Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

84matulik
26. jan 2012

@jajka1980 ďakujem krásne🙂)) a ty si ako na tom??? nečítala som to tu už dlho... 😒 😒 😒 Počuj ja som stále doma, a ja neviem či by som vôbec prácu zvládla...tak si to tak hovoríme, že teraz si krásne oddychnem a budem pripravená na dvojky🙂))))))
PS: inak sa bojím, že ako to zvládneme☹(((((((( hrúza...sa za to hambím....

fibi21
26. jan 2012

Ahojcek babulky trosku sa Vam sem vtirknem ...mam otazocku neviete kolky den po PK by mohlo byt uhniezdenie ? dakujem velmi pekne

84matulik
26. jan 2012

@jajka1980 pozri albumik, mám tam nové foto...zo 4D...to sme boli v 17 tt....ešte maličký a vtedy mi dr. povedal že chlapec je 100% a dievčatko 90%...tak verím že to tak aj zostane...hih

jajka1980
26. jan 2012

@84matulik ahoj..tak ja čakám na odpoved z poisťovni. Teraz som volala do SPLN-u, no mám volať o pol hodinu..Takže čakáme a potom hop do druhého IVF. V septembry sme boli na prvé IVF, no žiaľ to nevyšlo. Ale pri prvom IVF som sa nešetrila a všetko možné robila..teraz chceme skúsiť oddychovať..Snád sa podarí.. 😉

jajka1980
26. jan 2012

@84matulik A neboj sa...zvládneš to..verím tomu, kedže sú to vysnívané detičky. 😵

84matulik
26. jan 2012

@jajka1980 aha...jasné....neboj dobre to dopadne, hlavne sa nemôžeš nehať vtiahnuť takými myšlienkami že to nevýjde...a podobne...musíš tomu veriť...oddychovať (to je môj názor) a uvidíš bude to OK🙂)))) 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

84matulik
26. jan 2012

@jajka1980 no to dúfam🙂)))

84matulik
26. jan 2012

dievčatá niečo na lepšiu náladu - pre všetky🙂)))) 😀 😀 😀 😀

silvinnka
26. jan 2012

@chmurkaxy tak potom super,ak by sa Vam adopcia podarila takto rychlo vybvit 😉 my sme chodili do iscaru...nooooo,praveze na to,ze cakam dve mam miny brusko,ale ja mam len 160 cm a 50 kg...dnes som sa vazila a konecne som pribrala dve kila....takze uplna pohodicka ,vyzeram akoby tam bol len jeden mrnusik 😉

silvinnka
26. jan 2012

@84matulik ahoooooj,tak myslim,ze konecne sa mi organizmus umudril a aj ja si zacinam uzivat tehulkovanie 😉 vsetko je tak ako ma byt,6.2 mam poradnu aj sono,hadam,ze sa uz dozvieme pohlavie 😉 ty sa ako citis?ako sa dari?

84matulik
26. jan 2012

@silvinnka no ja mám rovnaké pocity, už sa začínam aj viac tešiť....prevláda radosť nad strachom....Už som aj definitívne kočár vybrala...hih...hrúza....niečo už aj kúpené...tak sa tu vytešujem.....my zatiaľ to pohlavie sme nemali na 100% isté, ale verím že to tak zostane....teraz som kúpila krásny vak na spanie pre dievčatko...hih...pre chlapca taký neutralny....ja idem 16.2...a to vždy čakám ako na ihlách...som vždy zvedavá čo a ako...stále si čítam čo sa deje každý týždeň, aj ty??? ak nie posielam link...http://najmama.aktuality.sk/clanok/1095/19-tyzd... 😀 😀 😀 😀

jajka1980
26. jan 2012

@84matulik Vdaka..ja budem myslieť len pozitívne a hlavne oddychovať. Pretože už som bola 2x na IUI a 1x IVF...Tak teraz sa to snád podarí.

84matulik
26. jan 2012

@silvinnka ja som na tom rovnako....kilečko navyše....síce som pribrala 3,5-4kg...keď ešte neboli ani zahniezdený..to bolo hrozné....ono tie chute začali keď som začala jesť prednison...to sa nedalo vydržať, bola som ako vysávač...ale od tehu, len kilo....ale bruško rastie...pekne...

jajka1980
26. jan 2012

@84matulik Mimochodom..krásne foto.. 😵 😅 😵

84matulik
26. jan 2012

@jajka1980 určite sa to podarí....nenehaj sa ovplyvniť negatívami, pretože každá sme iná, každá má inú skúsenosť....Ja viem, ľahko sa to všetko hovorí...Ale neboj, dopadne to určite dobre... 😀 😀 😀

jajka1980
26. jan 2012

@84matulik Ja..Skúsim túto možnosť, že budem tento krát ležať. Pretože pri prvom IVF mi sestrička v SPLN-e povedala, nech sa normálne hýbem, ako by sa nič nedialo..tak som robila všetko ako pred tým..No teraz chceme skúsiť tú možnosť, že ostanem ležať..akurát WC a sprcha..Tak uvidíme..a presne ako píšeš...každá sme iná..Pri pohybe nám to nevyšlo, lenže bývam na dedine 2. rok, je tu záhrada a zverinec, takže bolo sa čo hýbať ..lenže teraz to všetko ostane na polovičke. 😀

jajka1980
26. jan 2012

@84matulik Teraz som volala do SPLN-u, no žiadosť ešte nedošla. Vraj nejak meškajú žiadosti ešte čo boli zasielané v decembry. Takže volať budem budúci týždeň..Snád odpoved dôjde..

84matulik
26. jan 2012

@jajka1980 No jasné, o to viac, tam musí byť makačka.....fúúúúúúúú...ale musí to byť pekné🙂)))

84matulik
26. jan 2012

@jajka1980 Tak daj potom vedieť🙂)) som zvedavá....

jajka1980
26. jan 2012

@84matulik Dám vedieť a snád sa to podarí..

84matulik
26. jan 2012

@jajka1980 podarí!!!! 😀 😀 😀 😀 a dajú ti dve??? kam chodiš do akého centra???

jajka1980
26. jan 2012

@84matulik Ta to dúfam a verím..Chodím v Košiciach do SPLN-u. Lekár je fajn a sestrička super..Ak bude možnosť, dám vložiť 2. Len uvidíme, koľko budú vajíčka. Preto že pri prvom IVF som mala 3 a z toho len 2 sa oplodnili a tie sme dali vložiť..No chcela by som PK..musím hodiť reč s DR..

84matulik
26. jan 2012

@jajka1980 čo je PK??? nejak neviem tie skratky☹((((

jajka1980
26. jan 2012

@84matulik Predlžená kultivácia.. 😉

jajka1980
26. jan 2012

@84matulik ........

84matulik
26. jan 2012

@jajka1980 aha....no jo..... 😀 😀 😀 😀 a teraz si v práci, alebo domka???

jajka1980
26. jan 2012

@84matulik Ja som doma..Som momentálne nezamestnaná..ale ako keby som bola v práci..lebo prerábame kuchynu.. 😀 Tu kde bývame Trebišov nejak niesu voľne prac. miesta..No hľadám...

84matulik
26. jan 2012

@jajka1980 no verím, že je to tam ťažké z prácou.....ale tak čo už...a čo by si chcela robiť, alebo čo si robila???? no tak to verím....viem si predstaviť, že máš toho doma veľa...

jajka1980
26. jan 2012

@jajka1980 No najhoršie na tom je, že som krajčírka a to je sediaca profesia. No bola som operovaná, lebo ma poškodila Dr. v Košiciach..takže mám plastiku na pravej strane zadku, takže nedokážem dlho sedieť, lebo hned mám bolesti.. ☹

jajka1980
26. jan 2012

@84matulik Tak robila som v krajčírstve, no po operácií (zadku) som pracovala u číňana..aspoň takto som si niečo privyrobila...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre