Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

dorotka66
13. apr 2011

@makovicka53 ahoj makovička, aj mne je to divné, že sa našej skupinke nedarí:.(, ale ešte tu máme stále 3 adeptky, ak sa nemýlim 🙂)) a verím, že tú smolu porazia. ako ste včera dopadli? my sme boli z toho obaja večer dobre skleslí, že sme sa prestali až rozprávať ☹ , ale už je dobre. vysporiadali sme sa s tým... no a ja môžem začať až 2 cyklus, takže pôjdem na kontrolu a nastavia mi liečbu. všetko bude záležať na menzese a ja sa obávam,, že ten môj si bude robiť čo chce 😒 vraj tých hormónov bude menej a nie je to také náročné pre organizmus. no a môj lekár ma neinformoval vôbec o sliznici, len som vedela, že je OK. on ma celkovo veľmi málo informuje, u nás nemáš ani pohovor s embriologičkou a pod. a tebe ich asi dali makovička preto, že ti chcú dobre. asi to považujú za potrebné. aj ja som mala estrimax. ty chodíš do MT?

dicinka1
13. apr 2011

@dorotka66 moja..jasne,musis vyuzit tie mrazaciky...a mozno prave v splna mozes byt uspesna...poznam baby,co nepochodili ani v gyncare.. ☹

dorotka66
13. apr 2011

@makovicka53 makovička a už pracuješ? ja som sa rozhodla, že po KET budem aspoň pár dní doma....

dorotka66
13. apr 2011

@renattka24
@squella
baby a zajtra sa držteeeeeeee, že nás stále čakateľky potešíte 😎

katy2
13. apr 2011

@dicinka1 dici, ofukuj bambulky 😉 ideme v tom spolu 🙂 Musis ma dobehnut 🙂
@dorotka66 drzim palce 😉 som rada, ze to nevzdavas....

dorotka66
13. apr 2011

@katy2 🙂 no to by som nebola ja 😉

dicinka1
13. apr 2011

@katy2 katy 😀 😀 😀 😉

daska1977
13. apr 2011

@renattka24 práveže nemám, lebo mi odobrali 5 oocytov, štyri sa normálne oplodnili a na piaty deň malo jedno embryjko jednotku a dve mali dvojku, vložili mi dve a šiesty deň mi povedali, že sa vývoj zastavil... inak by som si určite dala zamraziť, ale nebolo čo ☹ ☹ ☹

squella
14. apr 2011

@dorotka66 Ano ano, budeme sa drzkat a dame vediet 🙂
a dakujeme všeeeeeeeeeeeeeetkým za podporu - tak veľmi by sme to chceli aj pre Vás rozbehnúť, aby nastala plodná vlna 😀

squella
14. apr 2011

@renattka24 Renči, dnes to príde!!!! Ideme na to moja 😉 a tešíme sa na dovolenku!
@daska1977 som na tom ako ty, mrazáci nie su, takže ak nič, tak úplne nanovo, ale nestrácame nádej 😎

makovicka53
14. apr 2011

@dorotka66 ano do MT helios...som tam spokojna my mame pohovor skoro pred vsetkym a vcera sme mali pred KET nas informovala koordinatorka co a ako...ja som mala tiez estrimax...a pomohol mi pekne ...ja len nevem kedy dorazi mrcha mam uz spinenie...ale cakam na krvacanie...snad coskoro dorazi nech ideme na to cim skor a ty preco az na 2 cyklus ides?

makovicka53
14. apr 2011

@dorotka66 ja pojdem od pondelka do prace akurat dnes pojdem za gyndosom nech ma vypise a pri KET si budem brat dovolenku...snad mi ju daju..ale len na tyzden a potom pojdem do prace....

shailina
14. apr 2011

Ahojte snažilky 😀 neustále dookola čítam vaše príspevky a snažím sa tu nájsť nejake super infošky zatial ich mááám od Vás mnoho. No potrebujem aj tak poradiť v stredu 6.4 mi vložil Doktor 2 embrya a povedal že o 14 dní mám prísť na krv no lenže ja to neviem vydržať a robila som si dnes test čiže je to 8 den po vložení a čiarka bola len 1 pomaly strácam nádej ale drží ma ešte aj to že menštruácia sa nedostavila . Prosíím poradte mi je to normálne že na teste bola 1 čiarka aj ked je to už 8 den ☹ . Dakujem Vám za rady 🙂

mabumi
14. apr 2011

@shailina 8 deň nie je veľa, ešte ti nemuselo nič ukázať 😉 . aký citlivý test si mala? počkaj ešte, veď nie nadarmo kážu prísť až na 14 deň. po takom 10-tom by ti mohlo ukázať, ale ani to nie je pravidlo 😉

evi1
14. apr 2011

Ahoj kočky, idem sa k Vám pridať v tejto témičke je poriadne živo 🙂 , som 6 deň po ET a to čakanie - niečo hrozného
Veľmi držím palce Vám všetkým 😀 😀

@shalilina Ahoj, podla mňa si sa testla skoro, ja viem že to čakanie je veľmi ťažké, poznám to. Záleží aj od toho aký citlivý je test na HCG. Ak by si nevydržala tak skús zase o 3-4 dni. Dovtedy mysli pozitívne 😀 😀 Držím palce aby si mala 2 čiarky 😀 😀 😀 😀

mabumi
14. apr 2011

@evi1 no vitaj 😉

evi1
14. apr 2011

@mabumi Ďakujem 😀 Ti si kedy mala ET?? Ako si na tom 😀

munuska
14. apr 2011

@shailina ahoj, ,mne tiez vlozili 6.4. dve blastocysty a dnes som chcela robit test, ale rozmyslela som si to, zajtra mam ist na krv, tak to uz vydrzim... Je tazke cakat, ale musime... Tiez pockaj az na krvny test, ten je presny. Drzim palce a nestracaj nadej,

shailina
14. apr 2011

@mabumi no moj test mal citlivosť 10 mlU ale ako dufala som že tam bude aspon taký malinký naznak ciaročky no budem musieť čakať len to je na smolu že som odcestovaná a nemožem sa dostaviť na krv na ten 14 den ale až na 25 a neviem či do vtedy nezošaliem ked test bude ukazovať stale len jednu čiarku 🙂

shailina
14. apr 2011

@evi1 no ja viem že to bolo skoro ale nevadí aspon mam čo robiť a od stresu či je všetko ok behám po nete a hladam dobre rady 😎 aj ja ti držím palce nech ti to ukáže 2 čiarky

shailina
14. apr 2011

@munuska no moja tak dúúúfam že ti tie testy zajtra potvrdia hladinu hcg doooosť vysokú 🙂 budeme sa tešiť s tebou 🙂

mabumi
14. apr 2011

@munuska
@shailina teda baby, ale v apríli vás bolo teda požehnane, už vás sledujem 13 a čakám s vami na výsledky 😝 . si to musím písať, normálne mi dávate zabrať 😀
shailina - ak bude na 25. deň ukazovať stále /, tak to ti príde aj ms, utros ju toľko asi nezastaví. a kedy cestuješ? tak choď na krv predtým

@evi1 ja som mala ET vo februári, ale nebolo to úspešné. teraz čakám na máj, lásky čas - pôjdem si po bábätko (KET) 😉

shailina
14. apr 2011

no a ked to nevíde tak použijem mrazáčikov mám ich 19 čo je podla mna pekný počet 🙂

shailina
14. apr 2011

@mabumi no ja som už odcestovala a mala by som isť na krv v utorok lenže ja dôjdem až v štvrtok po velkej noci a moja to akže menštruaciu mať nebudem lebo u mna je zatial mala nadej len to že mi mešká už 2 den 😅

mabumi
14. apr 2011

@shailina prečo malá nádej? a obvykle ti nemešká? berieš utrogestan alebo niečo iné čo ti ju môže zdržať? no podľa mňa to nie je malá nádej. a tých 19 ti v dobrom závidííííííííím, z toľkých bojovníkov sa to isto musí podariť 😅

dicinka1
14. apr 2011

kolky den po Ketku ybs o si mohla robit testik?mala som pk 5 dni.. 😉

shailina
14. apr 2011

@mabumi no tak nikdy mi mrcha nemešká je presná ako hodinky na teletexte 😀 no hej beriem utrogestan može to spôsobovať meškanie ?????? no tak vybrali mi 30 , oplodnilo sa 21 , 2 vložili a 19 mi ostalo . 🙂

munuska
14. apr 2011

@shailina dakujem! Aj tebe drzim palce, no tak to si budes musiet robit testiky castejsie, ked sa nemozes dostavit na krv na 14.den. Verim, ze sati na nom jedneho pekneho dna objavia vytuzene dve ciarocky! Ja sa uz neviem dockat zajtrajska, uz chcem konecne vediet ako som na tom, ci sa mam setrit ako tehula alebo budem sklamana a zivot pojde dalej v starych kolajach. Mame este 2 mrazaciky 2 bunkove a 3 mrazaciky po PK 100-bunkove, tak ak nam to nevyjde teraz, ideme na KET. Ale verim, dufam, ze sa zajtra dockam krasnej spravy od sestricky o 14,00 hod. Ja chodim do Gyn Fiv a ty? Ktora ste este z GF?

mabumi
14. apr 2011

@shailina áno, utros môže spôsobiť to meškanie. ale ak nemáš žiadne príznaky ani špinenie, tak to je dobré znamenie. ale aj bolesti a špinenie ešte neznamenajú, že sa nepodarilo. je to nevyspytateľné a nič s tým neurobíš, musíš len počkať kým sa dozvieš výsledok 😅
inak to si mala riadnu úrodu, to ja môžem len snííííííívať 😵

shailina
14. apr 2011

@munuska no ja chodím do spln-u to je v Košiciach pri Jumbe jjuj moja tak podla mna vám to dopadne dobre budem silno držať prštek
😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre