Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

tuzba
22. feb 2011

@renattka24 este stale nic... ☹ aj ja ju velmi cakam aby som konecne mohla zacat s liekmi... 😉

renattka24
22. feb 2011

@tuzba Mozno zacneme naraz 😀 😀

ykenan
22. feb 2011

@ivica7793 Ja idem na krv v piatok a vkladali mi 2embria a boli 4bunkove

tuzba
22. feb 2011

@renattka24 mozno aj..... 🙂

ykenan
22. feb 2011

No dufam ze mas pravdu lebo uz cakame 8 rokov a pred 3 rokmy som potratila v 5 mesiaci.
Neprajem to nikomu na svete , ale ani ja to uz nechcem prezit.
Najhorsie je ze som tu sama bez mojej rodiny a nemam sa na koho opriet, len na mojho muza.

gazovicka
23. feb 2011

ivica 7703 - ahoj.. mne vkladali 2 embrya - jedno osembunkove a jedno patbunkove....
renattka24 - ahoj... dakujem, moc si ma potesila, dnes mi trochu bolesti ustupili, uz nie su az take strasne, ale tu bolest v krizoch citim stale.

ykenan
23. feb 2011

no ja som si dnes robila test a bol negativny.
Dufam ze je to len skoro

annamary27
23. feb 2011

@ykenan
@gazovicka dievčatá,vitajte na koníkovi a držím palčeky 😵 😵 😵

gazovicka
23. feb 2011

@annamary27 dakujem 🙂

gazovicka
23. feb 2011

@ykenan ahoj... drzim moc palceky... a kedy ides na krv?ako sa citis?

ykenan
23. feb 2011

Aho gazovicka na krv idem v piatok. Citim sa ako ? No uz ani neviem stale mi treba na wc prsia ma uz nebolia len ich mam velke,chrbat ma bolel ale uz to nieje take zle. No po dnesnom teste som trosku skepticka, ale aj tak velmi chcem , lebo uz nevladzem

gazovicka
23. feb 2011

@ykenan ja som si test nerobila ani jeden jediny.... zda sa mi to zbytocne stresovanie... kasli na tie testy, ... lebo ozaj nebudes vladat, pockaj si na krv... najdi nejaku cinnost, aby tie dni rychlo do piatku prebehli.. viem, ze to je tazke, ale musime zit aj pre nieco ine... mna stale trapia tie krize 😒 vydrz to, ... drzim ti palceky...

ykenan
23. feb 2011

@gazovicka no mas asi pravdu ,neviem preco som si ten test urobila no ale co uz 😖 . Neviem vobec ako sa mame citit co je dobre a co zle. Lekari tu sa neradi rozpravaju a ja som tiez po prvom IVF
Takze dufem aj pre teba ze to dobre dopadne. Kedy ides na krv?

gazovicka
23. feb 2011

@ykenan ja idem na krv zajtra... tie som po prvom IVF, dufam, ze mi potvrdia ten prvy odber... tiez sa vypytujem ako "sisnuta"...🙂 kamaratiek, ktore s tym maju skusenost atd. ale co som sa zatial naucila je, ze nemozem vnimat tie negativa, jednoducho ich nepocuvat, pretoze kazda zena je uplna, ma uplne ine problemy s otehotnenim, takze sa snazit sa neprirovnavat ... dufam, ze nam vyjde 🙂 a uz sa netestuj ! 🙂 vydrz!

ykenan
23. feb 2011

@gazovicka Prajem ti vela stastia na zajtra si velmy pozitivna urcite ti to vyjde 😎

gazovicka
23. feb 2011

@ykenan dakujem, dam vediet... drzim palce na piatok, daj vediet aj ty

ivica7793
23. feb 2011

@gazovicka ahoj...a bola si na ET, alebo KET...a do ktorého centra chodíš? Ja do GF a tiež idem zajtra na krv. Aj ja som rozmýšľala, že dnes si kúpim test a skúsim, ale ked som si prečítala príspevok ykenan...radšej počkám do zajtra...a uvidíme.

renattka24
23. feb 2011

@gazovicka Urcite to bude tak ako hovorim.Strasne Ti budem drzat paste.Ale verim,ze uz SI TEHULKA 😎
@ykenan No mas to neuveritelne tazke...je mi luto co si musela prezit,neviem si to ani predtsvit aku bolest si musela znasat...Ale nesmies sa trapit minulostou.Mozno mas rodinku daleko od seba ale mas milujuceho muza, ktory je druhou polovicou TEBA a spolocne to zvladnete,len si musis verit.
A tie testy si uz nerob...ja som si ich stale robila a myslim si ze to velmi vplyva na psychiku...moc som na to tlacila a bola v neustalom stresy...Takze Ti velmi drzim paste.Ludia ako ty si zasluzia minimalne Dvojicky...Vela stastia.

gazovicka
23. feb 2011

@ivica7793 ahoj... ja tiez chodim do GF a som po ET (prvom)... lenze prave nad tym teraz tak rozmyslam (aj som to hovorila muzovi), ze som sa asi sekla.... ved mam tam byt na krv 10. a 14. deň. 10.deň bol v pondelok a ako ratam, tak ratam, tak 14.deň je až v piatok. a ja som bola doteraz v tom, ze vo štvrtok 😀 a ty ides prvy alebo druhy krat na krv?

gazovicka
23. feb 2011

@ykenan ahoj ahoj, prave som pisala ivici7793, že som sa sekla... veď 14.deň je až v piatok, nie vo štvrtok 😀 ... trošku som to "pohnojila", ale ešte ze som sa zbadala dnes 😀 , takze na krv ideme obidve v piatok...

ivica7793
23. feb 2011

@gazovicka ja idem len na prvú krv, t.j. 10.deň...tiež som sa musela dnes pozrieť do kalendára, či som to dobre počítala, aby som neprešvihla 10.deň...a ako dopadol odber na 10.deň? Aj Ti povedali hladinu HCG? Dúfam, že to zajtra dopadne dobre, lebo nemám žiadne pocity ☹ Ozaj berieš aj utroš? Mám dilemu, ako si dám utroš zajtra ráno, lebo beriemo 7.00 hod. a to sa mi nechce na žiadnej benzínke stáť..môžem ho pre tento prípad zapiť?

gazovicka
23. feb 2011

@ivica7793 odber na 10. deň dopadol dobre... volala som poobede pre vysledky a povedali, ze som tehotna... cakam na tento druhy, a teda az v piatok 🙂 hladinu HCG mi nepovedali, ale po druhom sa opytam aj na ten prvy odber na hladinu, a hned aj na druhy, aby som vedela, ako to pokracuje... Beriem aj utros. Zajtra ho nezapijaj, zapija sa len vo vynimocnych pripadoch,... kludne si ho daj aj skor, vobec to nevadi... mne doktor povedal, ze tam moze byt rozmedzie medzi kazdou davkou aj 7 hodin aj 9 hodin... ze to nevadi... teda neviem, odkial cestujes, .... ak sa ti da, hod si ho tam o hodinu skor, a kludne aj o hodinu a pol....

ivica7793
23. feb 2011

@gazovicka no super...tak dúfam, že aj mne zajtra povedia takú správu ako Tebe.....ok...dám si ho teda skôr...ja som z LV a cesta mi trvá tak 2 hod. ozaj a treba prísť nalačno, alebo na tento odber to nie je potrebné? Normálne neviem 😀

annamary27
23. feb 2011

@gazovicka super a nech HCG rastie nadalej 😵 😵 😵 😵 😵

ykenan
24. feb 2011

prosim vas ako je to z sexom po transferi?

gazovicka
24. feb 2011

@ykenan to by zaujimalo aj mna 🙂

gazovicka
24. feb 2011

@annamary27 dakujem, dakujem... dnes som bola na druhy odber.. mam volat okolo jednej, tak dam vediet, ako som dopadla 🙂

heydi
24. feb 2011

@ykenan 14 dní bez sexu 🙂

annamary27
24. feb 2011

@gazovicka tfuj-tfuj,nech sú dobré správičky 😵

gazovicka
24. feb 2011

@heydi 14 dni? 14 dni od transferu? ja uz by som aj sexovala, ale moj muz sa boji 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre