Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

denda1301
31. mar 2010

aha zabudla som čo beriem kyselinu listovú 1xdeň ale čítala som o tom femibione 800 vraj je lepší ako kyselina listová

zuuuzana7
31. mar 2010

aaddeell 1IVF, PK, ET 29.3.(2), calibrum baby plan, 3x 2 utros, krv 15.4.
zuuuzana7 1IVF, PK, ET 27.3. (1), femibion 800, krv 6.4.
denda1301 2IVF,PK,ET 23,3,(1) krv 1.4, kyselina listova
sonulienkas
maryah

denda1301
31. mar 2010

aaddeell 1IVF, PK, ET 29.3.(2), calibrum baby plan, 3x 2 utros, krv 15.4.
zuuuzana7 1IVF, PK, ET 27.3. (1), femibion 800, krv 6.4.
denda1301 2IVF,PK,ET 23,3,(1),kyselina listová 1xdeň krv 1.4
sonulienkas
maryah

asi takto však?ja som dnes asi mechom udretá z toho smutku ☹ ☹ ☹

zuuuzana7
31. mar 2010

denda, ja viem, ze clovek sa najako podvedomo pripravuje na negativne spravy, ale ako casto tu maju baby spinenie na zaciatku tehu, nerozmyslala si temu lekarovi zavolat? ty si vlastne dnes 9ty den po et, to by sice asi ani nic nebolo vidno na uzv, ale aspon krvicku by ti zobral ...
drzim palce, nech to spinenie okamzite prestane 😉

aaddeell
31. mar 2010

denda drzim palce amyslim na teba to este nic neznamena
a aku injekciu mas za sebou?

denda1301
31. mar 2010

canavit to je na zastavenie krvácania pri tehotenstve.Ved uvidím zajtra nechcem na to myslieť idem variť 🙂

maryah
31. mar 2010

denda, spinenie este nic neznamena... neboj, hlavne sa neobavaj nicoho zleho... ja idem na transfer buducu stredu, sliznica este musi trosku dorast, do stredy by mala byt dobra...
pridavam tabulku...

aaddeell 1IVF, PK, ET 29.3.(2), calibrum baby plan, 3x 2 utros, krv 15.4.
zuuuzana7 1IVF, PK, ET 27.3. (1), femibion 800, krv 6.4.
denda1301 2IVF,PK,ET 23,3,(1),kyselina listová 1xdeň krv 1.4
maryah 1.KET, PK, ET 7.4. (1), ethinylestradiol, utrogestan 2x2, calibrum babyplan, krv asi 19.4.
sonulienkas

aaddeell
31. mar 2010

maryah nejako tomu nerozumiem aky transfer?
vklad si uz mala
moc sa v tom este nevyznam
radsej nic nikde necitam aby som si potom nic nenahovarala, tak mozno vyzeram potom ako tuk tuk ked sa pytam asi nejake samozrejme veci

maryah
31. mar 2010

adel hej, mala som transfer po IVF, ale neuspesny, ale nastastie z toho mi zostali 3 zamrazene embryjka a teraz mi idu jedno vkladat... buduci tyzden... opravim to, namiesto ET dam KET... 🙂
neboj moja, ak nerozumies len sa pytaj 😉

aaddeell 1IVF, PK, ET 29.3.(2), calibrum baby plan, 3x 2 utros, krv 15.4.
zuuuzana7 1IVF, PK, ET 27.3. (1), femibion 800, krv 6.4.
denda1301 2IVF,PK,ET 23,3,(1),kyselina listová 1xdeň krv 1.4
maryah 1.KET, PK, KET 7.4. (1), ethinylestradiol, utrogestan 2x2, calibrum babyplan, krv asi 19.4.
sonulienkas

aaddeell
31. mar 2010

jaj tak uz chapem 😵

zuuuzana7
31. mar 2010

maryah tak na buduci tyzden v stredu uz ides po tvojho chrustika 🙂 super 🙂

maryah
31. mar 2010

dakujeeeeeeeeeeem, dufam, ze sa preberie aspon jeden... mam ich 3, ale ten jeden je taky slabsi... ak sa jeden nepreberie tak mi rozmrazia tych dvoch... aaale pevne verim, ze sa to podari 😵 . musi 😖 .

zuuuzana7
31. mar 2010

maryah poradi, proste podari a basta a budeme vsetky tehulkovat a basta fidli 🙂

maryah
31. mar 2010

dnes mam den blbec... pohadali sme sa s manzelom a tak som nejaka posmutnena... musim vypadnut z domu, mam o druhej vychadzku tak pojdem von...
a co ty moja, ako sa citis?

zuuuzana7
31. mar 2010

maryah fakt? teda 🙄 a uz je v praci manzel?
aj u nas to obcas preiskri 😉 ale kde nie ze? darmo, cim si vsetkym prechadzame, to spravi aj vo vztahu urcite napatie ze?
tak zelam aby sme mali coskore, mile udobrenie 😉

inac ja sa citim stale rovnako, citim len prsia inac hadam uz ani brusko nie, ak tak trosku, ale to je asi vsetko individualne ale tak o par dni mam uz krv, tak ja uz ani testovat nejdem ... dufam ... 😅

maryah
31. mar 2010

manzel spi, je po nocnej... mas pravdu, vsade to iskri a hlavne ked sme "posilnene" hormonamy, ale skoda, ze to nase drahe polovicky nechapu... no co uz, zniesli sme aj silnejsie veci 🙂
mas mudro, ze nebudes testovat, ani ja nebudem... nechcela som ani minule, ale mm bol este viac netrpezlivy ako ja a tak ma zlomil a testla som 😅...

zuuuzana7
31. mar 2010

maryah to som aj ja skor stale vycitala manzelovi, ze ma nechape, ze je to tak tazke na psychiku vsetko a tie hormony k tomu ... ale na dnes to uz neriesim, je to muz kupila som si knihu ako to vlastne v mazskej hlave vsetko funguje, a v podstate co neviedia a necitia, nevedia ani tie emocia zdaleka tak prezit ako my ich prezivame, oni su taky nasi logicky prakticaci 😉
maryah a na kolky den si minule testla? to si uz mala ducha ze?

zuuuzana7
31. mar 2010

ty si si vymazala fotku 🙄 ved vas teraz vobec nerozoznam baby ... 😅

maryah
31. mar 2010

zuzana, hod mi do IP nazov tej knihy a autora, nieco take si potrebujem precitat aj ja 😉
nooo, fotku mi pravdepodobne zmazali admini lebo nesplna ich "uzasne" kriteria... fotka musi obsahovat len tvar z blizka... takze v blizkej buducnosti cakaj, ze ju aj tebe vymazu pretoze ti nevidno do tvare... nechapem o co im tym pravidlom ide 😠 . rozobrame tu dost citlive veci a nerada by som keby ma spoznala nejaka moja suseda a zacala by po dedine roznasat, ze som bola alebo chodim na umele oplodnenie... ale co uz, nezmenime to a preto si tu fotku nedam do pasu... a myslim, ze nas takych bude velmi vela...
no, testovala som na 10 DC a bola tam ciarka, taka slabsia...

zuuuzana7
31. mar 2010

denda ako? dufam, ze spinenie ustalo 😕

denda1301
31. mar 2010

Zuzana ustalo,ja tomu nerozumiem 😒 inač som prerevala už celý deň(to bude asi tým počasím)
maryah neboj všade to občas zaiskrí,ale doležité je,že ťa určite lubi 😵 😵 😵
zajtra je 1.apríl a ja idem na kontrolu no mám sa ja na čo tešiť 😝

denda1301
31. mar 2010

ináč ja som si tiež chcela dať fotku,ale neide mi to 🙄

zuuuzana7
31. mar 2010

denda superrrrrrrrr, to som rada 🙂 🙂 🙂 to patri tiez k tehu na zaciatku, ale tentokrat k uspesnemu tehu 🙂
denda, drzima na zajtra palceeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

denda1301
31. mar 2010

už som si veru do 37 veku "odsrala"veru svoje už by sa patrilo konečne aby to aj mne vyšlo.Dííík Zuzana aj ja ti prajem aby ti to vyšlo aj všetkým tehulkám,ktoré tak strááášne po tom túžia 😵

zuuuzana7
31. mar 2010

denda 😅

aaddeell
31. mar 2010

ahojte baby pekne popoludnie snazila som sa pospat si ale nejako to neslo 5 minut som driemala 10 pozerala tv a tak dookola 🙂
maryah ja to iste ako ty som tu inkognito ale pssssssssst nehovorte to nikomu 😀 😀 😀
aj u nas to sem tam iskri to je vsade
ale teraz sa manzel snazi doniesol mi cerstve jahody mnam
inac pred chvilou som mala take bolesti ako pred mrchou co to moze byt?

aaddeell
31. mar 2010

denda azjtra to vide to by bolo aby to nevyslo na 1. aprila 😉

nivejka
31. mar 2010

ahojte babenky... 😀 😀 😀 tak vás stále čítam a držím mooooc palčeky a som rada,že sa to vo vašej teme zase rozbehlo.... 🙂

maryah
31. mar 2010

denda som rada, ze spinenie ustalo 😉 ... je to cisty tehu priznak a zajtra ti to len potvrdia 🙂
adel, to bolenie ako pred mrchou tiez je priznak, mna tiez bolelo a vela zien poznam co ich bolelo brucho ako na mrchu a nic neprislo... ba vlastne prislo... ale az o 9 mesiacov 😵 😵 😵
inac, uz to u nas utichlo, uz je zase dobre 🙂
nivejka ahoj mamina, ako sa citis?

sonulienkas
31. mar 2010

čaute kočky 🙂 😉 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre