Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

dafy
20. mar 2009

angel si tu este???

luly3
20. mar 2009

ahojte majkabb gratulujem
a angel ☹ ☹ ☹ neboj aj nám sa to podarí

mayka
21. mar 2009

majkabb, oficialne gratulujem. 😀 Tesim sa s tebou. Ake si mala hcg?

majkabb
21. mar 2009

ahoj kocky ,,,Angel 😢 ja som fakt cakala pozitivnu spravu ,,,,je mi strasne luto!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!drz sa dievca ☹ ☹ ☹ ☹

mayka dakujem ,,neodpustila som si a musela som si tiez dat tt,,stale som ako v sne!!

dafy
21. mar 2009

majkabb a ty si po IVF alebo po KET nejak mi to uslo.ja sa teraz zameriavam na tie zmrazene len zatial nepoznam nikoho komu by to vyslo s tych mrazacikov

dafy
21. mar 2009

majkabb 28 novembra som sa narodila aj ja. 😀 😀 😀

majkabb
21. mar 2009

ahoj dafy ..my sme mali ivf+icsi..na konikovi je tema ket a citala som ze sa holkam podarilo aj zo zmrazenych!!!!!.jej mozno sa mimi narodi rovnaky den ako ty!!!!!!!!!

dafy
21. mar 2009

potom sa ozvem musim teraz odniest malu k babke zatial pa potom mi povies co je icsi bo neviem 😕

mayka
21. mar 2009

majkabb aj ja este snivam. Dnes mi bolo do obeda trosku zle. Ale dalo sa to vydrzat. Bojim sa zajtrajska. Idem na druhu krvicku ako sa mi zvysuje hcg. Tak som zvedava a bojim bojim. ☹ Snad sa mi zvysilo pekne. lebo bolo ´dost nizke aj ked baby vravia ze to je v norme a mozno sa mimco alebo dve zahniezdili neskor. Tak uvidim. Prave som povysavala a umyla podlahu a takaaaaaaa som narobena. ze az. Aj okna by som mala psotupne poumyvat lebo cez ne uz pomaly nevidime a potom sa cudujem ze co je v dome taka tma. 😀 Tak som si povedala ze umyjem kazdy den jedno okno lebo su velke dvojmetrove vsetky. Sakra . Neviem naco sme si davali tolko okien. hehe 😀

Ale setrim sa ako sa da. Aj teraz mam vylozene nohy na stole. A brusko trosku popichava tak asi rastie. DUfam. Inak normalne sa v noci budim zrejme ako sa prevraciam na posteli ze ma horzne tlacia prsia. Ty to nemas majkabb?
Inak my sme tak narovnako tehu. To je parada. Si mozeme vymienat skusenosti.
Inak je tu jedna tema ze NOVEMBROVKY 2009. Chodia tam baby ktore maju vtedy rodit. Tak uz som sa k nim pripojila. 😀
Je to v spolocnom termine.
Tak sa pridaj. 😉

Ozaj kolko si mala HCG?

majkabb
21. mar 2009

no mayka ,,lem sa tak nepremahaj a davaj na seba pozor 😠 😠 ja som nebola na krv , v UK sa nechodi ,,len test a 3.4 na ultrazvuk...nemozem sa dockat 😉

dafy
22. mar 2009

nikto nikde tak kde ste vsetky??angel si este smutna vsak??nebud mozno na dalsi pokus sa uz podari aj nam .

elisa7
23. mar 2009

ahojte,nejako to tu utichlo...
len sa chcem s vami podelit o novinku-cakame dvojicky 🙂 🙂 🙂
aj ked sa po predchadzajucej skusenosti bojim tesit,neda mi to...
dnes som videla dve bijuce srdiecka 🙂
pozdravujem Janulu,dlho si tu nebola,tak dufam ze je vsetko v poriadku a hlasim sa do klubu

mayka
23. mar 2009

Elisa, to je uzasne. gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem. Fantasticka sprava na rano. Drz sa.

elisa7
23. mar 2009

mayka dakujem 🙂 Ty si bola dnes na krvi v GF? Tak to sme sa tam mozno aj videli....drzim palce,nech mas dnes HCG pekne vysoke...

petkaerdal
23. mar 2009

ahojte kocky,
elisa,padla si mi akurat do oka,
gratulujeme ti 😀 😀 😀 krasne vidiet srdiecke dve,vsak? 😉 😉 😉

petkaerdal
23. mar 2009

Janka je od dnes v nemocke 😔

mayka
23. mar 2009

elisa, dakujem. papa 🙂

misi33
23. mar 2009

Elisa super spravicka.Gratulujem!

dicinka1
23. mar 2009

jeeeeeeeeeeeeej elisaaaaaaaaa 😵 😵 😵 😵 😵 gratulujeeeeeeeeeeeeeeeem 😉

elisa7
23. mar 2009

dakujem 🙂 ja to nemozem nikomu ani z blizkeho okolia povedat,lebo to nechcem zakriknut,tak je super,ze aspon vam......lebo som mala chut to kricaaaaaat....tak som sa rozhodla,ze bat sa budem zase az od zajtra,dnes
sa budem tesit.....
petkaerdal,dakujem,a co je s Janulou?dufam ze nic vazne 😨
dicinka Ty tam mas uz take pekne cislo 🙂

dicinka1
23. mar 2009

elisa...nooooooo..zo zaciatku to slo hroooooooooooooozne pomly..az teraz rychlo 😉

elisa7
23. mar 2009

dicinka aj ja som chcela Emmu-aj ked nakoniec sa dcera vola inak
ale Emma je kraaaaasne meno
aka je uz velka?

majkabb
24. mar 2009

ahoj kocky ,,nejak je tu mrtvo ,,kde vsetky ste???????????????????? 🤐

mayka
24. mar 2009

majkabb, tu som.
A pozri ktory tyzden som uz zacala. 😉

mayka
24. mar 2009

majkabb, nezacina ti byt zle. Ja mam trosku pocit zem i zaludok plava ako na vode.

majkabb
24. mar 2009

no je mi tak trochu divne ,,ani neviemako by som to opisala!!! 😀 😀 😀 ja to tu teraz trochu zanedbavam ,,uzivam si len take lenosenie na gauci nez idem do praceani k tomu pc sa mi nechce vstat!!! 😝

dicinka1
24. mar 2009

AJOJTE..JA SOM NA ZACIATKU tehu plakala..lebo som nevracala..a chcela som vracat..chcela som si uzit tehu..a ked to potom prislo...tak som aj lutovala ze som chcela grckat 😉 uzite si potom tie tehu nevolnosti 😎 😝 😝 😝

majkabb
25. mar 2009

ahoj kocky ako to ze tu uz nikto nechodi!!!!!!Mayka na moje prekvapko aj som dnes zacala6tt ,,tiez tomu nemozem uverit ,,,wow 😎 😝 😵 😀

mayka
25. mar 2009

majkabbja sem semtam nakuknem ale viac menej ma uvidis v spoločnych terminoch a tema novembrovky 2009. Uz som ti pisala bay si isla tam 😠 😀

luly3
31. mar 2009

ahojte tak som zasa čakatelka včera mi vložili
3 bublinôčky 😉 😉 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre