Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

tinka9075
1. okt 2012

@lilith3 ale robili sme si genetiku a imuno a protilátky mi robil docent v Iscare v MT a ešte sme mali vela vecí doriešit ale ho odvolali tak som tak už nechcela chodit 😒 to on mi zistil že mám niečo s krvou tak celé tehu budem pichat injekcie ale nevadí len nech bábo bude 😉 😉 ja sa z docentom radím doteraz ked sa mi niečo nezdá napíšem mu mail a odpovie a vždy mi poradí 😉 😉 a v brne doki povedal že to zvládneme aj bábo udržat tak asi má pre mna nejaké rady 😉 😉

lilith3
1. okt 2012

@tinka9075 Tak to je fajn, aspoň že ste narazili na pár dobrých ľudí a skutočných odborníkov. Bude to možno vrodená trombofília, pri nej sa pichá od začiatku tehu fraxiparín,ale to sú len také malé "včeličky", ktoré poriadne ani neucítiš 🙂 Hlavne nech to vyjde, nech sa bambuľky v brušku uhniezdia a môžeš sa vrhnúť do pichačiek 😵 Veľmi ti to prajem a určite budem zvedavá, ako dopadnete. Ozvem sa ti potom, keď budem mať po konzultácii v GF ohľadne KETu a verím, že ty mi zhruba v tom istom čase povieš len samé dobré správy, že vás postretli 🙂 Veľa šťastia prajem!!! 😵

tinka9075
1. okt 2012

@lilith3 to sme veru natrafili najprv na docenta v MT a teraz na dokiho v Brne 🙂 🙂 ja som už fraxiperín pichala po iui aj sa podarilo len zle dopadlo 😒 ale treba verit no necháme sa prekvapit či sa podarí dúfam že hej 🙂 🙂

lilith3
1. okt 2012

@tinka9075 Určite 😵 Niekde som čítala názor jedného lekára, že neexistuje neplodný pár, existujú len páry, ktoré to vzdajú...Takže sa musíme týmto riadiť a raz to predsa musí vyjsť 😉 Veľa síl!

tinka9075
1. okt 2012

@lilith3 tak to máš pravdu len my z mužom sa nevzdávame ale ideme dalej 🙂 🙂 aj doki v brne nám povedal že po tom čo sme prežili a sme spolu to dokážu len silný jedinci 🙂 🙂 musí sa to podarit ja tomu verím 🙂 🙂

lilith3
1. okt 2012

@tinka9075 Presne tak! Obdivuhodný prístup 🙂 Ja tiež musím povedať, že nás to s priateľom ešte viac spojilo, sme tu jeden pre druhého a dokonca (aj napriek hormonálnej liečbe 😠 ) máme teraz oveľa menej nejakých tých konfliktíkov 😀 Veľké žiadne (tie ani predtým neboli) a malé teraz skoro vôbec neriešime...stojíme pri sebe 😵 Držte sa!

makovicka53
1. okt 2012

@tinka9075 tak to mas stastie 🙂

makovicka53
1. okt 2012

@b.bardyova podobne aj tebe 🙂 mne dnes akurat dorazila tak dnes zacinam 🙂

tinka9075
1. okt 2012

@lilith3 my dvaja s manželom tiež stále spolu všetko riešime a nevzdávame sa a tak to má byt lebo ked jeden to vzá tak to je o ničom 😉 😉 ja som si vždy povedala že kolko ludí ma ake tažké problémy a my len ten že sa nám nedarí udržat bábo ale aj to sa časom vyrieši a bude dobre 😉 😉

tinka9075
1. okt 2012

@makovicka53 tak to teda mám 🙂 🙂

makovicka53
1. okt 2012

@katuska54 ahaa cize estrimax od 1DC 3x1...dnes som konecne dostala tak idem na to aj ja...len verim ze sliznica dorastie aspon na minimum ....drzkaj sa 🙂

lenusika
1. okt 2012

@katuska54 ty dostaneš fakt po zadku...ani mna nic nebolelo (teda len podbrusko ako na menzes) . Mysli pozitívne vyjde to a hotovo...Nepozoruj sa...ak na 10 den nedostaneš menzes je to tam!!!!!

makovicka53
1. okt 2012

@tinka9075 😀 ja veru take stastie nemam...mam problem s rastom sliznice vsak koli tomu som naposledy nemala KET ☹ hlavna vec ze doktor o tom vedel a povedal ze ideme bez liekov ze som este nastimulovana hormonmi a prd makovy...len co som sa zas psychicky vytrapila ...ty uz cakas po transfere?

tinka9075
1. okt 2012

@makovicka53 ja som im na tie lieky kašlala mna strašne z toho bolela hlava 😒 ja problém zo sliznicou nemám tak neviem načo by som ich mala brat 😉 😉 bola som na KET tak uvidím čo z toho bude 🙂 🙂

aris2
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
annamary27
1. okt 2012

@aris2 gratulujem,krásne čísielko 😵 😵 😵

tinka9075
1. okt 2012

@aris2 gratulujem to vyzerá na dvojky 🙂 🙂

bique
1. okt 2012

@jaja102 tak my sme dnes mali poradnu, vsetko ok, babenko si podriemkavalo 😀 rastieme tak ako mame, brali mi krv na triple test, o tyzden vysledky, tak budem sa, verim, ze ano, vytesovat z dobrych sprav 🙂 a kedy si citila akoze prve creva? lebo mne sa niekedy zda tiez, ale to je asi este skoro, pri malych som citila v 19tt, toto je druhe tehu, tak moze aj skor, no neviem...placentu mam vpredu, vtedy vraj citit neskor...ja sa uz tych kopancekov neviem dockat...pozicala som si od svokry fonendoskop, tak pocuvam brusko, ale nic nepocujem, lebo mam na nom pneumatiku 😀 tiez iba zblnkotanie, ale neviem, ci to su moje creva, ci drobcek vyvadza 😕

bique
1. okt 2012

@cakatelkana no, to spinenie som mala aj ja a bolo to urcite uhniezdovacie spinenie...a jedna baba tu to mala tiez tak a je tehu 🙂 ked to preslo, tak sa mohlo uz poriadne zakuskat a testik by za 2-3 dni mohol aj nieco ukazat 😉 strasne silno drzim prstiky, aby to tak bolo 😉

bique
1. okt 2012

@cakatelkana aj ja som mala PK a vklad az na 6ty den...a spinenie tiez ruzove par hodin 6ty den po ET...a aris2 to tiez mala takto nejako...myslim, ze je to na dobrej ceste 😉 a prsia ma prestali asi na 2 dni boliet a potom zacalo o to intenzivnejsie 😝 len mysli na to, ze sa podarilo 😉

b.bardyova
1. okt 2012

@aris2 Jej aj ja chcem :D

bique
1. okt 2012

@aris2 tak to je kraaaasne cisielko 😀 my sme mali s jednym na 14 ty den hcg 1000 😉 a tiez mi hovorili baby, ze to vyzera na dvojky, ze je to pekne vysoke 😀 ale vkladali iba jedno, to by sa nam muselo este neskor po ET rozdelit 😀 silne su, tie nase krasne babulky 😀 drzim vam palceky 😉

foryou25
1. okt 2012

@aris2 hehe a nebudu to trojicky? 😀 😀 ja som mala na 16 den 725,3 a boli to dvojky 🙂

cakatelkana
1. okt 2012

@bique dakujem vam baby dodali ste mi nadej ze sa to podarilo. 🙂 hadam to bude pravda 😉 ako sa tesim ze vas tu mam viete poradit a upokojit. ja som mala spinenie iba raz dnes rano ked som sa zobudila. skoro ma vystrelo...bolo to take slabucke ruzove spinenie. a o 15 min. ked som isla na vecko uz nic az doteraz. ako sa tesim... 😀

aris2
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
aris2
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tinka9075
1. okt 2012

@aris2 uvidíš my sme teraz vkladali tri 😀 😀

bique
1. okt 2012

@aris2 keby som isla ja 16ty den a ked sa kazde 2 dni zdvojnasobuje, tak by som uz mala tiez cez 2000 a viac 😉 takze pohodka, nemusia byt 2 😀 vsak o tyzden uvidis, ci bude jedno srdiecko, ci dve 😀 ale mne uz na prvom uzv, kedy este srdiecko nebolo, videli, ze je iba jedna bublinka 😀 aj my sme vkladli iba jedno, tiez som sa zhrozila, ze by mohli byt dve, hoci by som bola stastna, ale to tehu by bolo premna utrpenie, taky strach by som mala, ci zasa neskoncime zle...predsa, jedno je jedno:D

aris2
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tinka9075
1. okt 2012

@aris2 riskla som to aj ked ma doki prehováral že je to riziko pre mna ked mám po potratoch ale som si povedala že do toho idem a hotovo 😉 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre