Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

smoulinka13
18. jún 2014

@doloresita este nic nie je stratene neboj 🙂 fakt to mohlo byt z vkladu 🙂 no ja idem na 2.IVF...v prvom som mala 5 embryi ale nevysiel ani jeden ket :/ kam chodis? ja do heliosu MT

doloresita
18. jún 2014

@smoulinka13 Keďže som realista, myslím, že z vkladu to nebolo, ale tak budem dúfam, že to vyjde. 🙂 ... ja som bola teraz na 2. IVF. Máme ešte zamrazené 4 embryjká ... A pri všetkých KET si mala takéto slabé špinenie? A neboj, najbližšie ti to už vyjde. 🙂 ... Chodím do Gyn-Fivu v BA.

smoulinka13
18. jún 2014

@doloresita takze uz druhe IVF? a z prveho cyklu si mala kolko embryi? ja som spinila len pri jednom KETE, ked mi vkladali dve, inokedy mi davali jedno a nesponila som...a nevyslo ani jedo:(

ingrid0105
18. jún 2014

babenky to je blbost, nemohli sa vyplavit, niekde som to tu citala ze ked sa embryjka dostanu do maternice, to je akokeby ste dali zrnko maku medzi dva krajce chleba. dokonca cesky lekari co som citala po transfere lezat 15 minut a fungovat potom normalne dalej bez zataze, takze bublinky niekde plavu a je im dobre 🙂

doloresita
18. jún 2014

@smoulinka13 V prvom cykle som mala len 2 embryá, lebo produkujem málo vajíčok skrz to, že mám len kúsok jedného vaječníka. Teraz sme mali darkyňu, mali sme 8 embryí. Zajtra volám, či aj zvyšné dve zamrazia alebo sa neoplatí ich mraziť. ... A koľko dňovú kultiváciu embryí si mala? Lebo čo som spoznala pár báb na klinike, všetkým sa uchytili len tie 5-dňové.

smoulinka13
18. jún 2014

@doloresita fuha...to ste mali darovane vajicka ci embrya? no ja som mala vsetky po PK - teda 5 dnove, ja mam vsetky vysledky dobre len manzel mal dost zly spg..tak mozno ak nevyjde druhe IVF budeme rozmyslat o darovanych spermiach :(

doloresita
18. jún 2014

@smoulinka13 Len darované vajíčka sme mali, manžel má výborné spermie, z dvoch vajok, čo som mala ja, obe sa podarilo oplodniť a teraz z tých ôsmich sa zasa všetky oplodnili. 🙂 ... Šmoulinka, nech vám to tentokrát vyjde, aby ste nemuseli ísť na darované spermie. Mám 3 známe, čo sú zdravé, len ich manželia majú horší spermiogram a podarilo sa im otehotnieť 🙂 ...

smoulinka13
18. jún 2014

@doloresita dakuujem si ma povzbudila 🙂 dufam ze aj vam to tentokrat vyjde 🙂) na krv ides o 2tt?

doloresita
18. jún 2014

@smoulinka13 Tiež ďakujem. 🙂 ... na krv idem budúci piatok, a potom asi v stredu. Ak sa to nepodarí, na KET sa môžem začať pripravovať hneď na ďalší mesiac?

smoulinka13
18. jún 2014

@doloresita no ja som chodila na KET hned na dalsi mesiac ale niekde je "povinna" pauza, zalezi od caru 🙂

katka17044
18. jún 2014

@doloresita to sa nemusíš báť ja som v deň vkladu mala potom k večeru slabulinké špinenie a tiež v tom bolo asi niečo také ako píšeš... ale embryjká to nemôžu byť a vraj je bežné po transfere špiniť a nie je to z maternice ale z krčka...

wanda1986
18. jún 2014

@doloresita ja zas čo poznam bábatká,tak su z 2 dnových embryí a jedno dokonca z inseminacie na prvý pokus :D babyyyyy zazraky sa deju 🙂

ingrid0105
18. jún 2014

je jedno kolko ma buniek, je dolezite aby sa pekne delilo dalej a aby sauhniezdilo 🙂 mne zmrazili hned druhy den povklade 2 , 1 vlozili, a z piatich dozilli do posledného dna len dve. mne vlozili blastocystu vraj najsamlepsiu a pozrite nic z toho a aj ja poznam baby kt.vkladali 4bunkove 2 naraz a maju dvojicky. kazda sme ina kazda sme jedinecna a u kazdej to funguje inac 🙂

wanda1986
18. jún 2014

@ingrid0105 to mas pravdu. vsak PK znamena len to,ze ich dlhsie sleduju či sa delia. a mozno sa im u maminky v maternici lepšie deli ako pod mikroskopom 🙂 uz som to tu raz spominala 🙂

ingrid0105
18. jún 2014

@wanda1986 ako sa citis ci necitis?

wanda1986
18. jún 2014

@ingrid0105 akurat som sa chcela opýtat vás 🙂 ze ktorá sa má ako. ja nič. ale ze vobec nič necitim. a začinam byt plačliva. ale bezpríčinne 🙂

ingrid0105
18. jún 2014

@wanda1986 noooo to vyzera nadejne mamina 🙂 ti je dobre uz to mas za par a budes vediet výsledok. ides v pondelok na krv?

ingrid0105
18. jún 2014

@wanda1986 mna akurát boli brucho ale to mozno aj z ceresni co som pozrala a inac nic 😒

wanda1986
18. jún 2014

@ingrid0105 podla mna ta plačlivost je uz z celej celkovej situacie a utrogestanu :D u mna je to cele o to horsie,ze ak to nevyjde,tak sa chystam dat vypoved. no a druhu robotu nemam ☹ ale ani neviem hladat,kym nemam vysledok,tak len tak si posielam na vselico na profesii. ale ak to nevyjde,tak musim zintenzivnit vsetko. takze zmena príde hocijako,či pozit či negat test. hej v pondelok idem. a ty ako sa citis takato čerstvo oplodnena? 🙂

wanda1986
18. jún 2014

@ingrid0105 hahahahah, aj ja som po KET zrala ceresne :D :D a tiez som nevedela či nie z toho ma brucho boli :D :D

ingrid0105
18. jún 2014

@wanda1986 no ja ti neviem, mne je z tych liekov na blvanie, kludne by som vydrazala len na ananásovom dzuse ale z toho ma zas pali zaha, no tak si vyber 😀 no ja v podstate budem vediet výsledok tiez pondelok max.utorok lebo mi ma prist mrcha. prisla aj pri ET a dokonca aj ked som brala norethisteron na oddielenie menzesu, u mna sa neda zastrasit nicim, iba keby teraz uzavrela dohodu s mojimi mrazacikmi ze 9 mesiacov si da pauzu 😀

katka17044
18. jún 2014

@ingrid0105
@wanda1986 baby ja tiež nič necíítim a ja zase fičím na jahodách :D

wanda1986
18. jún 2014

@ingrid0105 tak bars by ti neprisla 🙂 mne ma prist az v ten den ked pojdem aj na krv. takze nič nezistim,leda ak by rano prisla. ale pri mojich meskaniach,tipujem ze neprídu. rovno ma slak trafi do pondelka. a ta posledna hodina,to bude zas utrpenie

katka17044
18. jún 2014

@wanda1986 aj ja mám dostať 23 :D a potom čakať do 14hod. a volať to bude silaaaaa

wanda1986
18. jún 2014

@katka17044 to bude.uz teraz mi stahuje zaludok. strasne sa to blíži. a ak to nevyjde,som zvedava kam pojdem robit :D

ingrid0105
18. jún 2014

@katka17044
@wanda1986 velmi vam drzim palce a ako odmenu získate velkeee brusko s najvacsim pokladom 😀

ingrid0105
18. jún 2014

@wanda1986 a ak to nie je tajmstvo kde robis teraz?

wanda1986
18. jún 2014

@ingrid0105 poslem ip 🙂

radina
18. jún 2014

Caute zeny, ja zasa ficim cely den na marhulach 😀 ... a mna picha a pali maternica a cici uz nebolia 😖

wanda1986
18. jún 2014

@radina a teraz hadaje či to je dobre znamenie 🙂 dufam,ze ano 🙂)

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre