Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

siinda
12. nov 2012

@poppy28 tak viem že treba cakat 4-6 mesiacov,,preto bude lyzovacka..sa nerap asi to tak ma byt a treba si užit netehotne mesiace , lebo tie tehotne urcite budu neni dovod aby to raz nevyslo🙂)

poppy28
12. nov 2012

@siinda no s bohom az tak dlho?to musi ist skor nech ma nestvu
😒

siinda
12. nov 2012

@poppy28 teraz som sa to dozvedela že min. 5 mesiacov a to moje krpate zmrazene 2-3 mesiace,,no tak ,,ale skus Harbulakovi pohrozit a uvidime.. 😎 možno zistime čo nanho zabera..

poppy28
12. nov 2012

@siinda ja chodim do MT uvidim opytam sa v stredu dufam ze sa mylis 😒

siinda
12. nov 2012

@poppy28 no tak toto sa týka Gyn Fivu ..idem volat na krv 🙂

siinda
12. nov 2012

@siinda no a mam to oficialne neg.. a mam sa objednat znovu na konzultaciu.. ☹

stastenka42
12. nov 2012

@siinda moja netreba čakat na Ket tak dlho 😀 tam stačí jeden dva cykly a šup,šup možeš ísť,ved nie si po potrate aby sa maternica dávala dokopy 😉 práveže niektoré chodia hned další cyklus,kým je telo nastimulované,takže v pohodke možeš v januári nabehnúť,aj ja tak pojdem 😉

poppy28
12. nov 2012

@siinda je mi to luto moja skoda ale som s tebou mna to caka tiez neboj ty mas aspon zamrazene nie ako ja ☹

siinda
12. nov 2012

@stastenka42 dakujem🙂) 3,12, mm konzultaciu u Harbuaka tak januar je náš 🙂 🙂

siinda
12. nov 2012

@poppy28 je to na tebe čakam len poz. spravu...tak pekne v klude tehotni 😉 😉 a ja idem konecne na moju jogu,,na kavu,,a este neviem kam,,a keby som fajčila tak si ku tej kave aj zapálim 😉 😉

poppy28
12. nov 2012

@siinda ok tak sa zabav a vycisti si hlavu aspon mas toho mraziacika a buduci mesiac mozes ist podla mna na to urcite u nas to je tak ked sa neujme tak dalsi cyklus mozes ist zase na KET

loriana
12. nov 2012

@poppy28 a koľkatýkrát sa pokúšate, ako dlho znášaš už tie procesy?

chilinkaxxx
12. nov 2012

@siinda
@poppy28 a ešte sa chcem spýtať, koľko bunkové ste si vkladali? lebo som mala dnes vklad a embryologička mi povedala, že je 6-bunkové, ale už by malo byť dnes 8-bunkové - tak fasa, ma potešila ☹ dúfam, že sa prestalo vyvíjať a nič z toho.

hencidlo
12. nov 2012

@melisska takze robila som test je biely ako sneh a prisla aj mrcha, takze je to 100%, zajtra idem na krv, nech je to cierne na bielom ☹ mala som neskutocnu depku, nevedela som co mam robit, nevedela som sa sustredit a bola som ako bez duse, ale dala som sa do kopy a idem si telo ocistit od tych hnusnych hormonov a hlavne pecen, lebo je rozbita a zahnusena od liekov a mozno v january ak budu peniazky a budem ok pojdem skusit KET 😅

melisska
12. nov 2012

@hencidlo moja viem ako si sa citila, aj co to robi s clovekom...dolezite je, ze budes mamickou, drzim palceky 😵 🤐

poppy28
12. nov 2012

@loriana ahoj to bolo nase prve ale urcite ideme na dalsie ved mame este sancu urcite

poppy28
12. nov 2012

@chilinkaxxx no tak to ti neviem povedat ale mne povedal doktor ze su ako ucebnicove perfektne na publikovanie tak dobre nie? a aj tak sa ani jedno neuhniezdilo takze zaruka nie je v nicom je to hop alebo trop drzim palce aby vam to vyslo kazda jedna si to zasluzime 🙂

chilinkaxxx
12. nov 2012

@poppy28 presne to som si dnes povedala s manželom - už je tam, už to nijako neovplyvníme, keď budem nad tým rozmýšľať - buď alebo - necháme to na osud a šťastie - ak je nám súdené, tak bude, keď nie, tak bude súdené druhé 🙂

poppy28
12. nov 2012

@hencidlo no skoda ja som dopadla podobne test dnes biely a dnes uz aj krvacam takze tiez si pojdem v stredu pre ortiel ale zvladneme to a ideme dalej bude aspon konecne SEEEXX 😀

poppy28
12. nov 2012

@chilinkaxxx jasne musis byt hlavne pozitivna ver tomu ze to vyjde a nezlakni sa po 6 dnoch mozes zacat spinit je to znak uhniezdovania vobec to nemusi byt zle znamenie takze pozitivne myslenie a vela stastia prajem 🙂

siinda
12. nov 2012

@chilinkaxxx ja neviem kolkobunkove,,ani si nepamatam že nieco take hovorila, len mi povedala že su dost malinke a ze najlepsie im bude u mna,,tak v tom inkubatore boli len necele dva dni..ale vobec nemysli na to,,mas ich ..tak nech sa len zahniezduju..držim palce a hned daj vediet 🙂 🙂 🙂

chilinkaxxx
13. nov 2012

takto strazime embryjko v brusku 😉

siinda
13. nov 2012

@hencidlo ja som na tom podobne ☹ ☹ ,,ale nevadi ideme dalej

chilinkaxxx
13. nov 2012

@hencidlo držím silno palce, určite sa to podarí! hlavne to nevzdávaj.

siinda
14. nov 2012

@poppy28 no ako,,už niečo vieš???

poppy28
14. nov 2012

@siinda ahoj no na sone nic takze ideme na dalsi pokus pocitam ze zaciatkom januara musime zase cakat na schvalenie od poistovne kedze uz nemame vajka tak co uz narobim este ze sa tu takto podporujeme nie 🙂 a vyziadala som si kratky protokol takze do druheho razu uz sa tak nebojim to bude sup sup a bude tam 🙂

siinda
14. nov 2012

@poppy28 a nepovedali preco?..tak januar je nas a dopadne nam to už dobre,,,lebo ja velmi pochybujem že to male zmrazene bude po rozmrazení este živé...ale mi už nepojdeme cez poistovnu ..

siinda
14. nov 2012

@poppy28 a aký je kratky protokol?

poppy28
14. nov 2012

@siinda a preco uz nepojdete cez poistovnu? kratky sa picha iba par inekcii do 10 dni ides na vyber vajicok tak som ten dlhy odmietla

hencidlo
14. nov 2012

no a je to cierne na bielom, takze 3IVF negativne :o(

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre