Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

vevericka80
4. mar 2010

nie duphaston mam len rano a na obed, takze 2x2......utrogestan mam vecer

strelka11
4. mar 2010

vevericka ja mam utros 2x2 to som len vysvetlovala,ze si to jedna baba svojvolne zvysila,lebo zacala spinit

vevericka80
4. mar 2010

no svojvolne by som si to nezvysila

strelka11
4. mar 2010

tiez ma to soklo,ale mozno jej to zachranilo tehu,takze mozno urobila dobre 😉 ,takze vecer si vkladas 4 gulicky_
inak ja mam dobre ze celkom dobre na mna utros posobi,ze mi stacia tie dva vklady denne, janula uz mam dneska 12den po ET a ziadne spinenie 🙂

vevericka80
4. mar 2010

vecer si vkladam 2 gulicky

strelka11
4. mar 2010

myslim ze uz je to jasne 😀 😀 😀 😀 teda aspon mne,no mas toho dost vevericka,ale ak ti to ma pomoct k tehu tak aj desat 😀

vevericka80
4. mar 2010

no jasne, nech to pomoze....bol by to krasny darcek k narodeninam

strelka11
4. mar 2010

no vevericka bola som sa pozriet v teme splnenie sna v SPLNe,tak ta splnka ma normalne vystrasila,ze jej v 12dni po ET vysiel test negativny a ze je 41DC,to uz by jej malo ukazat aspon slabu ciarku,ci nie?
inak pretoto sa ja bojim testovat,lebo teraz chuda bude v strachu a neistote cakat do pondelka na test krvi ☹

vevericka80
4. mar 2010

no ja som nad tym testovanim uvazovala .... urcite nebudem testovat pred 10. dnom , ja to testovanie planujem na buducu sobotu alebo nedelu

strelka11
4. mar 2010

no to by ani nemalo zmysel skor tetovat,lebo keby ti vysiel negativny tak budes iba sklamna...ty ides 15.3. na krv?

vevericka80
4. mar 2010

ano na krv idem 15.3.

strelka11
4. mar 2010

tak to si este chvilu pockas,ale hlavne vydrz a netestuj skorej 😉

vevericka80
4. mar 2010

no urcite skor nebudem...pri 1.IVF som skusila na 9.den a to ma velmi sklamalo....pri KET som vydrzala do 13.dna....aspon som mala jeden den na psychicku pripravu na zly vysledok...teraz verim vo vyborny koniec

strelka11
4. mar 2010

presne tak aj ja to tak chcem urobit,ja by som nevydrzala 5dni s negativnym testom,mna by to asi dobre psychicky dostalo ☹ ☹ ☹ 😢 😢 😢

strelka11
4. mar 2010

vevericka toto je tvoje 2IVF?takze mozes porovnat s predchadzajucimi,mas podobne pociti,bolesti ako pred tym?

maryah
4. mar 2010

caute baby, kkala som telku...
vevericka, aj ja idem na test 15.3. ta sa budeme tesit spolu 😵 , no najskor sa budeme tesit so strelkou a insolkou... potom oni s nami a vsetky spolocne 😀 😀 😀

vevericka80
4. mar 2010

ahoj maryah 😉 ....ja sedim na gauci, pozeram spravy a notebook predomnou 🙂
no dufam, ze sa bude kazda z nas tesit z pozitivneho vysledku
strelka je to moje 2.IVF...ani neviem, ci citim nieco ine alebo to iste...bolo to uz pred rokom 🙂

insolka
4. mar 2010

.No ahojte kočky tak sme sa pekne podelili 😀 😀

strelka11
4. mar 2010

bodaj by,badaj by maryah ja sa asi zacnem aj modlit,ci sa to viacej blizi,tym viac o tom premyslam,ze ci to vyjde a uvidim konecne tie dve ciarocky alebo zase ten sprosty test nebude na mna reagovat 😀

insolka
4. mar 2010

neboj strelka krvička jasne potvrdi pozitiv 😀 😀 😀

vevericka80
4. mar 2010

no ja som sa uz vcera pomodlila 😅

maryah
4. mar 2010

ja si to este az takv neuvedomujem, ze mam milacika v brusku, ale ked sa zacne blizit ten test tak si to zacnem uvedomovat... snad nezacnem spinit 😅
ja uz som v pyzamku, v posteli, kukam tiez spravy... taka pohoda, no a drahy popija s mojim tatom takze krasna romantika na vecer 😀 😀 😀

strelka11
4. mar 2010

no ja sa sice modlit neviem ale asi sa od dneska ku tebe pridam vevericka,vymyslim si nejaku svoju modlidbicku 😀

maryah
4. mar 2010

tiez sa zacnem asi uz modlit 😅

insolka
4. mar 2010

😀 😀 😀 moj drahy je pri mne a kuka telku ide do práce ☹ ☹ ☹ ...už aby bolo rano

vevericka80
4. mar 2010

no aj ja pozeram telku a cakam na ordinaciu v ruzovej zahrade 🙂

lusinkaj
4. mar 2010

ahojte,dlho som tu nebola,bola som v nemocnici...ale uz som doma... 🙂
ako sa mate?co mate nove???

insolka
4. mar 2010

.ja na panelák 😀 😀

maryah
4. mar 2010

ahoj lusinkaj, co sa stalo, preco si bola v nemocnici?

maryah
4. mar 2010

aj ja panelak a ordinaciu si pozriem zajtra z archivu 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre