Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

mozartka
26. okt 2015

@chevalbleu najprv gratulujem, pekne cislo. 🙂 Na OHSS si daj pozor, radsej hned na pohotovost aby spravili nieco, vydrz potom prijemne tehulkovanie. A dufam, ze si na PN

biga7070
26. okt 2015

@katka17044 ahoj Kati 🙂 tak ako v sobotu, porozprávaj 😉

katka17044
26. okt 2015

@biga7070 ahoooj tak vraj embryjko je krasne a aj sliznica ukazkova no tak som veeeeeeeeeelmi zvedavá tak teraz cakam na vysledok moje posledne embryjko. Dakujem za opytanie

chevalbleu
26. okt 2015

@mozartka nesla som na pohotovost ale na svoju kliniku kde mi vzali krv na rozbor, spravili sono a vybrali tu tekutinu. Teraz cakat ci sa to nezhorsi zas 😖

mozartka
26. okt 2015

@chevalbleu aj dneska vybrali tekutinu. Drz sa

biga7070
26. okt 2015

@katka17044 uaaaauuuu, tak silnooo držím palce!!!! budem sledovať a čakať s Tebou na pozitívny test 😉 budeš testovať?

katka17044
26. okt 2015

@biga7070 si zlata moc dakujem ano urcite budem testovat 🙂 kedze krv mam az na 16 den lebo mi to vychadza na sobotu :( tak asi tak na 12 den skusim test a tebe tehulka sa ako darí?

nikolajka2
26. okt 2015

@dagmarik - ahoj, moje 4IVF. Inak mas uz aj nejake pocity, citis nieco? 🙂

dagmarik
26. okt 2015

@nikolajka2 Ahoj, dnes som 6. deň po ET, vôbec, že absolútne pocity, občasné bolesti ako na ms a to je všetko, začína ma trošku chytať panika z toho :( ty si ako na tom?

nikolajka2
26. okt 2015

@dagmarik -nic necitim, ziadne bolesti, ticho, sem tam nieco pichne -ale aj to si mozno namyslam. Inak sme asi na rovnako,lebo aj ja som 6 den po ET. Tiez som riadne z toho nervna,ale dnes som uz v robote, tak ma zamestvaju veci na riesenie a nemam casu tolko o tom premyslat. Ale za vikend som si uz stihla aj poplakat ☹ ( alebo to tie hormony so mnou robia )

dagmarik
26. okt 2015

@nikolajka2 ty si teda už ako samoplatca, keďže podstupujete 4.IVF. Máte aj niečo zamrazené? kedy sa chystáš na test? Mne pichli po transfere pregnyl, takže asi počkám na 11. deň, ak vydržím. Hormóny si s nami robia svoje, na mňa tak všetko doľahlo po OPU, potrebovala som sa vyplakať.

champselysees
26. okt 2015

@nikolajka2 @dagmarik baby, ja som dnes 7dpt a žiadne pocity a už som aj testovala a test negatívny ☹ Opäť to nevyšlo. vy kedy chcete testovať ?

mozartka
26. okt 2015

@champselysees
@dagmarik
@nikolajka2 dievcata nevesajte este hlavu, mozno skoro na testovanie, trpezlivost prajem a pekne HCG

vevericka13
26. okt 2015

@champselysees este mas cas na poziyivny test

dagmarik
26. okt 2015

@champselysees ja si myslím, že 7. deň je ešte skoro na testovanie, HCG ešte nemusí byť v moči merateľné. Ja som po pregnyle, takže najskôr asi 11. deň, ale mám obavy z neúspechu :(

dagmarik
26. okt 2015

@mozartka ďakujem 🙂

vevericka13
26. okt 2015

@chevalbleu gratulujem tehulka a drz sa

champselysees
26. okt 2015

@mozartka vďaka

mozartka
26. okt 2015

@champselysees piatok idem na krv, 7rok snazenia, 5 IVF tak viem co prezivate. Ale verte v tom

champselysees
26. okt 2015

@vevericka13 teoreticky máš pravdu, ale ja už som si toto prešla niekoľkokrát, tak veľmi tomu neverím. Ale stále dúfam 😉

vevericka13
26. okt 2015

@champselysees ja som mala sice len chemicke tehotenstvo ale test som mala pozitivny az na 9 den po et

nikolajka2
26. okt 2015

@champselysees - ale to si zavcasu testovala, nie ? ci uz si nevydrzala? 🙂

champselysees
26. okt 2015

@mozartka ako dlho riešite ivf? a problém viete?

champselysees
26. okt 2015

@mozartka držím palce silno na krv!

champselysees
26. okt 2015

@dagmarik čo čítam, tak baby mávajú často už od 6. dňa nejakého ducha.

dagmarik
26. okt 2015

@mozartka silno držím palce, teraz sa to podarí !!! 🙂

champselysees
26. okt 2015

@nikolajka2 ja vždy začínam testovať skôr, 2x denne, aby mi náhodou niečo neuniklo 😀 , zatiaľ som sa nedočkala 😠

mozartka
26. okt 2015

@champselysees do CARu chodime od marca 2014. Len mame uz vyssi vek teraz ja 35 a manzel 37, tak nemame cas nad tym vela rozmyslat. Inac u nas vsetko v norme, dr nevedel vysvetlit a ani najst nic, ze to by bolo dovod. Ja po 6. ET teraz uz ciarocka, tak verim, ze sme to vyckali

dagmarik
26. okt 2015

@champselysees ver však tomu, že o pár dní sa dočkáš 🙂 veľmi ti to želám.

champselysees
26. okt 2015

@vevericka13 a testovala si aj skôr? všimla som si, že baby, čo im to vyšlo mávajú testy pozitívne skôr, ale spolieham sa aj ja na ten 9. deň. Aj keď už mám tušenie. Svoju Intuíciu neoklamem.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre