Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

strelka11
25. feb 2010

to urcite insolka 😵

krivka5
25. feb 2010

bry vecer
insolka,strelka,lusi...co tu strasite s dvojkami 🙂 ved by to bolo zlatucke,moj muz sa tiez trosku toho obaval bo som mala vysoke hcg ale mna by to potesilo.no mame jednu bambulku a to je tiez super.tak len hladkajte bruska nech tu vidime na buduci tyzden dve //.

insolka
25. feb 2010

No mi len tak realisticky sa tešíme 🙂

strelka11
25. feb 2010

vdaka krivka za povzbudenie 🙂

insolka
25. feb 2010

strelka ty budes vediet v tedy ako ja alebo skor?

strelka11
25. feb 2010

ja budem vediet insolka tak ako ty az toho 9.3. poobede,tak dufam,ze sa tu potom stretneme a budeme sa vytesovat z pozitivneho vysledku 😵

insolka
25. feb 2010

Ziadne dufanie ale určite.. 🙂

strelka11
26. feb 2010

pozeram,ze dneska tu nemame ziadne nove clenky ktore cakaju pozitivny vysledok po transfere 😕 😕 😕

insolka
26. feb 2010

..nie nie len mi dve čakame ..ako sa citiš?

strelka11
26. feb 2010

ahoj insolka,zatial je fajn,stale som sice nafuknuta,ale to bude tym ze vlastn som v obdobi,kedy by mala prist mrcha,no ved to prejde,hlavne som zvedava na ten 10 az 14 den ci budem alebo nebudem spinit alebo krvacat,ale dufam,ze nie 😒
inak docitala som sa v teme Cakanie na IVF,ze zopar zien sa od buduceho tyzdna prida ku nam,takze nas tu bude asi viac 🙂

insolka
26. feb 2010

No tento tyžden bol niaky utlm konečne sa to rozbehne ..........len žiadny pesimizmus pekne akždy s optimizmom ako mi dve .... 😉

strelka11
26. feb 2010

a ty ako insolka,tiez mas tie stavy ako pre menzesom?.....vlci hlad,nafuknutost a semtam pobolievaju vajicka?

insolka
26. feb 2010

ja mam najviac nafuknute prsia a hrozne s mi zvacsili ........ obcas ma pichne kde tu a taha ma v podbrušku .ale snažim sa stale robit sa veeeeeeeelmi tehu 😀

strelka11
26. feb 2010

no mna konecne dneska prestali boliet prsia,lebo doteraz mi ich slo roztrhnut a radcej sa ani dotknu,ale tiez ich mam o trochu vacsie a pevnejsie 😀

insolka
26. feb 2010

.No mne sa to niako sutpnuje ....aspon nachvilku by sa to mohlo zastaviť ved pri takomto tempe s budem zachvilku klanat 😀

strelka11
26. feb 2010

tak to moze byt len dobre znamenie toho,ze ET bolo uspesne 🙂 😀 🙂 😀

insolka
26. feb 2010

.No myslim že je to ešte kratko ale obe inak ani nemyslime 😉 .....odkial pochádzaš?

strelka11
26. feb 2010

ja som z Martina,takze ET bol v Sanatoriu Helios a u vas v CARu maju aky pristup doktori a sestricky,tiez su take mile,vlude a plne pochopenia a usmevu? 🙂

insolka
26. feb 2010

No ja mam len dobre skusenosti teraz som sa dokonca smiala na operačnom sale lebo dr. mi povedala že ja mam plny moc mechur tak akurat ani malo ani vela že už som si to nacvicila .som sa bala že sa budem ešte od smiechu dlho triast ..lebo že ja som už tam stala zak.No dufam že už nebudem 😀 .ozaj čo ma trapi tak spanok .stale by som spala.A dnes sa mi dokonca strasne točila hlava čo ja nemavam vobec problem stlakom ..... 😒

strelka11
26. feb 2010

tak s tlakom mam podobne skusenosti ako ty,ale so spankom to neni bohvieco,tuto noc som moc dobre nespala,lebo mi hlavou behali rozne myslienky a tak som najprv nemohla zaspat a este som sa aj v noci zobudila a rano nie a nie vyliest z postele 😖

insolka
26. feb 2010

.No ja pravidelne okolo pol tretej pobede zaspim a potom vecer lahnem sladko a spim do 6 rano v tedy beriem lieky .....

guginenka
26. feb 2010

ahojte, chcela by som sa spytat. som 10 den po ET a robila som si test a nic neukazal. nemala som predlzenu kultivaciu, mozu byt este na teste dve ciarky. chcela by som si ho urobit na 12 den po ET.

dakujem za odpovede.

strelka11
26. feb 2010

ja si myslim,ze urcite je este sanca,sice niektore baby tu pisali,ze sa im pozitivny test ukazal uz na 10den po ET,ale to nemusi byt u kazdej rovnake,teda aspon ja si to myslim 🙂

insolka
26. feb 2010

No ja viem aj o pripade čo mala aj v den odberu krvi negativ domaci test a krv bola pozitiv.....nezufaj .......pockaj na krv 😉 držím palce

strelka11
26. feb 2010

insolka a uz ti je lepsie po zdravotnej stranke? uz ta neboli hrdlo?

insolka
26. feb 2010

Nie neboli som si myslela že to bude horšie vypila som 3X 0,5 hrnceky čajiku s medikom a prešlo to ....nechapem co to bolo len chvlkove alebo co

strelka11
26. feb 2010

ale poznam kamosky co tiez chytili nejaky virus a maly mierne zvysenu horucku a bolelo ich hrdlo a nakoniec boli tehu,ja si myslim,ze ak si tehu,tak moze byt oslabeny organizmus,hlavne nebrat ziadne tabletky
inak mne doktorka povedala,ze keby som mala nejake bolesti,tak si mozem dat iba paralen,nic ine

insolka
26. feb 2010

.no ja som to to už zažila ale potom sa to pustilo ........tak čakam ako to dopadne teraz .....bojim bojim.ale verííííííííím 😉

strelka11
26. feb 2010

nebooooj 😵 aj tak si pisala,ze uz ta to preslo,vsetko dopadne tak ako ma,hlavne nech je pozitivny vysledok 😀

insolka
26. feb 2010

..ja viem to bolo take momentalne .už je to zase ok 😀 ...........viem že to bude OK

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre