Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

hranoska
26. máj 2016

@vtacatko2 si na najlepsej ceste 😉 drzim palce♥

bobricek1979
26. máj 2016

@dadka0110 ja pri prvom Et som mala utros aj douphaston a az po vysadeni dosla ns

levisa
26. máj 2016

@blackrose my mame 2 mrazacikov, takze nadej stale je 🙂

dadka0110
26. máj 2016

@levisa my mame este 6 snehuliakov tak hadam aspon jeden z nich bude ten top ... chi chi.... 🙂

dadka0110
26. máj 2016

@bobricek1979 ta hadam bude test pozitivny a bude vsetko tak ako ma byt 🙂 🙂 🙂

bobricek1979
26. máj 2016

@dadka0110 veľmi pekne ďakujem no nič necítim tak neviem uvidíme

bobricek1979
26. máj 2016

@dadka0110 je to už môj prvý Ket .Ty sa tiež drž prajem Ti aby si už čoskoro pobehovala s bruškom aj všetkým ostatným babám🙂

dadka0110
26. máj 2016

@bobricek1979 jasne ze budeme behat s bruskom 🙂 😉 ...ak nie teraz tak casom urcite 🙂 🙂 ....aka je priprava na KET?
myslis ze by som teraz mohla ist hned na kET ci ? 🙂
Kedze Menzes mam normalny 😀

blackrose
26. máj 2016

@levisa jeeej, aj my mame dvoch 🙂 mozme si navzajom drzat palce... chces ist hned dalsi cyklus na vklad, ci este si nad tym nerozmyslala? Ja neviem, lebo manzel ide na dlhsie mimo SK a nebude mi mat kto pomoct, nebude ma mat kto odviest z transferu, tak sa nechcem stresovat. No este si to musim premysliet.

@dadka0110 ja mam pocit, ze mozme ist hned na KET! To su len po ovulacii hormony na vystelku.

meli8412
26. máj 2016

@blackrose ahoj. na vklad som sla sama a aj odviezla. Po vklade kludne mozes soferovat.

blackrose
26. máj 2016

@boba245 ja uz doma mam jednu 4,5 rocnu princeznu, ak dalsie nebude, svet sa nezruti, ja som bola velmi vdacna aj za nu (hlavne ked sa nam nakoniec podarila prirodzene) 😵
IVF som podstupovala hlavne kvoli manzelovi a dcerke, obaja tuzia velmi po babatku... ja sice tiez, ale dlho som sa musela na IVF odhodlavat. Keby nebolo ziadne dietatko, k celemu by som uplne inak pristupovala a hnala by ma obrovska tuzba, ale takto na to fakt nemam nervy. Hlavne ked sa musim starat o dcerku, manzel je stale niekde prec a tak je vsetko na mne, bol tento IVF mesiac pre mna narocny. Ked nevyjdu ani dalsie dva KET, neviem ci do toho este pojdem. 😒

1veverica
26. máj 2016

@meli8412 @blackrose pridavam sa tiez som po vklade sla sama autom, uplna pohodka

blackrose
26. máj 2016

@meli8412 no ja si tiez myslim, len v prepustacej sprave pisali, ze nemozem soferovat, ale teda fakt netusim aky je rozdiel v tom, ci sedim vedla mm alebo soferujem 😀 ked sa ma uchytit sa uchyti. Dokonca som rozmyslala, ze by som si na buduce odbehla z roboty na hodku do CAR a vratila sa spat. 😀

dadka0110
26. máj 2016

@blackrose tak ak je to tak tak my pojdeme hned teraz na KET....nemame uz na co cakat hoc som pocula ze vela babam sa po prvom neuspesnom ET zadari otehotniet prirodzene ... ale na co to riskovat a mrhat casom 😀 😀 .... moj chodi na tyzdnovky takze ja som sa aj z ET odviezla sama domov 🙂 vsak to nieje nic preco by som nemohla 🙂 takze aj teraz to vidim tak ze si po snehuliaka pojdem sama 😀 😀 😀 kam chodite do centra?

dadka0110
26. máj 2016

@1veverica myslim ze nas je tu vela co si to musime pobehat a odsoferovat a vsetko same 😀 😀 😀

boba245
26. máj 2016

@blackrose to ano, je to uz o nieco jednoduchsie ak ma uz clovek aspon jedno dieta

bobricek1979
26. máj 2016

@blackrose ja som napr.sla sama aj prisla sama s transferu aj fungujem sama muz je tiez prec fungujem chodim do prace snazim sa na to nemysliet.Podla mna ak to sa tam ma udrzat tak sa to udrzi aj keby hromy blesky padali aj zena ktora spontanne otehotnie tiez ani o tomvat sa nevie.Samoska netreba sa namahat ale myslim ze tak v norme fungovať

bobricek1979
26. máj 2016

@blackrose podľa mňa aj ty musiš byť sama presvedčená o tom či chceš druhé dieťatko je treba to robiť aj pre seba,lebo ako sama píšeš bude to všetko na tebe a neboj jasné,že Ket vyjde 🙂

1veverica
26. máj 2016

@dadka0110 urcite ano, ale co by sme pre svoje stastie neurobili, no nie? 🙂

dadka0110
26. máj 2016

baby a co si myslite....mam teda ten menzes uplne normalny ako kazdy mesiac ale na krv b y som mala ist ay v pondelok....dr.mi kazal brat utros cey usta 3x denne....a teraz keby som chchela ist hned na to KET kedze myslim si ze v pondelok ma neprekvapia s pozitivnym vysledkom tak mam brat dalej az do pondelku utros alebo mam zavolat r nech mi ho vysadi lebo ze chceme ist hned na KET? ci utros nema ziadny vplyv na to a mam sa objednat na tu kontrolu na 14den cyklu? neviete ako to je?...som totiz v praci a neda sa mi momentalne volat do centra....

bobricek1979
26. máj 2016

@dadka0110 jednoznačne od 3dňa mms som začla brať estrimax po kontrole sona na 12deň utroš a dophaston až do Ketu aj teraz treba hneď skúšať raz sa to uchytiť musí ja ak to nevyjde skúsim ešte imuno to nemám. a hysteroskopiu maternice až tak asi pôjdem pre mrazačikov

blackrose
26. máj 2016

@dadka0110 v BA Repromedica a ty?

dadka0110
26. máj 2016

@blackrose Martin Helios

blackrose
26. máj 2016

@dadka0110 no ja mam tiez do pondelka este brat Lutinus, ten je len na vaginalne uceli, ale vraj ho mam hlatat, tak snad sa neotravim 😀 a vraj az v pondelok ho mam prestat po negativnej krvy. Ja si myslim, ze ten progesteron nevadi.
@bobricek1979 ja chcem druhe, len nezvladam ten nekonecny stres ci sa zadarilo alebo nie. ☹ pichanie mi tak nevadilo ako mi vadi toto. Ale tak ono to zase po par dnoch prejde a mozno si to vsetko este 5x rozmyslim 😀
Ja som pocula, aj poznam jednu babu ktorej takto KET vyslo, ze odporucaju robit KET v nativnom cykle (vraj je vyssia uspesnost), t. j. ziadne hormony na zaciatku ciklu, len po ovu progesteron. Ja by som sa tak aj chcela dohodnut s dr. na dalsom postupe, tak uvidim co na to povie on.
A si teraz ktory den po transfere?

blackrose
26. máj 2016

@dadka0110 nan som pocula same chvaly 🙂

1veverica
26. máj 2016

@dadka0110 ja na tvojom mieste, by som sla ten pondelok este na odber, ked uz taky pripad mali, asi vedia preco ti to kazali, pockaj este do toho pondelka 🙂

bobricek1979
26. máj 2016

@blackrose jasné chápem ťa.No ja vzhľadom na vek neviem skúsim sa porozprávať s Dr ak to tentokrát nevyjde tak možno sa skúsi aj prirodz.cyklus.Ja som dnes týždeň resp.min.týždeň vo štvrtok som mala vklad.A ty máš koľko vkladov za sebou?

dadka0110
26. máj 2016

@blackrose ano ano su zlaty riadne vsetci tam 🙂

@1veverica no mne na pondelok vychadza 14den po ET krv...ale ms mam uz da sa povedat od utorka 😖

dadka0110
26. máj 2016

@blackrose a co je ten nativny cyklus??

1veverica
26. máj 2016

@dadka0110 na 14den, som osobne bola na kontrolny test, uvidis, tak rozhodnutie je stale na tebe, a zda sa ti ze je to normalna ms, ako si zvykla mat, alebo je to omnoho slabsie. Poviem ti ze moja segra krvacala do 6mesiaca, akoze slabsie, ale predsa.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre