Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

maahuliena
29. jún 2009

fakt, chilli? 😅 bože ja štiplave nemôžem 😅 ...ale ak by to pomohlo 😎 😎 ja beriem femigard+alchemilku-vratil mi ovulku a aj upravil cykly 🙂
treba veriť 😉 ja chodím do GF(BA) 😉

kukulik30
29. jún 2009

maahu...ano chillly som aj ja papala, ja nemam problem so stiplavym, tak som normal jedla original chilli papricky, 6- 7 ks na posedenie a aj do jedla som si davala 🙂 vraj to ma pozitivne ucinky pri uhniezdovani embryi 😉

kukulik30
29. jún 2009

ybytka...silno ti drzim palceky, len pekne oddychuj, verim, ze to bude fajn 😵

mimka30
29. jún 2009

Aj mne to asi uchytilo embryjká. 🙂 Ja som si dala za lyžičku sušeného s kúskom čokolády. Mňam. To ide k sebe 😵

maahuliena
29. jún 2009

no kuku to ja asi nezvládnem 😅 , mala by som si to vymeniť s mm 😀 on chilli sype všade, do ryže, do polievky, do omáčok.... všade 😅 😅
možno skusim dať, ked pôjdem ketiť 😉 🙂 vdaka za radu, ešte si to premyslím 😎 😉

mimka30
29. jún 2009

Mahulienka. Po 2. IVF za úspešnosť zvyšuje, takže nebudeš potrebovať žiadne chilli a budeš tehuľka 🙂 🙂 🙂 A možno aj teraz si. Bola si na prvom???

gregy
29. jún 2009

ybytka no ja som bola podobný prípad, od neakého 6 dna po ET som mala pozitívne tesy hoci velmi nesilneli aj tak som sa tešila, na 12 d po ET som začala špiniť na 13 som šla na krv HCG 35,7 doki ma strašil mimomaternicovým vraj nízke hodnoty na to poukazujú, potom som začala krvácať ale nie vkuse len ked som šla na WC ale neboli to ako klasické krámy na 15 den od ET HCG stúplo na 110,5 ale aj tak doki nebol nadšený na 18 stúplo na 472 ale na ultz. nebolo nič vino , dokonca povedal že maternica je normálne odmenštruovaná a dal mi poslednú šancu do 21 dňa po ET no a na 21 den po ET HCG bolo 1120 a dutinka na sone 🙂 ak by nebola dutinka stúpam do nemocky kôli MMT. No a dva týždne na to bolo aj srdiečko 😉 takže zázraky sa dejú len treba ozaj kľud ja som celé dni len ležala ani som nevarila nič absolútne kľudový režim ...

maahuliena
29. jún 2009

no mimka... no toto akože /2.IVF/ ... predtým 2x tropka v stimulke(1.IVF)... nereagovala som na lieky vôbec...na žiadne... takže toto akože oficialne 2.IVF( ale nejaka dobra žena to za mna prežila 😒 ) takže bio su neni moje emryjka čo máme v mrazaku, iba mm, a samozrejme pred bránami darcovstva sa mi všetko upravilo, cely cyklus... 😅 no tak uvidíme čo bude teraz 😉 😵

mimka30
29. jún 2009

Ja som mala pri druhom ivf 31 vajok, ale oplodnilo sa nám len do 10 a PK prežili len 4. Takže tým, že som aj potratila, musíme na genetiku a hematológiu, v čom je chyba.
Ja mám aj endometriózu. 😖 Ale bojujeme ďalej 😵 😵 😵

ybyta
29. jún 2009

teraz som čitala na inej stranke ženormal mali v3 tyždni mala 41 aje vtom dalšia50 a už aj porodila chapete 100 žien 100 nazorov jeden by zblbol 😔 😔 😝 mahul si moja N1. SI XENA 😝 😝 😝 😝 😉 A Mimuš ja som pochodila x podvodnikov x bylin a ježibaby avšetko na ...Prt 😠 😠 ja mam zrasty vo vajcovodoch 1 operacia v Piešťanoch ma rozrezali jak mašuro ani tu nemali na to pristroje 2-3 krat lapar. prefuky aj to mali veci nato za Marie Terezie to bol des rengen maternice stim mi potlačili tie zrasty to bol des a to som 17 rokov vydata auž 1 rok pred svadbu sme skušali aviem že ostaňem jedine umelim ale zrasty su ako štupel ☹ 😠 😠 😠 som veriaca ainak som ok len tie blbe zrassty amala tu ale na10-12 deň niektora tehulka hcg 56-57?prosim opdište 😉

ivalak
29. jún 2009

Veva mne vkladali dve embr. po predlzenej kultiv. neviem kolko boli bunkove presne ale boli dost tri embr. nam ostali ale uz sa nevyvyjali takze som musela dufat no a z tych dvoch jedno odislo spinenim asi po tyzni ☹
Mahu je mi luto no drzim palce do dalsieho boja aj ostatnym 🙂

mimka30
29. jún 2009

Ybytka aj ja som mala zrasty, laparku, prefuky. 😖 Je to hrozné, dobre to poznám 😒 Ale nesmieme sa vzdávať, hádam sa zázraky dejú 😉

mimka30
29. jún 2009

Ivalak tá PK je fakt super. Teda aj mne pomohla. Mne vkladali len morulky, k blastocystám sme sa nedopracovali. 😒

maahuliena
29. jún 2009

mimi 31 😅 ja som bola vdačná, ked mi našiel doky vaječník... kvoli tomu som muslela na laparku, ale našťastie ja mám všetko ok(tak nechápem) Dokonca aj genetiku máme ok... 😒 😒
a páči sa mi tvoj postoj, treba bojovať 😉 😵 a tu hemato by bolo vhoné absolvuvať. a imuno nemáte spravené? ja aj nad tým pre mýšľam...

ybyt, práve to písala gregy.. trochu viery... vieš, ja to hovorím tak. strach je silný, ale viera je mocnejšia 😉 nečítaj, každý prípad je individuálny...oddychuj 😉

mimka30
29. jún 2009

Imuno zatiaľ nemáme. Ale uvažujeme na Brnom. Prahu zatiaľ nezvažujeme. Ale skôr ako pôjdeme na 3.IVF, tak si dáme urobiť všetky testy čo existujú. Bez toho ani na 3. nechcem ísť. 😒
Mahulienka- to je super, že je všetko o.k. Skúšajte teraz po IVF aj prirodzene. Od nás z Ferticentu 2. baby otehotneli po neúspešných IVF. Teraz si plná hormónov, tak skúšaj. 😉 Aj doktor mi to hovoril. 😉

mimka30
29. jún 2009

Babenky lúčim sa nadnes s Vami. Som po denke, tak idem zaľahnúť k telke 😵 Držím Vám všetkým palce a potom zase na Vás nakuknem 😵
Držte sa všetky 😉 🙂 🙂

maahuliena
29. jún 2009

mimi.. ja sa napchávam hormónmi dobré 4 roky v kuse.. každý mesiac (prípadne druhý) som br 😝 ala nejaké lieky..ale vyskúšala som bylinky ako femigard(vdaka MK poznám 😝 ) a ešte su nejaké kvapky FEMi vraj na činnosť vaječníkov 😒 možno práve preto sa mi obnovil cyklus 😉 myslím si to.. 😉
a dajte si porobiť vyšetrenia, predsa to bude len 3ifko.. no vieš.. tiež to stoji kopu Euračov 😅 a tiež je to fyzicky i psychicky náročné 😔 ale budem sa opakovať: chce to vieru, vieru, vieru 😵 😵 😵

idem už fakt haji, dnes bol náročný deň 😔 dobru noc a zajtra čakateľkám vysoké HCG z krvičky 😵 😵
a chcem tu vidieť len pozitívne správičky 😅 😵

ybyta
29. jún 2009

gregy si superrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr moccccccccccccccccccccccccc si ma dihla fqkt ja tak verim žeto jedno tam je že ani 50 dokt keby tvrdili opak neverim 😀 ja vôbec nekrvacam len tie 2 dni čisto a koniec aked videla dr dutinku jeto ONO?aaž kedy Gregy pri takych hcg ti dom.test s lekarne ukazal tehotnosť 2 čiarky??prosim napišššššššššššššššššš 😔 😔 😉

gregy
29. jún 2009

ybytka áno mamatesty mi ukázali dve čiarky resp. tienik ale až ked sa blížilo ku 10 minútam a to už 5 den po ET a bolo to večer také tieniky som mala ešte asi 3 dni a potom to už boli slabunké čiaročky asi tak do 3 minút naozaj výrazná čiarka sa mi objavia ozaj až na 15 den od ET

ja iným testom ako mamatest neverím jedine tie mi ukázali tehu ... a to sú s citlivosťou 2O ked som začala špiniť segra mi kúpila iný test (nepamätám si ako sa volal) s citlivosťou 10 a ten mi vyšiel negatívny ... a mimochdom prišlo mi že silnejšie čiarky neboli z ranného moču ale obedného ... ja som minula potom mailand na tesy ale neľutujem tie čiaročky ma držali nad vodou ...

ybytka ja som robila presne to isté čo ty zháňala som info kto mal nízke HCG a len som sa umárala ... každá žena je iná a inak sa jej telo správa ja doteraz neviem čo si o tom mám myslieť že prečo boli také nízke hodnoty a to krvácanie ale ja som proste verila že to je OK ... netreba sa tomu poddať pokiaľ HCG stúpa a je tam dutinka nič nie je stratené ... mne sa dutinka objavila neskoro ale bola tam 😉

ybyta
29. jún 2009

maš pravdu moja zajtra 😉 😔 😔 😔 dobru nocku všetkym Mahul 😉 Zbini gregy zajtra pa 😔

gregy
29. jún 2009

dobrú noc ybyt a snvaj o miminku v brušku a len ho pekne hladkaj a prihováraj sa mu že je silné 😉 ja som si bez prestania celé dni držala bruško aby to mimi cítilo 😵

mircalla
30. jún 2009

ahoj babenky, dobre ranko...
ako sa mate? dufam, ze vsetky ste v pohodke a same dobre spravy dneska

ja dneska 10 den po ET

gregy, no to su veci, len ziram...zazraky sa niekedy ozaj deju

anitka1
30. jún 2009

11 den po ET včera krv. HCG 174 🙂 skoro som tomu ani neverila.

henika30
30. jún 2009

ahojte kočky!móžem sa k vám pridat? Ja by som mala pre vás jednu otázočku,aj ja čakám po ET.dali my iba jedeno embryjko,dá sa aj s tým jedným embryjkom otehotniet?

bittka13
30. jún 2009

anitka - srrrrrrdecna gratulacia 🙂)) !!! BOMBA super !

mahuliena - zlatko mrzi ma to velmi 😔 😔 😔 , ale hlavu hore urcite to nabuduce zvladnete 😉 , z celej sily drzim palce. teraz sa z toho musis trochu pozbierat a doprajte si nejaku peknu dovolenku 🙂

ybyta - hlavne vela lez nohy hore a klud, podla mna mas peknu sancu ze sa vsetko na dobre obrati... drzim palce !!!

kellynka - drzim palce na dnes a cakame netrpezlivo na spravy 😉

mircalla - co sa tyka tych bolesti tak aj ja som mala uplne tie iste pocity a som tehu, dokonca pretrvavaju dodnes s to som uz skoro 7 tt. niekedy ma to tiez znervoznuje....

lyndus - ty si pisala ze si mala bolesti ako na mrchu takmer do 8 tt je to tak ? a co ti na to povedal doktor ???

kukulik30
30. jún 2009

bittka neboj sa,...tie bolesti su ok...to je maternicou-roztahuje sa , ja som tiez po KEt tak mala , ked som bola tehu so Samkom... 🙂

anitka blahozelaaaaaaam, pekne cisielko 😵

kelllynka drz sa 😉

bittka13
30. jún 2009

kukulik - dikes, no uz som zacinala mat nervy... predsa len tie bolesti sa mi vzdy spajali s mrchou a i ked som druhy krat tehu z prveho tehotenstva si toto prilis nepamatam.... ale mozno som uz na to len zabudla predsa len to bolo pred 7 rokmi.... 😖

kellynka7
30. jún 2009

caute baby tak bola som na krv a cakam na vysledok, na obed mam volat.
akoze doktor ma vazne nasral prepacte za vyraz.Hovori mi ze mi ide urobit sono ja ze vnutorne on ze hej, tak som sa opytala ze ci mi to tam dako neposkodi ked trochu spinim a on ze tak vam ho teda neurobim
Boze to je doktor, akoze nechapala som ho.

bittka13
30. jún 2009

kellynka - no je to na slak traf ale oni maju paniku do toho co i len trochu drgat ked je tam nebezpecie ze krvacas... 😖 tak uz len cakaj kym ti pride vysledok, mne aj tak robili sono az tyzden po vasledku z krvi 🙂

kellynka7
30. jún 2009

mne povedal ze ked bude test pozitivny tak ze o 2 tyzdne akoze strasna neochota ked videl ze som bola vo ferticente, lebo on ma odporucil do GF.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre