Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

dicinka1
23. apr 2011

@silvinnka no ja som mala blastocystu..test som si už nerobila..ani nebudem..škoda penazi..lebo tiež nemam nijake priznaky tehu...šancu si už nedavam..iba ak taku malu..preto ešte nevysadzujem..až po krvnom testiku...tiež mi nie je dobre po tych horm. tabletach..ach jaj.. ☹

hope81
23. apr 2011

ahojte, som tu nova. Chcem sa vas spytat, kolky den po neuspesnom ET budem moct ist na KET? som 12.den po ET, ale krvacam, takze je neuspesne

pici
23. apr 2011

@hope81 to, ze krvacas predsa neznamena ze to bolo neuspesne. bola si na krvi?

tinusasa
23. apr 2011

@shailina velmi rada 😀 ja som to dostala tri dni po vysadeni liekov inac som citila , ze to uz mam dostat lebo ma pobolievalo brusko ale tie lieky to zadrziavali

makovicka53
24. apr 2011

@renattka24 ahojky moja...no ja tiez nechapem...doktor m kazal prist ci m uz nahodou neodkrvacala tym spinenim...ale pojdem as k svojmu gynekologovi vsak to by mohol aj on vediet...len sa mi sanuj a tie chute to je normaka 😉 kezby som mala uz aj ja take probemy...opatrujte sa a prajem Veselu Velku Noc 😉

makovicka53
24. apr 2011

@bielalady ahojky no sama neviem...doktor mi kaza prist ci mi nahodou neodkrvacala tym spinenim...tak pojdem asi ku svojmu gynekologovi...podla mna to aj on ovlada...no mrazacikov mam 4roch....dufajme ze sa maju dobre chudatka moje..no a ked dostanem hned zacinam uzivat lieky na sliznicu 14DC kontrola a 19 den vklad a zase len cakat 🙂 drzkaj sa mi a prajem pekne sviatky vela vody 😉 a ozaj ty ako pokracujes?uz bol vklad?

bielalady
24. apr 2011

@makovicka53- tak nech to už čoskoro príde, choď predsa len ku svojmu gyn, čo Ti na to povie, či si sa už tým špinením vyčistila, alebo nie... teraz sa už len môžeš tešiť na KET, to máš super... a štyroch! Krása...
Ja idem na ET asi zajtra, uvidíme, čo mi povedia zajtra, či na veľkonočný pondelok, alebo na 6.deň- utorok a hlavne koľko ich ostalo... aj Tebe pekné sviatky a aj ostatným čakajúcim...

renattka24
24. apr 2011

@makovicka53 Tak Ti prajem aby si co najskorej zacala papat lieky a potom uz iba krasne tehulkovanie.Pevne verim,ze sa Ti to teraz podari 😎 Aj Tebe krasnu Velku Noc prajem.Hlavne veeeeela vodicky 😀 😀

mabumi
25. apr 2011

@makovicka53 ahoj, ja som mala to isté 😒 , po ET som iba špinila a dr. povedal, že to stačilo. takže už možno nezačneš krvácať, už máš možno ďalší cyklus, počíta sa od začatia špinenia 😉
ja som dostala ms včera, takže o 2 týždne idem po bábo 😀

makovicka53
25. apr 2011

@bielalady drzim silno palceky 🙂

makovicka53
25. apr 2011

@renattka24 dakujem krasne dufajme ze coskoro 🙂

makovicka53
25. apr 2011

@mabumi to myslis vazne?ja som zacala spinit uz na 10 den po ET a potom na 12 den ked som sa vratila z krvicky to zacalo akoby viac ale stale len spinenie hnede cierne a tak bleee...takze vobec neviem kedy a ktora den mam poctat sakra...ale asi az ten 12ty...zajtra chcem zajst za obvodnym gyndosom nech ma pozre ci som odkrvacala a aku mam sliznicu...uvidim co mi povie...ak by nevedel tak pojdem do MT...len koli sonu sa mi tam chodit nechce 😒 ...drzim ti silno palceky 😀 ...juj aby som sa uz aj ja vytesovala 🙂..

bielalady
25. apr 2011

@makovicka53 - Ďakujem, dnes bol dúfam deň "D" !
Uvidíme, či veľkonočný pondelok bude mať svoju magickú silu 😎
.... áno, pekne len zajtra choď za tým obvodným, potom daj vedieť, ale hádam je to v poriadku...

makovicka53
25. apr 2011

@bielalady dufajme jasne ze dam vediet...a kolko mas oplodnenych vajicok?

pici
25. apr 2011

ahojte babule, idete niektora na krvicku zajtra?

renattka24
25. apr 2011

@bielalady Super Datum.Urcite sa to podari 😎

bielalady
25. apr 2011

@makovicka53, - ja som ich mala oplodnených 18, z toho 10 ostalo na tretí deň, dnes na piaty sme mali dve super-krásne embryjká, ale jedno sme už dnes zmrazili a zajtra budem ešte volať čo s ostatnými dvojkovými, ktorým dávajú šancu že sa môžu ešte dovyvíjať a zamraziť.. .
Aj Tebe @renattka24 ďakujem ... 😉

dicinka1
25. apr 2011

@pici ja som mala ist zajtra..ale nerobi..ma sanitarny den...poradte kde ma ist na tu krv?

dicinka1
25. apr 2011

@bielalady držim palčeky..silno silno..

pici
25. apr 2011

@bielalady pekna urodicka...

@dicinka1 ja si ta pamatam z februaroviek :D skus k obvodnemu

makovicka53
25. apr 2011

@bielalady tak to mas fajnu urodicku...tesim sa s tebou ...podla mna ti zmrazia aj dvojkove ak vyzeraju nadejne 😉 ...ja myslim ze mam tiez dvojkove zmrazene.....ani sama neviem 😅 ...moja opatruj sa mi 🙂

mabumi
25. apr 2011

@makovicka53 ja som bola na kontrole hneď ako prešlo to špinenie. povedal, že sliznica je nízka a že to špinenie stačilo. tiež som bola len u svojho gyn. ak je už teraz viac dní, možno ti zas začne rásť sliznica... ale to nevadí. počkaj na ďalší cyklus a choď podľa plánu. ak neberieš nejaké lieky od určitého dňa cyklu, tak ani nemusíš presne vedieť, kedy začal. ja som začala špiniť už na 8-my deň po ET trochu potom tuším na 10. deň to bolo trochu viac, tak som počítala odvtedy a brala som v tom cykle duphaston od 17 dc aby mi ďalšia mrcha prišla normálne. a prišla a odvtedy aj ďalšia - terajšia a už beriem estrimax 😉

monikad
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
shehzade_91
25. apr 2011

ahojte babenky..prave som sa zaregistrovala aby som si aj ja svami mohla pokecat,aby mi rychlejsie presiel cas... som 8 den po ET je to moj prvy pokus dufam ze aj posledny... 🙂

pici
25. apr 2011

@monikad zlatko neviem ja som mala inu kombinaciu.. a posledne injekcie som brala v sobotu. v nedelu len pregnyl a opu som mala v pondelok. skus si radsej zavolat. robila som test a /, ale verim ze krv bude pozitivna

shehzade_91
25. apr 2011

@monikad ahoj..myslim si ze to ti moze urcit iba doktor. ja som si pichla posledny den aj diphereline aj gonal kazal mi to tak doktor tak si preto myslim ze to by ti mal ucit on..

monikad
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
pici
25. apr 2011

@monikad urcite sa to ukoncuje pregnylom na prasknutie... radsej si ju nepichnu a rano ti povedia na kontrole. presne ako pise @shehzade_91 na poslednej kontrole mi vzali piatok krv, poobede som si zavolala a dali mi instrukcie .. co a ako . kedy atd...zajtra si este pichni to co mas. a ostatne ti povedia podla krvi

renattka24
25. apr 2011

@shehzade_91 Tak drzim pastiky.A uz si aj robila testik??Na krv kedy mas ist? 😎

renattka24
25. apr 2011

@mabumi Jeee tak super uz beriec estrimax.Takze uz odratavas dni,ze? 😎 Nech Ti to rychlo ubehne a budes mat uz po Et.Takze maj je tvoj 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre