Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

katka17044
21. apr 2015

@ivka3901 a co ti zistili v Nitre aj ja tam chodim

jania023
21. apr 2015

@rearo ja na ich nieje vhodne kaslem, priroda si robi aj tak svoje 🙂 Nam doky po opu povedal ze sa mam pripravit nato ze nic s toho a ze som v plodnom obdobi skoncila proste mame mysliet na darkynu 😠 nakoniec mi vlozil 2 embyja a ked sa uchytia tak to bude taky maly zazrak lebo ze vraj este horsiu kvalitu pohlavnych buniek ako som mala ja nevideli a nakoniec sa z nich vytvorlil 2 krasne embryjka 8 bunkove bez fragmenatcii vraj kvalita A+ co hovoril embryolog

katka17044
21. apr 2015

@ivka3901 Ivka ale minule si bola po et a teraz si po ket a to je rozdiel ved aj na krv sa chodi v ine dni tak hlavu hore super ze si videla druhu ciarku

rearo
21. apr 2015

@jania023 take som mala aj ja tie vlozili a s 3 cakali Pk sest dni potom volali prestali sa delit nie su vhodne k mrazeniu...tak su v kosi ...a ja si myslim ,ked sa prestali delit v miske urcite sa prestali delit aj v bruchu...uvidim...ale skor som pripravena na to horsie

rearo
21. apr 2015

@jania023 ked nemas kval.pohl.bunky ako ti povedali,nebojis sa ze by nemuselo byt zdrave? Ja stale myslim aj nato

ivka3901
21. apr 2015

@rearo no ono to sa povie,že ved mám ešte jedného,ale už posledného my už na dalšie IVF peniaze nemáme a ani síl a o to je to ťažeie,že toto sú naše posledné šance mať vlastné detičky a potom už len adopcia tak preto to tak zle znášam ☹

rearo
21. apr 2015

@ivka3901 rozumiem ti....ja som tiez prvy aj posledny krat ...

jania023
21. apr 2015

@rearo nie pretoze to mam tu kvalitu dannu asi najskor geneticky cize som sa s nou narodila,mam jednu zdravu slecnu 7rocnu takze poznam odpoved.Neboj priroda sa s tym vysporiada sama

ivka3901
21. apr 2015

@katka17044 dakujem si zlatá 🙂 no vlastne toto je moje prvé KET za 10 rokov čo chodíme na IVFká takže tak asi a v nitre mi zistili zvýšenú hladinu protilátok proti Annexinu V až 97 a norma je okolo 25 takže ma dzurilka 5 týždnov liečila inekciámi a anopyrinom a potom po kontorlnom odbere nás pustila na KET a dala mi medrol,anoyprin ponechala a pribudol mi Clexan inekcie a tebe čo zistila?

rearo
21. apr 2015

@jania023 kolko mas r.?

ivka3901
21. apr 2015

@rearo tiež už nepojdete na dalšie IVF?my sme si už aj na toto zobrali požičku a proste to už nebudeme reišiť s drahým pojdeme do adopcie a hotovo,ale to tu teraz nechcem rozmazávať napíš radčej to IP 🙂 BABY MA TU VYHREšIA,žE čO tu píšem aké kraviny 😒

rearo
21. apr 2015

@ivka3901 ake ip? Co to je

majkulik
21. apr 2015

@ivka3901 nevesaj hlavu. nie si jedina, kt si na to zobrala pozicku. je to nakladne, a tazke. ja som na druhom KET v zivote. celkovo 5 vklad. celkom 3 IVF cykly. takze viem o com hovoris, a nevesaj hlavu, este mas cas

majkulik
21. apr 2015

@rearo intena posta - ta malicka obalocka 😀

jania023
21. apr 2015

@rearo 33

majkulik
21. apr 2015

inak pozeram, ze nas tu je hodne nad 30.

katka17044
21. apr 2015

@ivka3901 uha a co to vlastne je annexin? Mne zistili protilátky proti spermiám a trofoblastu a tiez uzívam medrol ale uz boli výsledky ok

ivka3901
21. apr 2015

@katka17044 to mám našťastie v poriadku a vieč čo je paradox,že ešte jak sme začali chodiť na IVF do Blavy tak mi robili test na protilátky a vyšiel pozitívny a teraz jak mi robila dzurilka v nitre tak mi vyšli negatívne tak som na ňu kukala jak puk 😕 aj moj muž 😕 no a ten annexin v sposobuje potraty a súvisí to s krvou a cievami vlastne mám upchaté cievy,ktoré sa embryjko napája na mňa a tým odo mna nedostáva výživu a preto beriem anoyprin na ridenie krvy a clexan na trombozu a preto že mi teraz zistila a mám to podchytené tak preto som smutná ☹ že to možno opäť nevyšlo ☹

rearo
21. apr 2015

Vazne ani polku kinedrilu si nemozem vziat ked cestujem?

katka17044
21. apr 2015

@ivka3901 ale to je velmi super ze ti na to prisli a neboj sa ved maaas ciarocku nejde ti to odfotit ze by sme ju aj my videli? Inak u mna zase sila ze v 2011 v centre protilátky boli v poriadku a teraz 2014 u Dzurillovej uz pozitívne... tak som sa na to pýtala ci to je mozne a vraj ano ze sa to moze menit ze ked som to mala vtedy ok ze sa to mohlo zmenit....

chilli21
21. apr 2015

@rearo v letaku je, ze sa nesmie uzivat v tehu, radsej to neriskuj

ivka3901
21. apr 2015

@katka17044 ved toto ona práveže je skoro ledvaj vidieť volným okom kde to ešte odofotiť ☹

katka17044
21. apr 2015

@ivka3901 mozno ako to aj uschlo tak to vybledlo ale ked tam bola tak je dobre a neskor bude silnejsia 🙂

anina303
21. apr 2015

@ivka3901 Ano musela hladať aj u nas je to tak že sa čaká na vzsledok ale môj doki ma strašne zlatú sestričku a ona mi hneď dala vedieť.Včera mi brali zase krv na CRP a dnes už bolo OK 🙂 A brali pre istotu aj kontrolnź HCG a Hodnota 8950 😀 😀 😀 .Pridam fotky o tehu testoch a uvidíte ž na prvých dvoch to vobec nie je vidno

majkulik
21. apr 2015

@ivka3901 zajtra bude silnejsia a odfotis. ani mne na tom 20tkovom nie je poriadne vidiet.

anina303
21. apr 2015

@jania023 Akože máme to ťažké ale človek čaká od lekára trošku povbudenia oni niekedy sa tak drasticky vyadrujú.Mojej zn´mej v jednej nemenovanej klinike povedali Budte rada ze nemáte rakovinu a len to je váš problém źe nemôžte mať dieťa a takź lekar pracuje v centre pre neplodné páry 😢

dzurkomaj
21. apr 2015

@chilli21 ja som mala dve, ale jedno sa prestalo vyvijat 5 den, takze mam tiez len toto jedno co mi vlozili.ale to je to prave predsa 🙂

rearo
21. apr 2015

@anina303 pekne....

ereska
21. apr 2015

@dzurkomaj aj ja som pila aj dzus aj ananas som jedla ale mala som aj tabletky bromelain s vysokym obsahom ananasu 🙂 ale inak ja pijem stale voduu cistu z vodovodu ja to mam najradsej
@anina303 tesime sa na testiky
Zajtra skusim aj ja teraz ma moj vyprovokoval inak by ho isiel aj do septiku namocit 🙂 ale nieco sa tam mari no ci to len kanalik uvidime lebo teraz ked vela pijem je to aj moc zriedene uvidime v najblyzsich dnoch lebo teraz si mozem oci vyocit :D

ivka3901
21. apr 2015

@katka17044 no to máš pravdu ráno bola silenjšia a lepšie viditelná 😒

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre