Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

monka112
27. aug 2010

@dany79 drzim palce, robila si si test? to cakanie je najhorsie

kenya83
27. aug 2010

@dany79 musela som už som nevydržala, včera som testla a boli tam // síce jedna slabšia ako druhá ale boli tam naše vymodlené a vysnívané 😉 Dnes som testla opäť a čiarka je silnejšia 🙂 pozri do môjho albumu 😉 Stále tomu nemôžem uveriť. 🙂

dany79
27. aug 2010

@kenya83 to je uzasne, drzim palceky, aby sa to potvrdilo aj z krvych testov 🙂 je to skvela sprava 🙂

dany79
27. aug 2010

@monka112 nie, ja sa radsej nechcem testovat. Radsej pockam, kym mi to potvrdia z krvy. Obavam sa, ze keby najdem // tak sa asi od radosti zblaznim a potom, keby mi povedali v Heliose, ze dietatko necakam, tak sa zblaznim urcite 😒

kenya83
27. aug 2010

@dany79 ďakujem dúfam, že bude všetko v poriadku 😉

dany79
27. aug 2010

@kenya83 Je to tam, pekna a zretelna, fakt drzim palceky 🙂 Je to maly, ale coby maly...obrovsky zazrak zivota 🙂 Neber to nejako divne, nie som na baby, ale musim ti poslat pusu :-* Tesim sa s tebou 🙂 Kedy mas ist na krvne testy? Nepojdes si ich dat urobit skor?

kenya83
27. aug 2010

@dany79 aj ja chodím do Heliosu 😀

kenya83
27. aug 2010

ozaj @dany79 nevieš mi poradiť čo by som si mohla dať troška ma pobolieva hlava a ibalgin nesmiem 😒

zuzana36
27. aug 2010

keny, drzim palceky, setri sa 🙂

zuzana36
27. aug 2010

na bolenie hlavy mozes paralen a vela vody, no a dufat, ze to zaberie 🙂

kenya83
27. aug 2010

@zuzana36 ďakujem pekne 😉 vy ste boli tiež na IVF?

dany79
27. aug 2010

@kenya83 netusim, ja sa napchavam ibalginom, ked ma nieco neznesitelne boli. Skus sa poradit v lekarni. A preco nemozes ibalgin? Ja pokial je to len trochu znesitelne tabletky radsej nepouzivam.

kenya83
27. aug 2010

@zuzana36 obyčajný paralen alebo môžem aj ten nový paralen PLUS 500 ten mám doma ???

kenya83
27. aug 2010

@dany79 ibalgin sa nesmie v tehotenstve

zuzana36
27. aug 2010

iba raz, ale stimulku som velmi tazko niesla, tak sme si povedaali, ze to este poskusame prirodzene, a ked som si povedala tak uz dost, testnem a na moje velke prekvapko tam boli tie dve //. tu mi pise 7tt, ale podla ultrazvuku to bolo v utorok 5tt+4, este bez akcie, tak dufam, ze sa nic zle nestane a na dalsom kontrolnom sone uz bude akcia srdiecka. az potom si to zacnem uvedomovat a tesit sa naplno 🙂 predosle tehu som stale zvracala den aj noc, vobec som nevladala a toto absolutne nic, tak aj preto tie obavy 😒 sice ma bolia prsia a mam dni co by som spala a kazdu noc som 3hodky hore, co nie a nie zaspat, no ale.... ved v utorok uvidim

dany79
27. aug 2010

@kenya83 fakt? to som nevedela 🙂

kenya83
27. aug 2010

@dany79 jj nesmie sa 😉 @zuzana36 takže si otehu prirodzene? Berieš aj utrogestan alebo duphaston?

zuzana36
27. aug 2010

a k tabletkam? no ja som pri druhom tehu brala aj ibalgin, pretoze ked ma zbadal moj doki, ako trpim nepretrzitou bolestou hlavy, tak povedal, ze na jeho zodpovdnost mozem brat. trvalo to 4 mesiace. povedal, ze daleko horsi bol pre male moj stav ako at tableta. davala som si 2x 200 aby som si aspon trochu pomohla, a teraz ma bolela len raz a zabral mi paralen a tiez som si dala 500

zuzana36
27. aug 2010

teraz mi nasadila duphaston

kenya83
27. aug 2010

@zuzana36 zatiaľ moc nebolí ale ak bude horšie tak skúsim ten paralen plus 😉

holly74
27. aug 2010

@kenya83 Kenya GRATULUJEM!!!! Super že druhá / silnie 🙂
Ja som dnes absolvovala prvé odsávanie vody z brucha, kvoli OHSS, no vôbec ma to neteší ☹ Ale treba vydržať...
pekný večer!

sakura
27. aug 2010

@kenya83
supeeer, gratulujem 😉 Opatrujte sa 😉
Mne dr od bolesti povolila len Paralen alebo Panadol 🙂

dany79
27. aug 2010

@holly74 takze sa OHSS potvrdilo? To ma mrzi ☹ Drzim palceky, bude to v poriadku, neboj. 😉

holly74
27. aug 2010

@dany79 Ahoj hej, začalo mi rásť brucho, sťažilo sa mi dýchanie, tak som neváhala a šla za dokym. 1,1 litra mi vytiahli, ale zároveň som vybrala niekoľko infúzií, takže brucho vlastne oveľa menšie nie je. Tak ja ti nevím čo môžem čakať ďalej...

dany79
27. aug 2010

@holly74 hmmm, tak to je blbe, ale verim, ze to dobre dopadne. A ty si bola teraz na ET, alebo KET, alebo si tesne po stimulke? Alebo co to vlastne vyvolalo?

holly74
27. aug 2010

@dany79 Na ET som bola v utorok, v sobotu predtým OPU, bolo 12 vajíčok čo je asi dosť, tak asi preto.

dany79
27. aug 2010

@holly74 12 vajicok je slusne cislo 🙂 Ja som mala len 10, ale nakoniec iba dve boli pouzitelne. Tak drzim palceky, aby to dobre dopadlo 😉

renka77
29. aug 2010

@kikus77 nebojkaj uvidis ze na druhy raz to vyjde 😉 pred KET zacnes brat lieciky od prveho dna cyklu a na 14 den pojdes na sono aby zistili vysku sliznice maternice a povedia ti termin na KET a este pohovor s embryol.budes mat vten den,mne rozmrazili drobcov vo stvrtok rano a o 9 som volala ako to vyzera a kazala nam prist o pol jedenastej,totiz my sme chceli len jedno ,ale ked rozmrazili prve bolo dost slabucke tak rozmrazili aj druhe a to bolo silnejsie,preto som chcela nech mi vlozia obidve ,ze im dam predsa rovnaku sancu 🙂 zamrazit by sa uz nedalo takze by ho chudatko zlikvidovali ☹

renka77
29. aug 2010

@dany79 ahojky ano nozky hore,ale uz ma boli chrbatik z lezania,dnes som sa chytila po troske navarit 😉 ty ako ,ake mas pocity ci ani ziadne? mna na druhy den pichalo v podbrusku,ale teraz necitim nic iba krize z toho vylihovania,este som len 3 den,na kontrolu idem 9.9.pekny datum tak dufam ze bude stastny 😵

renka77
29. aug 2010

@janka134 ahoj mne meskala tyzden mrcha a mala som len 3 dni co umna bezne 6-7 dni,drzim palceky uvidis ze to vyjde 😉 nam ak nevyjde tak vsetko odznova my prirodzene neotehotnieme 😒 moj manzel nema ani jedinku spermiu bol aj odoberat tkanivo zo semennikov a nist ☹ my mame darcu spermii 😕

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre