Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

kuspitka
18. júl 2012

joj moja.ja im vravím,že setricka bude rada mat súrodencov ..

foryou25
18. júl 2012

@cora41 PICSI je taka metoda, kde do misky taku latku hyaluron, potom tam daju spermijky, a tie dobre zrele spermijky by sa mali na tu latku nalepit, naviazat, a potom sa robi ICSI, my sme si to dali lebo manzel ma dost zly spermiogram, a zvysuje to sance, plati sa zato 150 eur
ten embryoskop je super, vec, ale zatial ho maju len v Gyncare v KE a gynfive v blave
inak ja beriem estrimax 3x1, duphaston rano 2tabl, naobed 2tabl, a vecer este 2 utrogestan

foryou25
18. júl 2012

@cora41
@kuspitka hehe tak nie som sama co rozpravam s bruskom, ja myslim na nich kazdu minutu, a stale im dohovoram, nech mamku a ocka nesklamu 😀

nelynka
18. júl 2012

ahojte
kocky ako pozeram tak fakt co centrum to ine davkovanie liekov..
ja celkovo nechapem, pri iVF som brala 3x1 estrimax + rano a naobed 2tbl duphaston + vecer 2tb utrogestan.
pri KET mam 3x1 estrimax + rano a vecer 2tbl utrogestan 😖

nelynka
18. júl 2012

@foryou25 ahoj moja, ja som zase citala tu niekde na MK mam pocit, ze jednej holke sa s PICSI neoplodnilo ani jedno vajko.. isli dalsi cyklus IVF a nedali PICSI a oplodnilo sa im 90% vajok a porodila zdraveho chlapceka..
nam to tiez doktor nukal ale sme dali radsej naimesto toho PK..

nelynka
18. júl 2012

@cora41
@kuspitka
@foryou25 kocky aj ja sa s drobcami rozpravam, dokonca som sa dala na take meditacie kde si privolate dusicku dietatka a rozpravate sa tam s nim 😅 😅 😅

cora41
18. júl 2012

@cora41 asi je to velmi individualne a na kazdeho plati nieco ine

cora41
18. júl 2012

nylenka: nejako mi blbne pocitac, lebo dam "odpovedat" a pisem sama sebe 😀 😀

nelynka
18. júl 2012

@cora41 presne toto robi aj mne.. som sa uz zlakla ze som jedina..zase iste robia nejake upravy tu ako furt 😠

kuspitka
18. júl 2012

@nelynka po Ket som aj ja brala estrimex.nám to lekar povedal,že je to nic platne..

@foryou25 aj tene dá ,ked chces odpovedat tvoje meno?

nelynka
18. júl 2012

@kuspitka tak estrimax sa berie na sliznicu, aby to dorastla a bola prekrvena dobre na uhniezdenie...
predtym som ho brala az po ET, teraz ho beriem uz od 3DC..

kuspitka
18. júl 2012

@nelynka a aku si mala sliznicu pre ET?

foryou25
18. júl 2012

@nelynka fiha ani jedno vajko? no my sme dali aj kvoli tomu ze mame vysoku fragmentaciu dna spermii, takze dali sme do PICSI vsetky nadeje a asi pomohlo 😉

foryou25
18. júl 2012

a tie somariny s Odpovedanim robi aj mne

nelynka
18. júl 2012

@kuspitka to neviem aku sliznicu som mala, tu mi nekontroloval..
teraz pred KET som na 10DC den mala 7mm a 18DC bol vklad...

nelynka
18. júl 2012

@foryou25 ano ani jedno sa im nechytilo.. uplne som len kukala ze som si myslela ze to je este lepsie..ako ICSI..ale co ja viem..
my sme to nakoniec nedavali ze to je rovnaka sanca ako pri ICSI a ked uz sme mali PK tak nejake tie dobre vajka sa muselu vyselektovat uz tym lebo vraj tie zle vajka umieraju do 3dni..

kuspitka
18. júl 2012

@nelynka ja som mala 3 dni pred odberom 12mm a na odbere neviem ,len povedal,že je velmi dobra
@foryou25 ale som rada,že ste ho mali.juj moja teraz bude vela tehuliek..

nelynka
18. júl 2012

@kuspitka ja viem ze niektore baby chodili aj so 7,5mm na transfer a ujalo sa.. 😉
u nas sa to nejako nekontroluje pred ET, iba takto daleko pred KET.. 😒

foryou25
18. júl 2012

@nelynka a oni maju problem tiez so spermio? lebo ak nie, tak je to zbytocne, no ale to je jedno, hlavne ze nam zostali nejaky bojovnici ktori si teraz lebedia v nasich bruskach 😀
inak po kolkych dnoch mi zmizne pregnyl ? mala som 10 tis. jednotiek a vcera bola este druha palicka na teste,
tak nech viem kedy mozem testovat 😉

kuspitka
18. júl 2012

@nelynka u nas sa tiez nepozera.
@foryou25 kolko dni si uz od pichnutia pregnylu?

nelynka
18. júl 2012

@foryou25 hej mali tiez nejaku vysoku fragmentaciu.. my sme fragmentaciu nedali ani robit radsej bo by ma asi slahlo, stacila nam 99% patologia 😠

no mal by vymyznut do 10dni, ja som testovala uz od dna transferu aby som si bola ista ze tie // co tam vyliezli 3ti den uz neboli pregnylove 😝 😀 😀

foryou25
18. júl 2012

@nelynka no ta fragmentacia je svina su pripady ze muz ma ukazkovy spermiogram, a len fragmentaciu vysoku, nechapacka, no my sme mali naposledy patologiu 96% pri maximalne 85% norme, aj pohyblivost o nicom
@kuspitka pichnuty som mala 10.7. takze dnes asi 8 den od podania 😉

kuspitka
18. júl 2012

@foryou25 este pockaj do 12dna od podania to uz nebude

nelynka
18. júl 2012

@foryou25 no sak toto...dufam ze nam ju uz nebude treba 😝 😀 😀 😀 😀

ja by som testovala do zajtra kludne kazdy den 😀 😀 😀
mne to robilo ozaj dobre 😝
mne ta pregnylova ciarocka ani uplne nezmysla a uz sa mi rysovala tehu ciarka 😀 😀 😀

kuspitka
18. júl 2012

dievcata nejako ma bolí lava strana...az ma tam picha.

cora41
18. júl 2012

@kuspitka ved to je super sprava 😀 😀 😀 😀 😀 ved sa Ti to tam zakrtkovava 🙂 ten maly krtko 🙂 tes sa tes sa tes sa 🙂

kuspitka
18. júl 2012

@cora41 joj moja vrta a poriadne.musím sa teraz stale klačať,lebo robíme podlahu ,dúfam že sa nič nestane

jomini
18. júl 2012

@bique blahozem, prosim do ktoreho car chodite?

makovicka53
18. júl 2012

@kuspitka to je super znamenie...citala som ze si mala krasnu sliznicu...juuj tisko zavidim ale v dobrom 🙂 drzim palce

kuspitka
18. júl 2012

@makovicka53 dakujem,ale uvidime,ako to dopadne cele

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre