myslieť, že mi už preskakuje???

nivejka
29. jan 2010

ahoj...mariana jasne,že môžeš 😀 ja mám tiež test 5.2.--ale to budem mať len 10.deň

mariana953
29. jan 2010

nivejka citala som u vas,ze prvy den ET sa nerata nevies preco?ja som bola 22.1 tak to som vlastne 7 den po ET a nie 8 den? 😉

lusinkaj
29. jan 2010

mariana,ja som tiez bola 22.1 a idem na krv az 5.2 a ano v pondelok testnem 10 den.tak ten den co bol vykonany et sa nerata...ty mas nejake priznaky??? 🙂
nivejka,tak no zeby priznaky?

nivejka
29. jan 2010

mariana...ja neviem prečo sa to tak ráta--mne to vysvetlila...lusinkaj--tiež som myslela ako ty 🙂
lusinkaj....u mňa je to ešte skoro...tak neviem... 😉

lusinkaj
29. jan 2010

nivejka no veru u teba este skoro,pockaj chvilu... 🙂
mariana mne to vysvetlili ine baby tak snad vedia...ved aj tak ten den hore dole...

nivejka
29. jan 2010

mariana........tak si potom 7.deň podľa týchto výpočtov....nesmúť ja som len teda 3.deň....

lusinkaj
29. jan 2010

no tak je ako ja..ved mi presne spolu sme boli...mariana a kam chodis do centra?

nivejka
29. jan 2010

lusinkaj....nakukla som ti do albumu.. 🙂 inzul.pero si kupovala ? ja som mala Decapeptyl, puregon 900 a 300; menopur ,pregnyl...a teraz utrogestan...pero mi požičali...injekcie my všetky pichal manžel 🙂

lusinkaj
29. jan 2010

nivejka kludne...ja som mala decap.depot pichli na pohot.,potom stimulka s puregonom 600,nakoniec pregnyl pichol doma manzel nechcelo sa mi ist na pohot.
ake lieky beries???ja duphaston,estrimax,utogestan(neznasam ho) 😀 a ja som si kupila vit.femibion 800

nivejka
29. jan 2010

lusinkaj.......len ten utrogestan + kyselinu listovú a to je všetko....toto tebe naordinovali v centre??? mne iba ten
utrogestan 😅 ---mne musel všetko pichať drahý ,ved kto by behal stále na pohotovosť 😵 ,ked mi to v centre dovolili tak prečo nie 😀 . aj ti niečo zostalo?? mne dosť,ale našťastie to preplácajú 🙂

mariana953
29. jan 2010

ja chodim do Gyn fiv zatial priznaky ziadne len trochu pobolieva brucho a krize tak neviem co to znamena 😨

nivejka
29. jan 2010

mariana.....ja tiež chodím do gyn fiv 🙂 ...no si na dobrej ceste 😀 držím palčeky všetky 4 😀

lusinkaj
30. jan 2010

nivejka,ano v centre mi dr.predpisal utrogestan,duphaston,estrimax...ale to som brala aj pri 1ivf.aj pri ket sa to berie...aj ostatne baby to brali...nechapem preco vo vasom centre len utrogestan????ved to nieje malo?
ja by som uz tak testla... 😅 dnes sa mi snivalo,ze som mala narodky a plno kolace mi mama dala upiest,muzik pozrel na nete atam bolo,ze ak sa to sniva bude zena tehu... 😵 🙂

nivejka
30. jan 2010

ahoj...lusinkaj...neviem,prečo je tak u nás,ale ja mám teraz len ten utrogestan ☹ no moja už skús testnúť,lebo sa už z toho zblázdniš 😀 😀 a už je s teba aj bosorka 🙂 🙂 🙂--určite si tehu,ked už máš aj tie pekné sny...
ja sa dnes cítim ako keby som mala už dostať mrchu--všetko ma už bolí ☹

lusinkaj
30. jan 2010

nivejka...tak mna sem-tam brusko..no nebudme sa tolko opakovat..to mi je co do teraz...nic ine
joj neviem ci zajtra uz testnem,ci az pondelok... 😉

nivejka
30. jan 2010

lusinkaj....tak tieto dni sú nekonečne čo?? nevieš nahodou po akej dobe môžem potom zopakovať IVF? to keby nam to teraz nevyšlo...myslím,že tam musí byť nejaka dlhšia pauza 😖

lusinkaj
30. jan 2010

nivejka netusim,kedy sa moze ist na dalsie ivf...ja mam este plno mrazaciky tak ja nad tym vobec ani nerozmylam..bud po psychiskej stranke a financnej...ale ja verim,ze teraz je to vyhrate 😉

mariana953
30. jan 2010

ahojte baby asi nas vsetky boli to brusko nestastne,ja som sa v noci zobudila na riadnu bolest ako keby mala mrcha prist a volako ma to stale drzi,uz ma chyta panika 😅 mne uz tiez neostali mrazacikovia ☹

lusinkaj
30. jan 2010

mariana,ja s av noci budim n to ze mi treba na wc,tejto noci az 2 krat som bola,potom ma popichava vo vajecnikoch... 😉

mariana953
30. jan 2010

lusinkaj no tak to vyzera ,ze ti zacinaju tehu priznaky 😀 kolko sa snazite o dietatko?

nivejka
31. jan 2010

ahojte....babenky 🙂 🙂 ....lusinkaj....ako hovorí mariana....príznaky už máš...ty moja tehulka 🙂 určite sa ti to potvrdí,ked testneš--budem na teba moooc myslieť 😉
mariana...my sme na tom rovnako,ked nemame žiadnych mrazáčikov ☹ ---ale nádej zomiera posledná....

lusinkaj
31. jan 2010

ahojte,nivejka a mariana... 🙂 bodaj by ste mali pravdu...ale aj tak sa bojim 😅
mariana,tak mi sa snazime nie vela mozno 2 r.ale to kvoli tomu,lebo sme sa dozvedeli,ze prir.cestou babo nikdy nebudeme mat ☹ to by musel byt zazrak... 😅 taze sme prestali,snazit a rychle navstivili centrum...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre