Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

makovicka53
12. apr 2011

@renattka24 nejaka zla vlna prisla asi 😒

renattka24
12. apr 2011

@makovicka53 Jaj keby sa to aj mne podarilo.Tak nech zajtra dobre dopadnes a rychlo pre zmrzlinky 😎 Nech sa poriadne zahryznu.Takze tiez budes majova cakatelka 😀 April mesiac blaznov nam nevysiel, zeby to bol maj lasky cas 😀 😀 Tak hura do toho............... 😅

makovicka53
12. apr 2011

@renattka24 asi ano tebe drzim prstiky na krvicku neboj ty budes mat pozitivnu krvicku...ale ak mozem poradit opytaj sa hned aj na tu dalsiu moznost aby ste tam nemuseli chodit na 2x len pre pripad 🙂 ale silno drzim palce aby to vyslo teraz 🙂

renattka24
12. apr 2011

@makovicka53 Dakujem za pripomienku, urcite sa spytam.Sice mi budu brat krv sestricky, takze s doktorom nebudem ale spytam sa ich 😀 Aj tebe drzim pastiky nech si coskoro tehulka 😀 😀

brita
12. apr 2011

Babenky, tak ja mam uz aj vysledky krvicky. Takze HCg je rovna nula. 😠 Je to teda uz "oficialne". Hned som vysadila lieky a cakam na mrchu. Asi bude krvava riadne, ta sliznica z toho estrimaxu a utrogestanu asi riadne narastla. 🙄

makovicka53
12. apr 2011

@renattka24 kam chodis do CAR? mne robili aj sono v heliose 🙂

makovicka53
12. apr 2011

@brita mojka moc ma to mrzi a dnes som sa dozvedela taky isty vysledok ☹((( mate mrazacikov?

mabumi
12. apr 2011

@brita teda čo sa to tu deje 😕 ? to z tejto mohutnej vlny nič nebude či ako? sa všetky presuniete do mája a spolu so mnou to bude ďalšia vlna cunami 😲 . v správach už nebudú riešiť Japonsko, ale Slovensko, a po novom roku sa rapídne zvýši populácia na Slovensku 😀
ja viem že vám je smutno kočky, ale musíme tu trochu pozdvihnúť ducha 😅 . je mi to tiež ľúto spolu s vami všetkými ☹

renattka24
12. apr 2011

@makovicka53 Ja chodim do ISCARU do Blavy.....Oni len zoberu krva a poslu ta domov a poobede volaju a oznamuju hnusne spravy 😠 😠 Tak to mas stastie.... 😀

makovicka53
12. apr 2011

@renattka24 jaaj ahaa no teda...tak uvidis ked ti oznamia a cakaj dobre spravicky hmmm?

dorotka66
12. apr 2011

ahojte baby, tak aj ja som bola dnes na krvi a som v pekle ☹(((, nie som tehotná a som z toho strašne smutná ☹ , takže už tiež uvažujeme nad KET, keďže máme 8 mrazáčikov. manžel bol zlatý, povedal, že keď nechcú zliezť detičky z neba, tak za to meškanie budú študovať na 2 vysokých školách 😀, aspoň sa snažil z toho nerobiť drámu ☹ smolka @makovicka53, že sa nám nezadarilo, ael aspoň v tom pokračujeme spolu 😉
@squella
@renattka24
baby a vy ešte máte šancu, tak nám nespravte hanbu 😎

dorotka66
12. apr 2011

@mabumi ahoj mabumi, tak ja som tiež už mimo hry. ale neviem, či mi lekár dovolí, aby sme pokračovali hneď teraz v máji. ja by som aj, ale nedovolala som sa do Caru o 15:00 tam už nik nebol....

brita
12. apr 2011

@mabumi Tento mesiac je akysi nestastny 😒 Snad budu mat aspon ostatne kocky viac stastie nez my tu.
@makovicka53 To je mi luto, moja 😒 Tak tie mocove testy nam neklamali. 😠 Mame este dvoch mrazacikov, ale s manzelikom sme sa dohodli, ze nejdeme hned na ten KEt, ze az na jesen.Uzijeme si leto, dovolenky, vyletiky, nacerpame nove psychicke sily a skusime. A este sme sa dohodli, ze si podame ziadost o adopciu, lebo tam sa sa tiez dlho caka, tak nech uz ta doba bezi, elbo tams a absolvuje aj nejaka priprava a tak.Akurat sa chystam za kamaratom, ktory si dal s manzelkou tiez ziadost o adopciu, nech nas trochu do toho zasvatia, ze co to obnasa. Tak uvidime....Nechceme ostat sami. 😖 Hadam bude nejako. 😉

dorotka66
12. apr 2011

@brita ahoj brita, je mi to naozaj ľúto aj ja sa pridávam ☹ s negatívnym výsledkom.

brita
12. apr 2011

@dorotka66 Moja, velmi ma to mrzi. ☹ Asi je fakt nejaka blba nalada niekde vo vzduchu. 😒 Ale mas aspon mrazaciky, tak mas velku sancu. Neboj sa, urcite ti to vyjde. 😉 Len treba dalej bojovat. Inak sa asi neda....

mabumi
12. apr 2011

@dorotka66 moja, tak tomu by som neverila, že ani ty ☹ . je mi to ľúto. a tm zlatý 😅

@brita a ty si tiež od žiliny, tak mi potom daj info prosííííím ako to beží s tou adopciou. ďakujem 😅

dorotka66
12. apr 2011

@brita ve´da ja viem briti, len som dnes pozerala na úspešnosť ketov a je to max 20%, helios si síce udáva porovnateľné čísla ako IVF, ale veľmi tomu neverím☹( aj v y máte mrazáčikov, nie ?

makovicka53
12. apr 2011

@brita a vy ste uz vycerpali vsetky 3 IVF moznosti? ked riesite adopciu

dorotka66
12. apr 2011

@mabumi si milá, žiaľ ani ja. môj lekár mi vravel, aby som to teraz v apríli odložila a som mu neverila ☹( čo ma zaskočilo, že po tehotenskom hormóne ani čiarka v krvi, takže sa tie naše embryjka ani nečuchli okolo maternice 😢

brita
12. apr 2011

@mabumi Jasne, neboj, ked budem mudrejsia, napisem ti, alebo sa mi kludne pripomen 😉 Ano, som zo Ziliny.
@makovicka53 Makovicka, este mame jeden pokus IVF na Slovensku, ale ja so svojimi vajickami nemozem ist uz na IVF, preto sme isli do Brna, kde sa necaka na darkynu, ale vsetko si tam platime.
@dorotka66 ANo, mame dvoch mrazacikov v RF. Vies moja, statistiky su statistiky. Ja verim len tomu, ze vsetko je o stasti, pretoze inu logiku uz po mojich 7. pokusoch nevidim. Takze vdaka bohu aj za tie dva mrazaciky. Vlozime a uvidime. Ved, co mozeme stratit?! Ja a moj manzel uz nemame co stratit, je to hop alebo trop. Ono je to vzdy hop alebo trop, aspon ja to tak citim a taku mam skusenost. 😖

renattka24
12. apr 2011

@dorotka66
@brita Tak babenky je mi to luto.Sakra ako je to mozne co to nemoze byt ani pravda ze sa nam tu nedari, tak sme sa povzbudzovali.Dorotka ja si nemyslim ze mam sancu som si takmer 100% ista ze to zasa nevyslo....ale isto to potvrdim vo stvrtok.....Asi je zla konstalacia hviezd.....
Brita a mozem vediet kolko sa takto snazite mat babo?My sme tiez uz hovorili o adopcii ale kazdy hovori ze ste mladi a este mate na babo cas.tak na toto mam najvacsie nervy 😠 😠 Ja mam 25 a manzel bude mat 30 a nemyslim si ze mame az tak cas.A snazime sa uz 2 roky o babo......My asi skusime este do Tretice KET a ked nie tak to nechame tak asi na dlhu dobu 😅

dorotka66
12. apr 2011

@renattka24 renátka, ja si zas myslím, že výnimka potvrdzuje pravidlo a my sme tým nešťastným aprílovým pravidlom. takže chýba len tá výnimka!!!!!!!!! fakt ti to želám, nech sa táto začarovaná skupinka trocha poteší 😉

brita
12. apr 2011

@renattka24 Renattka, s manzelom sme spolu 12 rokov, z toho 9 rokov zobrati a 8 rokov chodime po doktoroch s nulovym vysledkom. Mame za sebou 7 roznych pokusov metod asistovanej reprodukcie, pol miliona SKK v keli a jeden zamlknuty potrat. A to nehovorim o Jonasovej metode, vollovej metode a podobnych zufalych pokusoch a inych psycho-veci, ktorymi sme presli. Ja mam 35, manzel 33. 😒
Renattka, ty si si uz robila test? Prepac, nestiham to cele sledovat.

dorotka66
12. apr 2011

@brita waw briti tak vy ste ukážkový príklad, ako sa nevzdávať 🙂 obdivujem. inak tých peňazí ste do toho vrazili teda dosť...my sme spolu tiež 12 rokov a najprv sme si užívali 😠 , potom robili kariéru, a všetko ostatné a teraz sa na nás asi tie ebryjká hnevajú a nechcú nás 😔 je to v keli, lebo nám všetci dookola hovorili majte deti, lebo to nebude také ľahké a teraz mám pocit, že sa im ich predpoveď pekne zadarila...akoby nám to niekto zaželal 😒

dorotka66
12. apr 2011

@renattka24 renátka vy ste ešte naozaj mladučkí, verím, že máte šancu 😉

brita
12. apr 2011

@dorotka66 Dorotka, takto si to nesmiete hovorit. Ludia su sprosti, nech sa kazdy stara do seba. 😠 To vobec tak nie je. Ved nikto nema doma vestecku gulu a ak ma, nech nam ju ukaze! 😒 Pozri, ja som mala vzdy vsetko po gyn. stranke OK a zrazu sa vsetko pokaslalo. Ked sa ma niekto spyta, preco nemam deti, poviem, ze preto, lebo nefajcim, nepijem, staram sa o seba a rovnako moj manzel. Tak ze preto. Lebo keby som fajcila a chlastala, flakala sa, nestaral sa o zdravie, isto taky problem nemame. No co ine im mam povedat???? Potom je kazdy ticho a uz nema odvahu nieco viac sa pytat. Vsetci okolo su hrozne "mudri", ale my ich mudre rady ani reci nepotrebujeme. Ani jedna z nas tu na MK taketo "mudre" dristy nepotrebuje. My potrebujeme iba pochopenie a podporu a to ten, kto nepozna, co to je nemoct mat dieta, ten to nechape a ani nechce chapat. Tak nech idu vsetci mudrlanti do kelu. My ich nepotrebujeme k nasmu zivotu! A ty sa uz tym netrap, nic tym, moja nevyriesis, iba sa budes zbytocne trapit. Ver mi.

renattka24
12. apr 2011

@brita Dakujem Ti si fakt zlata 🙂 Si ma potesila.No ano robila som si test a 11 den po ET by uz bolo nieco vidiet,nie??A nic len jedna ciarka.... 😠 Naozaj klobuk dolu pred takymto parom ale tusim tu mas kamosku so skoro rovnakou diagnozou 😀 ze Rienok??statocní ste 😀 😀 Ja viem ze sme mladi ale aj tak......no ale si mi dodala trosku sebavedomie, su na tom naozaj horsie pary a my sme teraz zacali bojovat tak snad sa raz podari....je to naozaj o stasti.....
@dorotka66 No uvidime sme na zaciatku nasho boja.A tebe velmi prajem babenko.No a s tym uzivanim a karierou no ono vela hlavne mladích ludi takto rozmysla...a potom ked zistia ze by bol cas uz aj na babenko tak su problemi....Ale neboj ono karta sa obrati. 😀

dorotka66
12. apr 2011

@brita briti ja viem, ja som proti nim odolná, len dnes je taký trošku ťažší deň ☹ a štve ma, že ich predpoveď vychadáza. svinky. 😉 vieš, smutné je to, že ja tiež uprednostňujem zdravú stravu, ekologické produkty, nepijeme , nefajčíme, nemáme nadváhu no a nevychádza 😝 ešte sa trochu musíme potrápiť 😉 a určite sa zadarí. práve sa pátam manžela ako by sme si zlepšili náladu, ale na nič nie je chuť.....

dorotka66
12. apr 2011

@brita briti ja viem, ja som proti nim odolná, len dnes je taký trošku ťažší deň ☹ a štve ma, že ich predpoveď vychadáza. svinky. 😉 vieš, smutné je to, že ja tiež uprednostňujem zdravú stravu, ekologické produkty, nepijeme , nefajčíme, nemáme nadváhu no a nevychádza 😝 ešte sa trochu musíme potrápiť 😉 a určite sa zadarí. práve sa pýtam manžela ako by sme si zlepšili náladu, ale na nič nie je chuť.....

dorotka66
12. apr 2011

baby práve som si pozrela jeden album s testom s II, aby som aspoň videla ako to vyzerá 😎

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre