Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

84matulik
17. okt 2011

@katka1177 dievčatá ja som pozitííííívna....nevydržala som 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 krásne dve čiarky, a to som si robila testík až teraz, nie z ranného moču...hih

84matulik
17. okt 2011

@pici mám pozitívny🙂)))))))))))) krásne dve čiarky....

pici
17. okt 2011

@84matulik gratulujem z celeho srdca... velmi velmi.. opatruj sa

pici
17. okt 2011

@katka1177 no ja o tom ksichte radsej pomlcim... teraz je to lepsie ale ked som nasadila estrofem... tak to bola katastrofa :D a ako sa citim? prsia bolia, brucho zacina.. v piatok je termin menzesu.. tak asi preto :D

petuska123
17. okt 2011

@84matulik tak gratulujem. 🙂 🙂

katka1177
17. okt 2011

@84matulik gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeemmmmm!!!!! jeej tesiiim, som Ti hovorila, ze priznaky su paradne! Tak nas pekne aj s pici nakaz 🙂 .... tesiiim!

katka1177
17. okt 2011

@pici tak a teraz su tie momenty kedy ma lame testovat 🙂.... pomoooooooc

katka1177
17. okt 2011

@pici bolia nie kvoli menzesu.... kvoli inemu .... 🙂 ....matulik to tak pozitivne naladila.... tak nech to tak ostane!

katka1177
17. okt 2011

@84matulik Matulik a kolko Ti vkladali? mozu byt aj dve? 🙂 a ako sa citis?

84matulik
17. okt 2011

@petuska123 ďakujem dievčatá, sa tešííííííííííííííííííme

84matulik
17. okt 2011

@katka1177 no vkladali mi dve, ale vieš o tom, že aj z jedného vloženého embria sa môžu stať dvojičk jednovaječné🙂))) ach...no ved uvidíme....vieš čo spravila som si test, lebo ma bolia prsia, to som ti písala aj včera....

katka1177
17. okt 2011

@84matulik 🙂.... tesim velmi s Tebou, no som zvedava ake bude HCG 🙂

84matulik
17. okt 2011

@katka1177 a ty si neskúšala testík, ked sú takéto dobré správičky.....nech aj ty sa môžeš pochváliť🙂)))))))))))))))))) verím že áno....

katka1177
17. okt 2011

@84matulik neskusala, lebo som si povedala, ze testnem az vo stvrtok rano..... ale teda je to na nevydrzanie 🙂.... testla by som keby som mala dake priznaky... ale nic necitim... obcas osm mala aj pocit vcera, ze ma zacalo pichat v prsiach, ale potom to ustupilo.... ale veriiiim... snad sme aj s pici stastna trojka 🙂 ....... to musi byt paradny pocit //. Odfot 🙂

84matulik
17. okt 2011

@katka1177 ale jasné, podľa mňa si🙂))) Sme dobrý "turnus"🙂))) heh....mala by si si ho spraviť!!!! som zvedaváááááááááááááááááááááááá a nevydržím....To nemusíš mať žiadne pocity......držíííííííííím pästičky....

pici
17. okt 2011

@katka1177 to ti verim... v tejto faze by som uz asi nejaky kupovala :D

katka1177
17. okt 2011

@84matulik ..... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 ..... snáď ... hneď keď urobím dám vedieť....... a Ty sa pekne opatruj a udržuj ich v teplúčku!!!!!

katka1177
17. okt 2011

@pici 🙂 ... no nic ... skusim to este vydrzat daky ten den... ci hodinu 🙂 🙂 🙂 🙂

pici
17. okt 2011

@katka1177 no ja by som robila aj dneska. ale u mna je to este moc moc skoro...

jajabajaja
17. okt 2011

@pici teraz pozeram, ze mame rovnaky termin tiez som bola na vklade v utorok a 25-teho ma byt vysledok

ursula5
17. okt 2011

@84matulik gratulujem, držím palce 🙂

pici
17. okt 2011

@jajabajaja jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiii tak to sa tesim... kolko si si dala vlozit?

jajabajaja
17. okt 2011

Dievcata, dnes som zacala spinit. Co som citala, viem ze v tom nie som sama. Ide ale o to, ze to nie je len to ale kompletne priznaky ako pri MS /az na bolesti vajecnikov/. Zacalo to zravkou, potom napatie a bolesti v prsiach. Vravela som si, kym to neprejde je to dobre. To napatie ale ustupilo presne ako by som mala dostat, do toho prisla nervozita, precitlivelost a "stekanie"-tak si vravim: a sakra PMS syndom. Ale stale som dufala. Ibaze dnes ako som zacala spinit nemam pocity ako PRED MS ale ako v prvy den "svojich dni". U vas sa tie MS priznaky tiez kombinovali alebo ste proste len zacali spinit?Prepacte ak som prilis detailna a osobna ale trocha ma to vystrasilo a nechcem hned robit paniku a volat doktorovi. Zrejme by mi i tak povedal, len nech pockam ako sa to vyvinie.....Dakujem za akukolvek reakciu 🙂

jajabajaja
17. okt 2011

@pici Nam zostalo len jedno schopne. Po vklade zostali sice dve trojkove, no aj tie do dalsieho dna "odisli". Takze nemame ani zamrazene, bohuzial. O to viac verime v nasho najsilnejsieho bojovnika 🙂

pici
17. okt 2011

@jajabajaja lieky papaj dalej. aj spinis alebo krvacas utrogestan zapijaj... a nestresuj sa hlavne. nic to nemusi znamenat... ja som po prvom neuspechu mala len spinenie az po vysadeni utrosu bolo riadne krvacanie... pri druhom som krvacala normalne... v den kedy menzes normalne chodi... hlavu hore. kamoska krvacala normalne ... a dnes ma 7 mesacneho chlapca..

jajabajaja
17. okt 2011

@pici Och dakujem....Mna ani nevydesilo tak to spinenie ako skor kombinacia toho vsetkeho. Ale nevzdam sa teda. Si zlata, podporu teraz ozaj potrebujem ako sol. Dufam, ze nam to obom dobre dopadne. Snad bol utorok stastny den....

pici
17. okt 2011

@jajabajaja naozaj tazko povedat co je coho priznakom lebo vsetky predmenstruacne priznaky su aj tehu priznakmi. ale co u jednej je, u druhej byt nemusi.. pravidlo na to ako to ma prebiehat a co su tie zarucene priznaky ze to vyslo a naopak. nie su.. hlavu hore...

deni73
17. okt 2011

@84matulik Gratulujem! 🙂
@jajabajaja Môžeš mať všelijaké príznaky, a ani nemusíš mať žiadne, napr. ja som skoro vôbec ich nemala... Špinenie je normálne, keď je silnejšie, zapíjaj utrogestan, ako tu už baby písali. Snaž sa nemyslieť na to, čo sa deje. choď na prechádzku atď... A pekne čakaj, dobre to dopadne. 🙂

katka1177
17. okt 2011

@jajabajaja presne pozitivne mysli, to este nic neznamena..... drzim palceky... vsetkým.

annamary27
17. okt 2011

@pici fíííha,takže ked nasadím estrofem vyhádžem sa jak pubiška? 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre