Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

insolka
6. mar 2010

strelka ved nemožeme mat obe rovnake telo 😉 len teraz nepodlahni panike 😉 to može znamenat aj to že mi niečo nesadlo 😅

strelka11
6. mar 2010

tak dufam,ze ti to insolka co najskor prejde 🙂 idem sa rozlucit pre dnesok,idem si laskat pred telku hadam ma uspi nejaka blbost 😀 dobru a uspatu noc prajem 😀

insolka
6. mar 2010

aj tebe strelka no a pekne spíme až do ranan bieleho 😀 😀 😀

majaja75
7. mar 2010

ahojte a všetkým prajempekné ránko. Chcela som sa spýtať či nevadí ak sa trochu utrošu dostane von z tela, vytečie?

brmbolcek
7. mar 2010

majaja---- nevadi o tom to je , ked si ho vlozis bolo by dobre keby si trosku polezala 20-30 minut aby sa v tebe ta zlozka rozpustila a ten zvysok vytecie, treba pouzivat slipovky... 😉 😉 😉 tak sa nebojkaj 😉 😉 😉

vevericka80
7. mar 2010

Ahojte 🙂 ..vidim, ze tu niekto nevedel spat 🙂
Ako sa dnes mate? Ja mam obcas pocit mrchy, ale krv nikde 😉
majaja nevadi, ze nieco vytecie....brmbolcek ti dobre radila 🙂 treba si trochu polezat

insolka
7. mar 2010

Ahoj vevericka pokial nieje krv je to dobre a tie pocity mrchy su normalne 😉

dasah
7. mar 2010

ahojte babenky ..............je to normalne ked zacnem spinit?totisto chcem povedat ze nie je to az take hrozne,ale vcera ma zacalo pobolievat brucho na menzes a trosicka spinit bolo by mozne ze by to bol naznak ze jedna bambulka to nezvladla?neviem co to znamena..alebo mam zavolat do centra

insolka
7. mar 2010

No ked zavolas do centra nič sa nestane ,ale nevesaj hlavu ešte nieje nič stratene 😉 😉

vevericka80
7. mar 2010

no dufam, aspon nieco citim 🙂 minule, ked sa nam nezadarilo, tak som to normlane tusila, ze to nevyslo... totiz po niekolkych dnoch vsetky pichania, bolesti zmizli...

vevericka80
7. mar 2010

a ty sa ako mas?

insolka
7. mar 2010

No strasne unaveno zase som cellu noc len oči vivalovala a nie a nie zaspať 😅 😅

vevericka80
7. mar 2010

tak to nie je dobre....tak to by si si mala zdriemnut aspon cez den

strelka11
7. mar 2010

ahoj cakatelky 🙂 🙂 🙂
takze zase si mala insolka noc bez spanku?chudatko,ked potom raz zalahnes tak budes spat vkuse 2 dni 😀 ved ono to musi raz prejst...ja som sla spat o 0:30,ale o 3hod som sa zobudila na to ze ma picha v prsiach a ze ma bolia, no ale potom som zaspala az o 8 rana,tak aspon lepsie aku tu noc predtym 😉
vevericka neboj spinenie este nemusi nic znamenat,pokial nezacnes krvacat tak je to v pohode 🙂

vevericka80
7. mar 2010

strelka ja nespinim, len mam take tlaky ako pred mrchou

strelka11
7. mar 2010

prepac vevericka,ale ja spim,akurat som sa najdla,tak mam utlm 😀 😀 😀
jaj to dasah,ta tu uz davno nebola,a ako inak len ta bolest a co prsia nebolia?

vevericka80
7. mar 2010

no urcite si nevyspata 😉 ale nevadi 😉 ... no prsia su nadalej citlive

insolka
7. mar 2010

No ahoj strlka nespala som celu noc potom o 6h som trochu zaspala a o 9h som bola zase hore a už som spat nesla.teratz som bola s mm na prechadzke mame tu strasnu zimu studeny vietor fuka tak ma to aspon trošku prebralo.Sa bojim že keby som isla teraz spat zase nezaspim celu noc a na o mam byt na krvičke tak aby som nezaspla 😅

strelka11
7. mar 2010

no veruze insolka uz zajtra,ale v utrosi budes pokracovat az dokym ti nepovedia vysledok krvi,vsak?

insolka
7. mar 2010

ano potom mi povedia ako pokracovat 🙂

strelka11
7. mar 2010

ale zajtra rano si ho pred ultrzvukom nedas?az potom ked prides 😨

strelka11
7. mar 2010

insolka zabudla som sa ta opytat, ci ta ta kyselina potom presla a ci si si nieco na to dala... 😅

vevericka80
7. mar 2010

strelka ty kedy ides na krv?

insolka
7. mar 2010

ja zajtra utz nemam keby som mala tak viem už zajtra ci som tehu ale ja idem len na krv.No ka kiselina sa lenzhoršovala a nebolo mi moc dobre ale do rana to prešlo 😅 😅 ....možno to bolo z niečoho čo som zjedla aj ked neviem čo by to mohlo byt lebo nič take so mnejedla 😉

strelka11
7. mar 2010

jaj a budes mat ultr vobec?

strelka11
7. mar 2010

ja idem 9.3. utorok rano medzi 7 a 8 na krv a hned aj ultr vevericka,ale vysledok budem vediet az poobede,myslim si ze az po14hod,tak to bude zaujimave cakanie 😖

insolka
7. mar 2010

ano na kontrole ked budem tehu alebo po ms ak by som nebola .....ale aj tak budem 😀 😀 😀

vevericka80
7. mar 2010

drzim vam palce

insolka
7. mar 2010

No dakujem aj tak už mam nervy na kusky to cakanie je strasne
😅

vevericka80
7. mar 2010

tak to ti verim......aj ja uz zacinam tazsie zaspavat....stale rozmyslam nad vysledkom

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre