Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

7zahrad
4. jún 2014

@lenka54321happy Dolezite je nevzdat to a bojovat dalej!!

annastasia22
4. jún 2014

@rebeka33 som 20 den po et takze 5tt na 14 den som mala hcg 1722..tak som zvedava ci sa udrzi

rebeka33
4. jún 2014

@lenka54321happy to mi jpe luto 😔

renitr
4. jún 2014

@annastasia22 drzim ti palce aby sa to udrzalo ))

ingrid0105
4. jún 2014

@lenka54321happy to je mi luto 😢

lenka54321happy
4. jún 2014

Drzim Vam VSETKYM palce, aby Vam to vyslo...vsetky si to zasluzime...
Dnes mam velmi tazky den, momentalne neverim, ze sa mi to niekedy podari....citim sa celmi unavena, zufala, hrozne...a pritom toto bol moj prvy pokus...ako dalej, ako zvladat tieto sklamania tak, aby som sa nezblaznila....
Ach....
Baby a fakt sa snazte nepozorovat velmi, ja som googlovala v kuse ake symptony by sme mali a nemali mat...
Ja mala typicke symptony a nic z toho ☹((

ingrid0105
4. jún 2014

@annastasia22 drzim palce aby si to dotiahla do uspesneho konca 🙂

radina
5. jún 2014

Ahojte dievcence, viete mi povedat, co ste pichali pred OPU? mne dali ovitrelle, len neviem, aku davku si mam pichnut, lebo som dostala az dve tie pera ☹ .... zeby sa jedno potom pichalo este v den ET? dakujem za radu 🙂

zuzina1881
5. jún 2014

@radina zavolat do centra bude najistejsie! 🙂

radina
5. jún 2014

@zuzina1881 volala som, uz tam nikto nie je :( a nemaju ani non stop linku. Ale uz som to asi vypatrala na nete 🙂)

zuzina1881
5. jún 2014

@radina kam chodis? Ja som mala telefon aj na lekara aj na koordinatorku a mohla volat 24h denne..
Tak drzim palce!!! 🙂

radina
5. jún 2014

@zuzina1881 ja do statneho car v univ. nem. Antolska. tuto je to v tomto nevyhoda. 😖

radina
5. jún 2014

@zuzina1881 A dakujem 😉

santeema
5. jún 2014

@lenka54321happy leni velmi ti zelam, aby sa ti to podarilo, presne viem co citis, prezila som si to iste, bola som si ista, ze to jednoducho na prvy krat musi vyjst a hotovo...a nevyslo...citila som sa presne ako ty. poplac si, vydepkuj sa trosku🙂...daj si mesiac pauzu a potom skus dalsie pokusy kym ti ich plati poistovna🙂...ja som mala 38, ked sa to podarilo a bolo to az na 3 pokus a dala som si vlozit dve enbryjka, to ma nikto nepresvedci, ze to nie je vacsia sanca. ujalo sa iba jedno, ale aj tak to bolo super. velmi drzim palce....neboj ono to preboli casom...lebo nema vyznam sa v tom utapat a byt stale smutna dlho, aj tak sa to uz neda zmenit, da sa iba robit nieco dalsie pre to..ahoj🙂

zu_zi
5. jún 2014

Ahojte kocky, dnes sme absolvovali vklad posledneho mrazacika, je tu niekto, kto bude na vysledky netrpezlivo cakat so mnou? 😉

zuzina1881
5. jún 2014

@zu_zi veeelmi drzim palceky!!! Ja cakam v pondelok na krv... a vyzera to slubne podla testov! 🙂 tak len pokoj, hore nohy a dva dni lez 😉

deni73
5. jún 2014

@lenka54321happy Ahoj, aj mne vyšlo 3. ivf, ako ti písala santeema, aj ja som mala 38 rokov, ešte nič nemáš stratené, pripravuj sa na ket, a musíš veriť, nič iné... Nepozoruj sa, nemusíš mať žiadne príznaky, ani ja som nemala. Držím palce.

lenka54321happy
5. jún 2014

@deni73 moja dakujem velmi pekne taketo spravy rada citam, ani neviete ako ma tesite baby....
Ach dufam, ze raz budem mat take stastie ako vy!
Zxx

rebeka33
6. jún 2014

Ahojte tak hlasim dnesne hcg je 630

zuzina1881
6. jún 2014

@rebeka33 14.den? Aby som vedela porovnat s tym, co mi povedia v pondelok 😀 sono ti nerobili?

rebeka33
6. jún 2014

@zuzina1881 ne mi ssme boli rovnako v nedelu navklade ,len ja som bola netrpezliva a v pond. Idem k mojej doki a budeme vidiet ako to rastie. Dnes som uz mala aj 20tkovi test z rfpekne pozitvny. 😵

smoulinka13
6. jún 2014

@zu_zi drzim palce ;)

nelinka1111
6. jún 2014

ahojte. potrebujem pomoc a nazor. stretli ste sa u seba prip. u nejakej kamaratky, poznate nejaky pripa kde by ubytok vacsej hmotnosti/ zmenou stravy/ sposobil nakoniec nekvalitne vajicka? mne lekar oznamil, ze zmena vahy mohla sposobit nekvalitne vajicka a teda aj problem s otehotnenim. prosim o nazory, rady, pribehy...dakujem

rebeka33
6. jún 2014

@nelinka1111 každy extrem je zlý. Aj veľmi tučny aj veľmi chudí. Ale nastavením spravnej diety sa to určite upravy. ak tá strata nie je spôsobená poruchou činnosti štítnej žlazy. Kvalita vajičok je ovplyvnená celým tvojim životom. Nie len kratkou epizodov ,vajička máš od narodenia a ich kvalitu ovplyvníš minimalne. vraj pomaha inofolic.

shanis
7. jún 2014

@zuzina1881 ja som mala na 14ty den po ET hcg 1336...inak testik mas uz krasny, tesim sa s tebou a drzim palce.😉

zuzina1881
7. jún 2014

@shanis dakujem 😉 tak mam s cim porovnavat 🙂 este 2dni cakania!!!

zu_zi
7. jún 2014

@zuzina1881 jeeej, potichucku gratulujem a potom budem cakat na vysledok hcg, urcite bude krasne cislo! Ak chces na porovnanie, ja som na 10ty den po ET mala hcg 580. Kolky pokus?

@rebeka33 obom Vam potichucky gratulujem, to je take super, ked to niekomu vyjde 🙂 Rebeka, Ty mas prve dietatko tiez vdaka ivf? Nam vysiel hned prvy vklad a ostali nam 3 embryjka, z jedneho bolo biochemicke tehu a teraz mam vlozeneho posledneho bojovnika, tak verim a dufam, ze sa to podari...

zuzina1881
7. jún 2014

@zu_zi dakujem 🙂 treti vklad z prveho ivf! V pondelok dam vediet, ako som dopadla, to uz budem 15den po KETe.

nelinka1111
7. jún 2014

@rebeka33 dakujem za odpoved. nemala som problem so stitnou zlazou... nespravnou stravou som dost pribrala a potom som sa rozhodla schudnut, ale chudla som dlho. suhlasim a dufam, ze mas pravdu, ze nemuze to byt ovplyvnene jednou epizodou zivota.
prosim ta ak pri IVF bolo jedno vajicko oplodnene, ale neujalo sa :( myslis, ze by tiez mohlo mat zlu kvalitu?
od vcera nad tym rozmyslam. diky

rebeka33
7. jún 2014

@nelinka1111 asi nebolo kvalitne. Neviem kam chodis, ja do rf brno a oni su taky zlaty optimisti. JA som z marcoveho odberu mala 8 z toho 4 oplodnene a ani jedno nedoslo. Teraz zo 4 dosla tato blastocysta . Cize som z 8 oplodnenych vajicok malq jedno e a zatial som tehu. V rf mi hovorili,ze staci sa dostat k jednemu 😀 . Dufam,ze sa ti to podari.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre