Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

maryah
20. apr 2010

heriet, tak to ma fakt mrzí ☹ ... necítiš nič, nijaké príznaky? koľkí deň po transfere si?

maryah
20. apr 2010

ono je super keď vieš, že máš ešte nejakých mrazáčikov... aspoň mňa to držalo nad vodou

herriett
20. apr 2010

nic necitim-teda vlastne hej. Boli ma brucho-typicky na ms, takze ju cakam kazdu chvilu. Som 20-ty den po ET. Tak to asi malo byt. Ja som do toho ivf este velmi ist nechcela-povodne som chcela vsetky embrya zmrazit a dat si ich vlozit az na jesen. Nuka sa mi pracovna prilezitost, aka sa uz nukat nebude-mozno si poviete, ze praca vzdy bude. Ale toto je super flek s dobrym platom a my sme sa teraz poriadne zadlzili a potrebujeme sa financne pozbierat. Dieta je velmi velka zodpovednost - ja po nom velmi tuzim, ale nechce cakat babo s tym, ze sa budem trapit, ci budem mat z coho nakupit vybavicku, mliecko a pod. Chcem si to uzivat ako sa patri. Takze to beriem tak, ze to tak malo byt. Verim tomu, ze to vyjde bud pri ket, alebo pri druhom ivf. Ale vas tu sledovat budem, a dufam, ze tu budete pisat len same super spravicky 🙂

aaddeell
20. apr 2010

herriett to mi je luto ☹
ale ako pises asi to tak malo byt budes mat pracu aku si chcela trosku si usetrite a jesen je vasa a je uzasne ze mate mraziacikov uvidis ako to ubehne ved uz maj klope na dvere a to boli teraz vianoce
viem ze to je teraz tazke ,ale to prejde si silna zena a ma to co posunut dalej mraziacikovia ktori cakaju na vas

herriett
20. apr 2010

adel 🙂 Ja viem, ze to raz vyjde. Jednoducho to beriem tak, ze teraz na to asi nebola vhodna doba. Nemozem mat predsa vsetko naraz-aj dobru pracu, aj babo. Teraz pekne odrodime steniatka a na buduci rok hadam pridu na rad dvojnohe ratolesti 🙂

maryah
20. apr 2010

heriet, asi tak isto by sme reagovali aj my... dieťatku by ten stres len uškodil a matka potrebuje byť kľudná, dieťa potrebuje kľudnú matku a nie zostresovanú a večne nervóznu matku a aj čo sa týka financií, potrebuješ dať dieťaťu výbavičku a všetko čo potrebuje... preto sme aj my odkladali snaženie o bábo aby sme mali všetko pripravené... teraz ešte prerábame, ale to už by sme zvládli aj s mojou materskou 🙂 ... takže neboj, rozhodla si sa správne...
na jeseň to už dopadne dobre 🙂 , budeš kľudnejšia... ja som KET-ko prežívala voľnejšie ako IVF, bola som taká vyrovnanejšia no, ale zas až nie tak aby som prípadné negatívne správy brala v pohode a mávla nad nimi len rukou...

maryah
20. apr 2010

heriet a akého máte psíka???

herriett
20. apr 2010

maryah nad tym sa neda len tak mavnut rukou. Velmi by som ho chcela, a viem, ze aj moj drahy-ten to teraz bude prezivat velmi zle-aj fajcit kvoli tomu prestal. Ale presne ako hovoris-tehotenstvo ma byt obdobim radosti a nie starosti o prezitie. Bohuzial je blba doba. Ja teraz dokonca neberiem ani podporu-zijem len z vyzivneho a s nemocenskej. Co nie je bohvieco. Maryah som si ista, ze buduce vianoce nas bude viac 🙂 Silno ti drzim palce, a verim tomu, ze ti to vyjde.

herriett
20. apr 2010

Mame dvoch psov-psa a fenu. Su to polovne psy-paterdale terier. Fenka by mala tento tyzden rodit-uz vyzera ako tulen 🙂 . To budu dalsie vydavky.

maryah
20. apr 2010

ďakujem moja... ono pokiaľ má žena maternicu tak šanca je veľká len niekedy treba bojovať...
teraz sa zamestnáš, vyvetráš si hlavu, ušetríte nejaké korunky a potom s čistou mysľou vkročíte do ďalšieho a menej náročného cyklu 😉 ako píšeš tak moc toho nedostávaš, to je pravda 😅 ... chudák manžel, asi začne opäť fajčiť... ja som tiež fajčila, prestala som minulý rok v októbri a povedala som, že ak sa nám IVF nepodarí tak začnem znova fajčiť, ale nezačala som lebo mi to smrdí 😀 a už keď som to vydržala tak to by bolo škoda zahodiť len tak 🙂

maryah
20. apr 2010

jeeeeeeeeej, dala som si to do googla, je nááádherný... joooj, stane sa maminkou, aké krásne 🙂

zuuuzana7
20. apr 2010

jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee to mi je luto ☹ ... ale tie mrazaciky dokazu drzat nad vodou ... heriet, urcite to tak bude ako to citis, teraz sa chopis super jobu a na jesen sa chopis, alebo sa teba chopi super mrazacik 🙂
a na vianoce budeme debatit a kupovat len a len vybavicky 🙂

zuuuzana7
20. apr 2010

addell odpisem na ip vecer ked pridem z prace domov ... lebo to ti musim dohovorit !!! A poriadne!!!

herriett
20. apr 2010

dakujem - baby ste uzasne 🙂 Maryah ak chces, dam ti aj moju stranku: www.patterdaleterrier.webnode.sk Tam mam obidvoch mojich certov. Zuzka, clovek nesmie stracat nadej. Stratit nadej je to iste, ako umriet 20 rokov pred vlastnou smrtou. To povedal jeden mudry clovek, len uz neviem kto 🙂

maryah
20. apr 2010

noooooooo heriet, tak to je nádherný citát... hneď si ho zkopírujem 😵 😵 😵

herriett
20. apr 2010

myslim, ze nadej nas drzi nad vodou- a viera, ze to vyjde.

maryah
20. apr 2010

heriet, tvoj psík je úplne úžasný... ja zbožňujem jacka russla... tiež je super... tak ti robi radosť a ani sa ti nečudujem...

maryah
20. apr 2010

vlastne robia obaja 😉

bakosko
20. apr 2010

maryah ahojko už som tu ,ledva som prišla s prace mam bolesti v podbrušku akobi šlo všetko so mna vypadnut tak som si na chvylu lahla trocha to ustupuje ☹ neviem či je to normalne a ti ako

zuuuzana7
20. apr 2010

henka, krasny psikovia 🙂 a super spravena web 😉
inac heni to si pekne napisala nech nas teda nasa nadej a viera prinesie k nasim vytuzenym babetkam 🙂
heni a kolko mate mrazacikov?
maryah na zajtra budem na teba velmi prevelmi mysliet a drzat palcuche 🙂
bakosko silne bolesti? 😕
drzim palce citam vas v ketackej teme kedze aj ja sa tam coskoro pridam 🙂

hanka74
20. apr 2010

ahojte...tak aj ja idem zajtra na krvne testy...drzte palce 🙂

maryah
20. apr 2010

bakosko, to sa aj mne raz stalo... mala som strašný kŕč v žalúdku a potom to prešlo do spodku a tiež som si myslela, že zo mňa všetko vypadne, ani som sa nehýbala a našťastie to samo prešlo... neboj sa moja len lež v klude... ja som bola schúlená pri drahom a možno aj to pomohlo 🙂
hanka ahoj a kde ideš na krv? aj ja idem zajtra... 🙂

hanka74
20. apr 2010

ahoj maryah...ja idem do GYN-FIVu v Blave

maryah
20. apr 2010

a ako sa cítiš? koľký deň po ET si? mala si ET alebo KET? ja idem do Martina do Heliosu a dnes som 13 DC...
držím ti palce a napíš ako si dopadla...

hanka74
20. apr 2010

pocity mám všelijaké, raz ma bolí všetko a inokedy zase vôbec...asi podľa toho, čo tu čítam....🙂 Som tu nová, tak zbieram info, asi som zablúdila do nesprávnej skupiny, som po IUI - ešte som z tých skratiek mimo 🙂

herriett
20. apr 2010

Dakujem za uznanie 🙂 Zuzka mame troch mrazacikov, ale kolko z nich to rozmrazenie prezije- to neviem. Ale tak dufam, ze aspon jedno. Hanka-drzim palce. Psicata mi robia radost - teda aj radost. A samozrejme aj kopec starosti- ked sa nudia, vystrajaju- skoro ako deti 🙂 Ukludnuju ma, ked su pri mne. Domace zvieratko je najlepsie antidepresivum. Kocky na zajtra vam silno drzim palce.

hanka74
20. apr 2010

herriet - ďakujem, asi dnes ani nezaspím 🙂

herriett
20. apr 2010

Hanka, neboj, zaspis. Je velmi tazke mysliet na nieco ine-kazda z nas je taky cas strasne nedockava a tak velmi tuzi pocut tu uzasnu vetu. Tak sa drz

bakosko
20. apr 2010

hanka74 drzim palce,už to prešlo už je to fajn

hanka74
20. apr 2010

ďakujem Vám za podporu, ste všetky zlaté, pár dní si tu krátim večery čítaním podobných osudov ako je ten môj...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre