Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

zulka29
6. okt 2008

Jul, myslím že raz áno...ale čaká ma teraz laparka, takže najskôr za 1/2 roka 😔

katy2
6. okt 2008

zulka, nevzdavaj sa... ja mam uz 38 rokov a nevzdavame sa..... urcite sa raz dockas miminka, verim tomu....

julietka
6. okt 2008

katy aj ja som testla mamatestom 😔
a to som si slubovala ze ziadne testovanie. Neviem si je ich viac druhov, ale ja som mala ten kde su v krabicke 2 ks. s citlivostou 20IU

katy2
6. okt 2008

jul, aj ja pouzivam tento test... ale vravim ti skus neskor.... a hlavne mysli pozitivne az do konca... aj tak je krv najdolezitejsia.....
a kedy si mala KET?

julietka
6. okt 2008

zulka tiez som si nechala od prveho potratu 1/2 roka na oddych. Dokonca som ani sem na kona nechodila.
Telu to urcite prospeje, a aj psychike, oddychnes si, prides na ine myslienky. Chodte niekde na dovolenku, alebo predlzeny vikendik, nacerpat cerstvy vzduch, ocistit sa od smutnych myslienok..

julietka
6. okt 2008

Katy, KETko som mala 26.09. ale od toho dna som uz neskusala testovat. bojim sa.

katy2
6. okt 2008

tak ti drzim palce na piatok.... strasne..... 🤐

julietka
6. okt 2008

dakujem katy 🙂 aj ja tebe nech su ciarocky stale intenzivnejsie 😵

ufko
6. okt 2008

ahojte kocky moje zlate..

pisem ako som slubila 🙂 vcera vecer som zacala spinit a dnes rano ak trosku krvacat ☹ a teda viete si predstavit s akou malou dusickou som isla dnes na opakovanu krv.. doki povedal, ze sa nemam stresovat, ze uvidime co povie krv..

prave mi volal a ze HCG stupa 🙂)))))))) a ze teda mam o tyzden prist na ult. 😉 holky ani si neviete predstavit aka som stastna... mam byt v klude a nic nerobit 😀 teraz uz zase iba spinim, ale brusko ma dost pobolieva.. tak mam aj strach, ale musim mysliet na to, ze malinka slecna sa udrzi 🙂)
dakujem za podporu!!!

katy2
6. okt 2008

ufko, strasne ti drzim palce, aby bolo aj nadalej vsetko v poriadku..... anozaj sa sestri a nic nerob 🤐 davaj na seba pozor 😵

julietka
6. okt 2008

ufko, hlavne sa naozaj setri. Radsej polihuj ako sa najviac da, prip. si vezmi dovcu alebo PN, nehraj sa na hrdinku 😵
vysledok urcite za to stoji 😉

ufko
6. okt 2008

katy julietka dakujem vam 🙂
mam vsak strach, lebo opat krvacam a teda fakt neviem co bude o tyzden, ako sa mojmu telicku podari udrzat slecinku..

ikuska
6. okt 2008

Julietka, ja som bola na transfere den pred tebou a na krv idem vo stvrtok a mam v sebe jednu bojovnu fazulku.

Ufko a ty si v kolkom tyzdni.

katy2
6. okt 2008

ufko, asi by som sla na pohotovost 😔 😕

ikuska
6. okt 2008

Katy ahoj

julietka
6. okt 2008

ikuska, jeej takze sme "narazspolubojovnicky" 😵
mne napisali do spravy ze krv o 14 dni, to je piatok, este rozmyslam ci nepojdem az v pondelok. Ale zasa ak by to bola negativna sprava tak cez vikend to aspon rozdycham 😒

ufko
6. okt 2008

ikuska..som v 5tt, dufam, ze to aj uspesne dokoncim 🙂
katy2..moj doki vie o tom, ze krvacam a povedal, ze to moze byt OK, ale zajtra mu este zavolam a uvidim co mi povie.. niektore holky zevraj krvacali a normalne boli v tom 😉 ja dufam, ze toto je aj moj pripad 🙂
to sa ale utesuje, ze ?? ☹

julietka
6. okt 2008

ikuska a ty sa ako citis? skusala si pokusat s testikom?

ikuska
6. okt 2008

Julietka, to by som uz asi nevydrzala do pondelka, su to naviac dva dni.
A do akeho CARu chodis, ja chodim do Heliosu a tam sa musim objednat. Ja som dnes aj testla a vysledok vidis v mojom albume, boli tam // ale zajtra si chcem dat druhy, lebo najskor bola celkom bleda ta druha palicka ale potom stmavla, tak neviem ci to dobre chapem.

julietka
6. okt 2008

ufko, neboj musis verit do poslednej chvile! kazda sme ina a u kazdej sa deje nieco ine, vynimocne. A je pravda ze vela babeniek krvacalo a tehu sa udrzalo. 🙂

julietka
6. okt 2008

katy a ty kedy ides na krvicku?

julietka
6. okt 2008

aha ikuska, no pekne sa tam rysuje ciarocka. Ja som uz rano pisala ze som sa pokusala testovat na 7 den a nic..takze sa uz bojim skusat 😨

ikuska
6. okt 2008

Ufko, drzkam ti palceky nech to dobre dopadne. A daj si do vizitky ze si v 5.tt.

julietka
6. okt 2008

ikuska ja chodim do iscare

ikuska
6. okt 2008

Julietka, dakujem uvidim zajtra co bude, poviem ti ze ja som sa celu noc prehadzovala, a bala som sa rano robit ten test, ale uz to berem tak ze co ma byt to bude. Inak citim sa celkom fajn, len trosku spinim, hlavne ked si dam utrogestan, tak je toho viacej, ked mi to vyteka a do akeho CAR chodis.

cikyta
6. okt 2008

Ikuska,je to tam.Ciarka pomalyčky tmavne-trvá to aj do 10-15min.kým je taká aká tam má byť.A keby si tehulka nebola,je úplne čisté.V tom teste čo máš,by to bolo tak čisté,že by si ju márne v okienku hladala.Tak ti opatrne-nech sa nič neskazí-GRATULUJEM 🙂

julietka
6. okt 2008

do iscare 🙂 ikuska
ja zatial nespinim, uz som aj mrchu mala mat v sobotu, ale beriem to tak ze zvykne mi meskavat.

ikuska
6. okt 2008

Cikytka moja, z kutika duse ti dakujem, 🙂 🙂 🙂 , je to presne tak ako si to hovorila. uz si stelujem aj icq ale nemam na to cas. Ked sa dotoho dostanem ozvem sa ti. A ty ako sa mavas. A chcem sa ta spytat za kolko si isla do caru na srdiecko a to ta hned vypisali k svojmu obvodnemu gynekologovi,

Julietka, ja som mala mat mrchu tiez v sobotu a pobolievalo ma brucho, ale vobec som nezacala krvacat.

ufko
6. okt 2008

kocky dakujem Vam..musim tomu verit, snad nadomnou je ten moj strazny anjel a strazi ma a moju malu slecinku..

dicinka1
6. okt 2008

ufko,ikuska,aj katy?gratulujem k // 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre