Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

pici
21. jún 2011

@gabinecka_ ahoj dakujem. citim sa fajn...

petuska123
21. jún 2011

@pici ahoj co este nespis???

pici
21. jún 2011

@petuska123 cakam na kamosku, dojde ku mne rano :D

petuska123
21. jún 2011

@pici no co lezkam v postielke??ci ani nie??

petuska123
21. jún 2011

@pici malo byt ci ty lezkas v postielke 😀

miskab
21. jún 2011

@tina1 ahoj ja som na tom rovnako ja som mala ET v nedelu a uz ma laka urobit si test ale sa bojiiiiim ze tam nic nebude

pici
21. jún 2011

@petuska123 ale ano. ale tak cely den zase spat sa neda

petuska123
21. jún 2011

@pici kedy ides testovat?? ci si pockas az na krv??

jane1
21. jún 2011

@pici no pici , tak drzim silno palceky, teraz to uz iste vyjde!!! 🙂

petuska123
21. jún 2011

@miskab a to bol 1 et??

jane1
21. jún 2011

@miskab Aj tebe samozrejme drzim palceky, no nechcem tu vidiet taketo negativne slova!!! jasne? lebo dostanes na zadok 😅 jasne ze bude pozitivny, lebo ty uz si tehotna a aj budes nasledujucich 9 mesiacov. a nič ine si ani nepripustaj, oki? 😝 🙂
a na testik mas skutocne este cas, pekne sa setrit, nečupieť, nedvihať ťažke veci, relaxovať, nožky hore čo najčastejšie a pozitivne mysliet. a testik si das ako za odmenu, ked budes dobre dievca, tak 10 den od et .🙂

pici
21. jún 2011

@jane1 dakujeeeeeeeeeeeem
@petuska123 zatial nebudem testovat a mozno pockam na krv

petuska123
21. jún 2011

@jane1 a ty si kedy zmenis status??

miskab
21. jún 2011

@petuska123 ano to je prvy ET

miskab
21. jún 2011

@jane1 dakujeeem za povzbudenie,,, a o.k teda ziadny testik nebude az neskor 😉 si moooc zlata 🙂

jane1
21. jún 2011

@tina1 Tinka, vid prisvekok vyžšie 🙂 DRZIM PALCEKY VSETKY apropo, ja som tiez bola v splne 😀 doky nic moc, vela toho nenahovori, no ale necudujem sa az tak velmi nakolko pre nich je to dennodenny chlebicek a mam tiez pocit, ze musi byt trosku odmerany, pretoze ak by sa mal citovo angazovat s kazdou cakatelkou, tak asi by mu zacalo sibat 😀 aj ked je to skoda, snazilky by si zasluzili trosku viac nehy, starostlivosti, inormacii, ktore by netrebalo z lekara tahat, skratka viac osobnejsi pristup. vsak napokon to aj stoji nemale peniazky.
dnes som unho bola, este nevidno mimco, je to skoro, mame zatial dutinku 😵 😵 hovoril nieco 4+6 gt. asi mal na mysli realny vek plodu.

lienka_1
21. jún 2011

@jane1 Jeeeej, takze dalsia pozitivna referencia na SPLN. Presne to, co teraz potrebujem pocut/citat 😀 My sme mali s dokim iba jedno stretnutie, chceli sme aby nam povedal svoj nazor na zhromazdene vysledky. Samozrejme zaver bol IVF, ale zhodoval sa so zaverom ineho lekara. No ked sme vysli z ordinacie, tak sme obaja skonstatovali, ze sa asi veeelmi zle vyspal. Celkovy dojem bol naozaj biedny. No nech je kludne odmerany a nepristupny, hlavne nech si svoju robotu urobi na 110% 😀
A blahozelam k "dutinke"!

petuska123
21. jún 2011

@jane1 ahoj tebe vkladali blasto ci morulu.mam v tom daky zmetok ☹

jane1
21. jún 2011

@petuska123 haha, to keby som vedela. akt netusim, viem len ze som mala kratky protokol. to jest v utorok oplodnenie, v piatok et 🙂

jane1
21. jún 2011

@lienka_1 Jasne Leni, nemas aco, mne by sa pocas cakania tiez bolo zislo, keby niekto uspesny zo splnu napisal, ze to vyslo 🙂

jane1
21. jún 2011

@miskab vydrzis, verim ti, si silna a sebavedoma zena 🙂 / to je tusim z priatelov 🙂 / ono mne sa zdal, ze najhorsie su prve dni. tusim tych posledny 6_5 dni mi už zbehlo lepsie, odpocitavala som to ako blazonko 🙂 samozrejme, po tesiku mi bolo lahsie, nadej sla este vyzsie, ako som si myslela ze sa da 🙂

jane1
21. jún 2011

@petuska123 ked mi dr povie predpokladany datum porodu 🙂 teda ked uvidime mimco a srdiecko 🙂

miskab
21. jún 2011

@jane1 vydrziiiim 😉 a dakujeeeem za podporu strasne mooooc 😉 a ty si davaj na seba pozor a oddychuj 🙂

jane1
22. jún 2011

@miskab som doma na pn, takze takmer nic ine nerobim, len oddychujem 🙂

miskab
22. jún 2011

@jane1 ja to isteeeee 🙂

petuska123
22. jún 2011

@jane1 pametas si ake si mala velke folikuly pred opu???

jane1
23. jún 2011

uff, tusim okolo 18 a 21? tak nejak

jane1
24. jún 2011

Baby, vcera som bola u svojho gynekologa a mam fotku nasej dutinky 🙂)))) je krasna, nemozem sa na nu vynadivat 😎 co este len potom, ked tam bude vidno mimčo 🙂 som ako blazonko 🙂
ako sa mi mate? nico nove? pocity? 🙂

susi0303
24. jún 2011

@jane1 ahoj....je to krasne ked sa pozeras na nieco co bude raz taky maly cloviecik,vsak?.....ja tiez cakam na verdikt ale az pondelok co mi povedia....idem na krv v pondelok.....citim sa celkom fajn ale brusko trosku boli

gabinecka_
24. jún 2011

@jane1 supeeeer, daj albumu. 🙂 No ja som prekonala pokazený žalúdok. Neprajem nikomu.. ☹ Ale už je dobre.
My budeme mať prvý UTZ za necelé 2 týždne. Nevieme sa už dočkať!!!

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre