Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

tinka9075
1. okt 2012

@deni5 no dúfam že je to dobré kolko ste vkladali?ja som riskla vkladali mi tri 🙂 🙂

tinka9075
1. okt 2012

@aris2 gratulujem k bábetku 😉 😉

cakatelkana
1. okt 2012

@aris2 a preco duphaston? mne ten nik nedal ja mam iba utrogestan. to je to iste? lebo neviem naco je ten duphaston

deni5
1. okt 2012

@tinka9075 nám z 3 sa 2 rozmrazili takže tie aj vložili.Berieš aj duphaston?Ja len extrimax 3x1 a utrogesta 2x2.

nelynka
1. okt 2012

@deni5 prene aj my sme tak na tom boli :D
3sme mali a 2 vlozili 🙂
a tak isto som brala lieky aj ja..
akurat ze som si na obed nasadila este duphaston..sama na svoje triko.. 🙂

aris2
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
cakatelkana
1. okt 2012

@deni5
@tinka9075 baby aj mna bolia krize uz asi 4 den pobolieva ale nie vela. dnes asi najviac s tychto dni ale je to v pohode.

tinka9075
1. okt 2012

@deni5 ja som bola rozhodnutá vložit tri ak sa rozmrazia a rozmrazili tak sme vkladali 🙂 🙂 beriem len utrogestan 3x2 estrimax nie mne bolo z neho strašne zle a ked mám sliznicu ok tak ho brat nemusím 🙂 🙂

deni5
1. okt 2012

@cakatelkana a budete testovať ale čakať na krv?

tinka9075
1. okt 2012

@cakatelkana aj mna kríže bolia ale zatial ok 🙂 🙂

deni5
1. okt 2012

@tinka9075 a do akého centra chodíš?

tinka9075
1. okt 2012

@deni5 do GF v Blave dúfam že naposledy potom tam ani nepáchnem 🙂 🙂

katuska54
1. okt 2012

@b.bardyova hej 150 e. za ket a este som doplacala za uskladnenie bubliniek 😉

katuska54
1. okt 2012

@haannka daaakujem moc a vkladali 2 bublinky 🙂 bojim sa testovat ☹

cakatelkana
1. okt 2012

@aris2 a k comu to pomoze? ved keby mi to nahodou nevyslo ze sa mi neuhniezdia a pusti sa mi ms. tak ten duphaston mi nejak nepomoze. ci? nerozumiem tomu... 😀

katuska54
1. okt 2012

@deni5 vitaj medzi nami cakatelkami 🙂

deni5
1. okt 2012

@katuska54 aj ja sa bojím testovať,tak neviem či to ešte týždeň do odberu vydržím.

b.bardyova
1. okt 2012

@katuska54 a to si platila len kolko mesiacov si ich tam mala , ci celu sumu 72 eur

cakatelkana
1. okt 2012

@deni5 ja neviem ak sa mi toto spinenie skonci co dufam , ze skonci tak asi sa mudem bat testnut. asi pockam na krv. a to som myslela ze budem testovat od 10 dna. no toto spinenie mi to trosku skomplikovalo. 🙂 🙂

b.bardyova
1. okt 2012

@katuska54 este netestuj pockaj aspon do 10 dna ..ak ti pichali pregnyl tak este posobi

cakatelkana
1. okt 2012

@deni5 kolky den od vkladu si?

aris2
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
katuska54
1. okt 2012

@b.bardyova iba za tie mesiace co tam boli. a este nam ostali 2 tak som ich dala uskladnit do konca roka.

katuska54
1. okt 2012

@b.bardyova ja som pregnyl nemala. pri KET sa nepicha 😉

katuska54
1. okt 2012

@cakatelkana
@tinka9075 baby vy mate priznaky tehu a ja stale nic 😢 😢 😢 😢 😢 😢

b.bardyova
1. okt 2012

@katuska54 Jej to mate super, my si ideme teraz pre dvoch a uz nemame :(

b.bardyova
1. okt 2012

@katuska54 a beru sa niake lieky 🙂

katuska54
1. okt 2012

@b.bardyova ja beriem od 1DC estrimax a od 14 Dc som zacala vkladat utros. ja dufam,ze tie 2 uz budu odpocivat aspon rok v care

lilith3
1. okt 2012

@tinka9075 Ahoj, prepáč, že sa vám tu pletiem do diskusie 🙂 Ale tiež chodíme do GF v BA, sme po 1.IVF - neúspešnom (v PIA som bola na teste - negatívne, od NE sa rozbehla mrcha 😢 ...). Máme ešte 3 mrazáčikov, ale všetci sú po PK, tak sa obávame, či prežijú rozmrazenie. Čítam tu, že neberieš estrimax, ani estrofem a že ste vkladali 3. Chcem sa ťa spýtať, akým spôsobom oni rozmrazuju embryjká, či aj nám budú všetky 3 naraz rozmrazovať alebo len napr. 2 skúsia v jeden mesiac a keď nič, tak skúsia to tretie...a či ty si tiež mala zamrazené po PK alebo hneď po OPU ...a či tvoj Dr.neprotestoval, že neberieš estrimax, bo ja by som to chcela tiež skúsiť bez neho,ale na inej diskusii mi baby odpísali, že v GF je to nemožné...že bez hormónov sa tam ani ukazovať nemusím pred KETom...Tak neviem...

tinka9075
1. okt 2012

@katuska54 neboj ja som po iui nemala žiadne príznaky nič mi nebolo a bola som tehu 🙂 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre