Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

annamary27
11. jan 2012

@sycyla to snáď nie...no musím na chvílku preč,čo to vyžehliť...

gaganka81
11. jan 2012

@sycyla podľa jeho výpočtov sa mnohým podarilo otehotnieť, počíta ti plodné dni, pravdepodonosť narodenia zdravého dieťaťa, či to bude chlapec alebo dievča...

sycyla
11. jan 2012

@annamary27 jasne ..poslem ti aj svoje? ja to neznasam 😀

sycyla
11. jan 2012

@gaganka81 tak to je dobry napad

gaganka81
11. jan 2012

@sycyla koľko sa snažíte?

timona
11. jan 2012

@gaganka81 ja mam za sebou "iba" jedno IVF, na KET sa neviem dostat lebo Dr. pri kazdej navsteve stale vymysla nieco ine, najnovsie Siofor, co si myslim, ze mohol pred IVF riesit a nie najprv IVF..ale aj tak som ziadne uspechy nezaznamenala...

jajka1980
11. jan 2012

@sycyla ahoj..Tak bolo to ťažké. Hlavne prvé dni, no nejak mi pomohla moja polovička, vkuse ma povzbudzoval..a dával nádej, že sa to dalším pokusom podarí. No tak isto som mala stavy, ked som pri pohľade na cudzie dieťa pocítila silnejší tlkot srdca..a miestami mi bolo do plaču..Ale teraz je to v pohode.Mám hrozne rada detičky, hoci zatial nemám vlastné..raz prídu..a tomu verim.. 😉
Môj názor na vkladanie dvoch embryok je taký, že je tam väčšia šanca na úspech..A to mi potvrdil aj môj lekár z centra.

sycyla
11. jan 2012

@gaganka81 my sa snazime uz 6 rokov, ale toto bol nas prvy pokus co sa tyka ICSI... a ako vy?

sycyla
11. jan 2012

@jajka1980 ahoj....drzim ti prsty, asi vsetky musime len a len verit. 🙂 ...aj ked ja som dost skepticka... ☹ a to je super ze mas manzela ktory ta povzbudzuje, moj je taky isty a bez neho by som si nevedela predstavit ako by to vobec islo dalej...esteze tych chlapov mame 🙂

jajka1980
11. jan 2012

@sycyla ..Dakujem ti..tak isto ti držím palce a aj všetkým babenkám..S tými chlapmi máš pravdu..Hoci s nimi je to ťažké, no bez nich ešte ťažšie.. 😀....ešte že ich máme.
Takže treba len veriť a predovšetkým myslieť len pozitívne.. 😉

gaganka81
12. jan 2012

@timona čo je siofor? nejaký liek?

gaganka81
12. jan 2012

@sycyla my dva a pol roka, problém je v manželovom spermiograme, tak nás hneď odposlali na IVF

sycyla
12. jan 2012

@gaganka81 napodobne, ale nam sa to tahalo dlhsie, lebo sa stratili papiere a vsetky tie mozne aj nemozne vysetrenia sa tahali celkovo velmi dlho

annamary27
12. jan 2012

@sycyla ahojte
@gaganka81 my sa nechránime asi už 8 rokov,z toho 2roky riešime centrum 😀 ,dnes som bola na pilatese ,jááj bolo fajne trošku ponaťahovať kosti 😵

jajka1980
12. jan 2012

Ahojte..Tak my zasa sa o bábo pokúšame 11.rokov,. Dnes som si to všimla na papieroch, ktoré som posielala do zdrav.poisťovne. Ten čas ale letí..ani som si to neuvedomovala, že je to taká doba... 😅

alibabaa
12. jan 2012

@jajka1980 uuuha to je uz fakt dlha doba...

sycyla
12. jan 2012

ahojte annamary a jajka1980....no to sme ale rekordmanky, co???? ten cas strasne leti....zachvilu aby som sa pobrala do dochodku a deti nikde....inak pilates je strasne tazky....ja skusam jogu, ale nemam vela trpezlivosti

jajka1980
13. jan 2012

@alibabaa ahoj..To teda je..a stále nič. Tak len dúfam, že sa to tento krát podarí.. 😉

jajka1980
13. jan 2012

@sycyla ..tak to teda su riadne rekordy,...no skúšame to aj prirodzeným spôsobom, žiaľ bez výsledku..Ja som chodila asi pred 5.rokmi do sanatorka, bolo bez úspechu..potom nastala v rodine tragédia, tak som nejak ani nemyslela na další zákrok..teraz v septembri som bola na IVF..tiež nula ..no teraz idem znova na IVF...ale všetko od znova absolvovať, kedže nemáme mrazáčikov...Tak hádam sa zadarí..bolo by na čase..
😉

camelco
13. jan 2012

@sycyla to je ako možné, že sa stratili papiere, to je ako zlý sen?
@jajka1980 fakt riadne dlhá doba ........ my 5

camelco
13. jan 2012

@gaganka81 ....... u teba tiež riadne dlhá doba 😒

gaganka81
13. jan 2012

@jajka1980 máš pevné nervy... držím päste 🙂

timona
13. jan 2012

@gaganka81 ano to je antidiabetikum...

annamary27
13. jan 2012

@sycyla ja chodím na taký pilates,čo sa hlavne zameriava na chrbticu...mne to nepríde až také ťažké,ale cvičíme lightovo 😀

camelco
13. jan 2012

@annamary27 a koľkokrát do týždňa ho cvičíš, mne by asi tiež pomohol na chrbticu, keďže ja denne strávim veľa času za PC a strašne ma bolí krčná

annamary27
13. jan 2012

@camelco je to trojmesačný kurz dvakrát do týždna hodinku,ale ked mám chuť cvičím si to aj doma,chodila som na to aj pred rokom,takže si pamätám ešte časť zostavy,ale v kolektíve je to lepšie,lebo cvičiteľka nás aj upozorní ak robíme niečo zle a aj sa zasmejeme. 😀

annamary27
13. jan 2012

@camelco začala som chodiť aj kvôli tomu,aby išlo pár kíl dole a hlavne preto,že som v decembri bola veľmi nepríjemne seknutá v krížoch.

camelco
13. jan 2012

@annamary27 myslím že by som sa mala začať venovať aj ja pilatesu, tu v TO je to asi raz za týždeň vo fitku

annamary27
13. jan 2012

@camelco inak tie cviky čo robíme sa podobaju aj cvikom Mojžišovej metódy a tie su dobré na otehotnenie,tak možno aj v tomto smere mi to pomôže 😀

camelco
13. jan 2012

@annamary27 v TO sa mi zdá že Mojžíšovu nikto neprecvičuje, ale tie cviky mám stiahnuté, len sa to bez predvedenia bojím cvičiť, takže radšej vyskúšam pilates

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre