Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

bonsai
18. mar 2009

majkabb..tak teraz už chápem..ale vidieť ich tam..a nie je dôležité čo vidím ja..ale čo tam vidíš Ty 😉
v podstate ja cítim podbruško od 2 dňa po KET..na 3 a 4 deň som mala aj také slabulilinké špinenie k večeru..ale ináč som v pohode.. tak sa drž..piatok je už blízko a budeš testovať aj zajtra?

majkabb
18. mar 2009

neviem mam este doma jeden test navyse ,,,tak mozno ,,to spinenie mohlo byt uhniezdovanie!!!! 😵 a ty co nespravis test???????????

mayka
18. mar 2009

majka krasne ciarky. Aj ja som mala take 😉

majkabb
18. mar 2009

jaj ja sa nemozem spametat

majkabb
18. mar 2009

ako to je teda s tym vypockom tt???????

mayka
18. mar 2009

v nastaveniach si zmen ze cakame babo a ono ti to vypocita v kolkom si tyzdni. Pocita to od poslednej menzes ale podla mna na ultrazuku ti ukaze cca o dva tyzdne menej tj od oplodnenia.
Tu su kalkulacky http://tehotenstvo.rodinka.sk/index.php?id=910

majkabb
18. mar 2009

ok dik ,,jja este pockam ,,zatial to je take neoficialne az v piatok!!!!!!! 😵 😵 😵

mayka
18. mar 2009

ja som si to neodpustila. mam z tych 5 tt dobry pocit aj ked ječ to este skoro sa tesit. Ale tolke roky som na to cakala ze si to zasluzim. 😉

majkabb
18. mar 2009

ved pockaj do piatku aj ja to tam budem mat!!!!!!!ja viem ako dlho ste sa snazili???????my 4rocky......

mayka
18. mar 2009

mi 6 rokov 😉
Moje prve dve ciarky v zivote...

mayka
18. mar 2009

a citis sa dobre? Zaidny trasuci zaludok atd?

majkabb
18. mar 2009

aj moje prve v zivote!!!!!!!!!!!!!!a aky mas vlastne problem??????????ja po operacii nadora na pravom vajecniku ,,bolo vsetko ok a potom zistili ,,ze jak sa mi to hojilo ,,tak sa mi zdeformovali obe vajcovody 😅 takze v jednom mi pomohli a zaroven sa to posralo?!!!!!!!
priznaky ziadne semtam pichnutia ,,sem tam bolest prs ,,ale krize ma bolia festovne!!!!a este velmi mi nechutna jest ,,ja som dost velky jwedlik tak mi to je divne ,,alebo si to jen namyslam????????????? 😀 😀 😀

mayka
18. mar 2009

s tym jednim mam to ite. vyslovene sa nutiom jest. Co je u mna dost nezvycajne. na nic nemam proste chut. Schudla som 2 kg. Ale krize ma bolia minimlôane skor to podbrusko. A som akasi unavena.

majkabb
18. mar 2009

unavena som aj ja ..ale je mi divne ze dost skoro stavam a pri tom som stale spavala dlhsie a tvrdo a terz nie!!!

mayka
18. mar 2009

Dufam ze rozumies mojej reci. 😀

majkabb
18. mar 2009

v pohode ,,ved aj sem tam popise bludy!!!!!!!!

majkabb
18. mar 2009

tak zatialk pa idem cucat na tv a trochu si lahnut ,,nez pojdem do prace ,,esrte sa ozvem .....pa 😎

mayka
18. mar 2009

papa

majkabb
18. mar 2009

cakatelky kde ste?????????

angel78
18. mar 2009

haloo je tu niekto? boze dievcata, to je take super, ze ste v tom 😀 velmi sa z vas tesimatrosicku zavidim, v dobrom. ale je prijemen citat ako sa tesite, dufam, ze v piatok sa tak budem tesit aj ja.. este som stalenetestovala, tak uz to asi fakt vydrzim. 🙂

dafy
18. mar 2009

angel 78 tak ja som si zase testla a nic

majkabb
18. mar 2009

dafy ,,,to je mi luto ,,ktory si den????????????????ale stale neni nic stratene

angel78
18. mar 2009

dafy, to je divne, ale este si stale nedostala ms, ze?

dafy
18. mar 2009

som 12den ale na krv idem uz zajtr nie v piatok

majkabb
18. mar 2009

no ,,je mozne ze krvicka ti potvrdi ,,ked nemas ms ani si nespinila??????

dafy
18. mar 2009

este som nespinila ale pred rokom ked mi davali mrazacikov tak mi ms prisla den na to ako som bola na krv

majkabb
18. mar 2009

este to nevzdavaj musis verit!!!!!!!!!!!!!!!!

angel78
18. mar 2009

dafy, uz na to nemysli, zajtra uvidis,este mas stale nadej. mozno je hcg take slabe, ze to v moci nezachyti, ale krv ukaze. drzim palceky

majkabb
18. mar 2009

viera je velmi dolezita!!!

dafy
18. mar 2009

aspon keby slabulinka palicka bola ale vobec nic.dnes som volala sestricke ci mozem prist uz zajtra ci to nevadi tak vravela ze mozem ten jeden den nevadi

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre