Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

chmurkaxy
22. mar 2012

@bella1303 moc moc drzim paste, davala si si jedneho drobca ci dvoch?

bella1303
22. mar 2012

@chmurkaxy dvoch🙂 tak mozno aj dvojicky budu😉 a tebe kolko vkladali?

chmurkaxy
22. mar 2012

@bella1303 iba jedno sa nam rozmrazilo. takze to asi bude maly rozmaznanec 🙂)) jeeejo, dvojicky su super, to by im bolo super veselo 🙂) drzim paste 🙂 a kedy budes vediet?

bella1303
22. mar 2012

@chmurkaxy na krv idem az 3.aprila ale testnem uz v utorok😉 dufam,ze si najdem takekrasne ciarocky ako ty 🙂 najradsej by som aj skor testla ,ale to asi neukaze☹ ty si mala len raz KET?

chmurkaxy
22. mar 2012

@bella1303 ano, dufajme, ze prvy a posledny, lebo ziadnych mrazacikov nemame.. nooo, teraz lez a oddychuj a nechaj sa rozmaznavat a uvidis, ze buduci tyzden tam tie dve ciarky budu 🙂 tiez tvoj prvy KET?

bella1303
22. mar 2012

@chmurkaxy je to moje prve IVF. Este mame 4 mrazacikou, ale tie budeme potrebovat az neskor na surodenca🙂 lezim uz od utorka🙂 sem tam neaka prechadzka s mojim psikom🙂

chmurkaxy
22. mar 2012

@bella1303 hlavne nic neupratuj a nezdvihaj ci nenos tazke veci :* moc drzim paste 🙂 ja dufam, ze v pondelok vsetko ok 🙂

bella1303
22. mar 2012

@chmurkaxy nie to nerobim🙂 o mna je dobre postarane. Teraz som u babky kedze ja uz na sk nezijem. Ona sa o mna vyborne stara🙂 uvidis to, ze vsetko bude v poriadku a za 9 mesiacov budes drzat tvoj vytuzeny batoztek v naruci🙂

zuzanka.h
22. mar 2012

tak dnes som bola na sono a pohovore pred KET. 27. ráno volám či sa naša Snehulienka rozmrazila a ideme po ňu 🙂

chmurkaxy
23. mar 2012

@bella1303 jeeeej, tomu verim, ze babka sa stara najlepsie ako vie.. to su urcite same dobroty a ine rozmaznavacky, ze? 🙂

chmurkaxy
23. mar 2012

@bique jasne, ze budu dve ciarky 🙂)) ved je jar, vsetko kvitne a aj tehotenske testy vraj teraz predavaju take dvojciarkove :*

chmurkaxy
23. mar 2012

@sidlo juuuuj, uz nech mrnci 🙂 a nech hlavne mrnci kazdej babe z MK, ktora po nom tuzi 🙂

sidlo
23. mar 2012

@chmurkaxy ved hej...si fakt myslim ze zasluzime vsetky. Ty si tiez PN teraz ci stihas aj pracu?
@bella tak ja by som babku tiez brala🙂 a ta tvoja bola ako z rozpravky🙂 no my sme zial samy☹ Manzel po nocnej tak nechcem velmi zneuzivat a ani sa neda lebo spi🙂 Ako sa dnes citis? Mna v noci chytil taky krc ze som videla biele mysky, no nastastie netrval tak dlho.

chmurkaxy
23. mar 2012

@sidlo kedze manzel sa dostal na taky projekt, ze cestuje po svete, kazda faza je cca 3 mesiace v nejakej inej krajine, rozhodla som sa byt domaca panicka a cestovat s nim 🙂 naposledy sme boli 8 mesiacov na Filipinach 🙂 teraz isiel na 3 mesiace do USA, potom pride na 2 dni a zase na 3 mesiace do Nemecka a dalej uvidime, kam pojde 🙂 takze som doma a mozem sa vyvalovat :D a ty?

bella1303
23. mar 2012

@chmurkaxy hej hej stara sa 🙂 taka budem rozmaznana🙂
@sidlo ja sa citim celkom dobre. Trosku ma poboliela podbrusko ale inak ok. Zacali ma prsia bolet a tie ma bolievaju vzdy tyzden predtym ako dostanem mrchu☹ tak hadam je to od utrogestanu. A inak sa citis dobre?albo ti uz znova zacal OHSS?

chmurkaxy
23. mar 2012

@bella1303 to som mala aj ja 🙂 najskor ma bolelo podbrusko, potom prisli bolestive prsia, asi iba 2 dni ma boleli a potom to prestalo a teraz ma zacali boliet zase. no a na teste som uz mala 3x dve ciarky. sice zatial slabe, ale predsa 🙂)) takze to beriem tak, ze aj tebe sa tam nejaky drobcek uhniezduje 🙂

bella1303
23. mar 2012

@chmurkaxy dufam ze mas pravdu a ze to nesuvisi s mrchou. Zajtra mame rodinnu grilovacku tak dufam,ze pridem na ine myslienky🙂

chmurkaxy
23. mar 2012

@bella1303 urcite 🙂 uzi si grilovacku, zaaavidiiiiim 🙂

bella1303
23. mar 2012

@chmurkaxy uzijem, dakujem🙂 uz sa neviem dockat;) vsetky dobre kamosky mam vo svajci, takze ked som na Sk tak len doma trcim. Konecne zajtra neake vzruso🙂 🙂

sidlo
23. mar 2012

@chmurkaxy tak tebe je hej🙂 ...mna by z Filipin uz nikto nikdy domov nedotiahol asi🙂 Je super ked mozes cestovat z nim. To by bolo fajn. No samemu cestovat je na figu. Ja som zatial PN ale neviem dokedy mam ostat doma kedze v robote je bordel a stale vyvolavaju. No niesom ocenena tak aby ma to az tak trapilo.
@bella mne je teraz celkom fajn. Niake vyraznejsie bolesti. Rano ma bolel jeden vajecnik ale vystelovalo to az do zaludka kdesi, tak neviem comu to mam vlastne pripisat. Idem troska na slniecko nacerpat pozitivnu energiu🙂

chmurkaxy
23. mar 2012

@bella1303 a ked sa vam podari, pojdes naspat do Svajciarska? ci zostanes na SVK?

chmurkaxy
23. mar 2012

@sidlo moja, nenechaj sa vystresovat, ziadna praca za to nestoji, aby si si to potom vycitala, ze si mohla byt radsej v klude.. nech si volaju, ved si nejak poradia 🙂)) veru, aj mne chyba Azia, pokojne by som sa tam prestahovala natrvalo. ved aj mame taky plan na dochodok 🙂 akurat triedim fotky z vyletu Vietnam-Kambodza-Thajsko, ale nejak sme sa rozsupli, mam 2200 fotiek a uz mi z toho sibe, aaaach :/

bella1303
23. mar 2012

@chmurkaxy pojem tam kezde manzel je stadial.@sidlo chmurkaxy ma pravdu, nesrresuj sa s pracou, musia si poradit bez teba. Vypni telefon a hotovo🙂

chmurkaxy
23. mar 2012

@bella1303 perfekt, tak deticky budu aspon vediet vela jazykov, to je velke plus 🙂 a kde tam byvate?

bella1303
23. mar 2012

@chmurkaxy hej hned sa naucia po slovensky a taliansky a v skolke po nemecky a potom neake jazyky v skole🙂 byvame kusok od zurichu.uz si ale neviem predstavit ze by som byvala na sk

jajka1980
23. mar 2012

@bique Ahoj..Tak mali sme zasa 3 kvalitné vajíčka..V pondelok vklad.
No myslím aj ja na teba..Dnes máš vklad ty..Tak nech sa pekne zahniezdia..
Držím palce, aby boli // 😉

sidlo
23. mar 2012

@bella @chmurkaxy ved to babenky, ze ja som dost lahko vytocitelna a vystresovatelna, hlavne teda z prace alebo aj doma ked nieco robim a nedari sa mi. Co sa teraz IVF tyka tak som bola relativne v pohode lebo to ja niako velmi neovplyvnim...zial☹ Ked som doma tak je dobre...to ma na dialku nevystresuju🙂 len mi je luto koleginu ktora zial musi makat aj za mna. No vstavat o 5tej rano a stresovat sa v robote teraz asi fakt nebude najlepsi napad.

chmurkaxy
23. mar 2012

@jajka1980 @bique babyyyyy, myslim na vas!

jajka1980
23. mar 2012

@chmurkaxy Vdaka..aj ja na teba..a tie // nech silnejúúú..bude to dobre, len sa nestresuj a netestuj každý deň.. 😉

bique
23. mar 2012

@jajka1980 @chmurkaxy caute babenky 😉 😉 tak uz mame 2 v brusku, drzat sa musia silno silno, lebo to boli posledne 😖 mali sme este 7 kuskov, tak len tie dve sa dali pouzit, kvalita, ze priemerna...ani vyborne, ani zle...ale co z toho, v januari sme mali ukazkove, krasne a aj tak sa nechytilo 😖 teraz som aj dost citila ten vklad, pichalo ma v maternici ako fras este hodinu po, uz teraz je to ok, ale trosku som po transfere aj zaspinila, ale iba uplne slabucko...tak hadam je to dobry znak, ze sa tam budu pekne zakuskavat 😀 ...a teraz uz iba vydrzat to cakanie...testovat budem buducu sobotu 😕 no a samoska necakam nic ine ako // 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre