Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

lusinkaj
2. feb 2010

krivka uzasna sprava!!!!! 🙂 moc drzim prsty nech srdiecko bije ako zvon... 😉
no ano,ja som urobila testik na 10 den boli tam // ciarky a verim,ze ze v piatok mi doki len potvrdi hcg 😉
velmi sa tesim,ze uz je tu piatok....ja tiez nemam ziadne priznaky sem tam pichne v brusku,sem tam vo vajecniku...bolest bruska len mierna....tak verim ze ms nedojde a bobcek sa bude vyvijak ako ma....
ja sa bojim len utz ked mi doki bude mat povedat ze ci je tam srdiecko,lebo pri 1ivf som bola tehu ale srdiecko nebilo....toho sa najviac bojim 😒

nivejka
2. feb 2010

včera ,ked som ležala na chrbte , tak som zakašlala a ľavý vaječnik nejako zaštrajkoval--cítila som v ňom vybrácie
a dosť ma tam aj pichlo--tak som sa poriadne aj zľakla..

lusinkaj
2. feb 2010

krivka ja som kavickova tiez...ale ja ju od et nepijem,bojim sa neviem co je natom ze kava vyvolava potrat 😒
radsej neriskujem...
a co sa tyka spania,ja som tiez unavena,skoro idme spinkat vecer...tak snad som aj ja tehulka 😉

krivka5
2. feb 2010

lusi...a to je ako mozne ze nebilo srdiecko?tak to si ma vystrasila...tak sa mam zase coho bat.vies mna stvu tie tehu priznaky ze nemam a preto som aj robila az 5 testikov...a ake si mala hcg po prvom ivf?
lusi nebojkaj teraz to bude o.k.len sa musime snazit byt kludne a nestresovat...

nivejka
2. feb 2010

krivka...budeš mať super tehotenstvo 🙂 ,ked som čakala dcéru,tak všade kde som prišla,tak som zaspala 😀
chodila som vlastne na návštevy,ale asi iba vyspať sa 😀 😀 😀 možno aj preto si nemohla spávať,lebo
psychika ti išla na plné obrátky 😉 kľudne si daj kafčo..

krivka5
2. feb 2010

nivejka...mne dnes doki povedal ze ma este budu pichat vajecniky bo ich mam este zvacsene po stimulke tak je to normalne neboj...

nivejka
2. feb 2010

baby všelijaké fámy sú najviac,ale také,že v tehotenstve nič nesmieme , ale to je blbosť--jasne,že žiadny nejaký
extrém...tehulky sú tehotné a nie chorééé...aj to napr.čo sa týka farbenia vlasov počas tehotenstva--hovoria žiadne farbenie...ja som sa aj to pýtala v centre a potvrdili my to ,že je to fakt hovadina

krivka5
2. feb 2010

nivejka...dufam ze mas pravdu,ale najradsej by som sla na pn.mam blbe zamestnanie,same nervy a stresy a prakticky som tam takmer od rana do vecera.bojim sa o bambulku nech je v pohodicke a nech jej 12.2.krasne bije srdiecko...
tesim sa na vase vysledky ,ze sa zacneme vsetky pozorovat uz ako tehulky 🙂

lusinkaj
2. feb 2010

krivka no presne tak,ja som ostala tehu.ale ak som isla na utz bol tam iba vacok...a srdiecko uz malo bit a nebilo,tak dr.povedal pridte o tyzden mozno bude...tak som prisla a nebilo...tak hned potrat do 2 dni som musela do nemocky...vies tak aj sa toho najviac bojim...
to ze som si nasla // a snad aj krv bude ok...este len vtedy zacne stres ci bude vsetko ok na utz.... 😒

lusinkaj
2. feb 2010

nivejka ano,tehotenstvo nieje choroba...ale mi sme prisli k teh.trosku inak ako ostatne baby,vies tam je to ine...

nivejka
2. feb 2010

lusinka...tak my povedali v centre po ET- mala som plno otázok 🙂

krivka...jasne to neriskuj---žiaden stres a ani dvíhanie ťažkého....na tvojom mieste by som naozaj zostala doma
a zbytočne neriskovala--ved tak dlho si na to čakala...

nivejka
2. feb 2010

lusinka...tentokrát bude všetko v poriadku uvidíš moja 🙂 🙂

nivejka
2. feb 2010

lusi...otázočka ako užívaš utrogestan vaginálne? ja ano a bojím sa,že keby som testla , tak mi to môže ovplyvniť
ten výsledok ja si ho dávam 3krat denne po 8.hod

krivka5
2. feb 2010

lusinka...mas pravdu,dost sme si toho pri tejto ceste za vytuzenym babatkom preskakali tak nechcem nic riskovat.tak to ma mrzi a zaroven znepokojuje to tvoje prve IVF.
neboj sa uz sa ti to nezopakuje,ver tomu a mysli pozitivne 😉 ,ale machrujem a ja sa stale niecoho bojim aj ked som uz oficialne tehu.a aj si mala nejake zvlastne pocity pri tom prvom IVF?prepac ze sa pytam viem ,ze je to citliva tema...

krivka5
2. feb 2010

nivejka...jezisi este ze si to spomenula,ja som si rano utros nedala,idem si ho sikovno dat...inac ja si davam dve rano a dve vecer...
a doki mi povedal tiez ze do prace mozem normalne chodit len sa neprepinat a nestresovat,ale v mojej praci to moc nejde...

krivka5
2. feb 2010

nivejka...utros ti vysledok neovplyvni,to ti moze len pregnyl a ten vraj uz na 3 den po ET je z tela fuc...

lusinkaj
2. feb 2010

nivejka ja uz utrogestan neberiem,od vcera..mi sme mali len jedno balenie vybrat a teraz beriem duphaston 2x2 a estrimax 3x1...ale utros som brala len vecer 2 do posvy
krivka,neviem ani si uz velmi nepamätam ved 8.1 to bolo 2 r.taze ani neviem....
ale verim,ze teraz to bude dobre 🙂

lusinkaj
2. feb 2010

krivka a kde pracujes ak smiem?

nivejka
2. feb 2010

krivka...tak nemáš o čom rozmýšľať ,ked to u vás v práci je ako hovoríš...pn to istí 🙂 🙂

christy22
2. feb 2010

krivka,gratulujem.to je super.ja som tiez po 1.ivf.tak uvidim.poistovna dalsie asi nepreplati a mrazacikov nemame ziadnych.Z 11 vajicok 2 embrijka.super,ze?ale nevadi.mozno sekera vystreli.....
tak sa drz,nenamahaj saa vsetko bude super.
ja musim este tyzden cakat.hroza.

lusinkaj
2. feb 2010

christy neboj,vsetko rychle prejde ja ked osm bola po et tak som si povedala pane boze teraz 15 dni cakat...a pozri uz je utorok,piatok je tu za chvilku 😉

nivejka
2. feb 2010

baby a ako to je teraz zo sexom???ja sa teraz mužovi vyhýbam pokiaľ nebudem vedieť na čom som 😉
ale potom môžme normálne nie???ako tak pomaličky... 😉 😉

lusinkaj
2. feb 2010

no nivejka tuto otazku som chcela dat aj ja... 😉 no teraz aj ja sa vyhybam len neviem dokedy vydrzime... 😀
a potom sa smie po krvi uz? 😉

nivejka
2. feb 2010

christy.....ja som zase mala 8 vajíčok a nakoniec 2 embryjka a tie mám v brušku--teda dúfam a mrazáčikov nemám ☹

lusinkaj
2. feb 2010

baby tak ja som mala 12 vajka,10 sa oplodnili...1 vlozene, ostatne zmrazene len neviem presny pocet... 🙂

nivejka
2. feb 2010

ako doteraz mi to nejako moc nechýbalo a ani teraz ešte nie,lebo stále po tom všetkom niesom vo svojej
koži , ale určite to čoskoro príde...čítala som ako jednej poradili z gyn fivu,že je najlepšie počkať pokiaľ sa nám
nepotvrdi tehulkovanie...vidím ako môj mužíček tým začína trpieť 😀 😀

krivka5
2. feb 2010

lusi...som veduca zavodnej restauracie,robim velke nakupy mam kopec povinnosti,stale niekto nieco potrebuje,pomaham aj varit v kuchyni a ak mi vypadne pokladnicka bezim blokovat a to sa teraz prerabala kuchyna tak je to o dusu. ..

christy...dakujem a zo srdca ti zelam nech to aj tebe vyjde...ja som na tom podobne ako ty,tiez z 10 vajicok oplodnili 8 a zostali do 6 dna PK len dve,ktore mi vlozili.mrazacik ziadny a v aprili mam 39 tak by som sa uz asi schvalenia od poistovne nedockala .ale ja uz nemusiiiiiiim ,moj maly chrustik sa pricucol a bude sa tam drzat este 9 mesiacikov.podla terminu ktory mi dnes doki povedal tak do 6.10. 🙂 a to cakanie bolo fakt o nervy,ja som si uz na 7 den robila testik a bol pozitivny 😉 ale moc slaby,kuk album...

christy22
2. feb 2010

nivejka a ty kedy mas testy?dufam ,ze to dobre dopadne.vy ste taka moja nadej.ja som to totiz nikomu z mojho okolia nepovedala,tak sa nemam ani s kym o tom porozpravat.vie to len manzel a dcera.
😅
a co sa tyka toho sexu,tak neviem.ale viem,ze by nemel byt nechraneny.ale myslim si,ze po testikoch by uz nemal byt ziadny problem.

lusinkaj
2. feb 2010

krivka tak to mas jajaj....prace.... 😉 ale ja by som na tvojom mieste v tvojom veku ostala doma...potvrdila som to 2x kychnutim,taze porozmyslaj nad tym... 😉
nivejka no presne tak,teraz to zatial nechyba ale urcite zacne...mozno uz coskoro... 😀 😵

nivejka
2. feb 2010

krivka...jááááj utekaj odtiaľ!!! to už nieje pre teba

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre