Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

julciatko1
25. dec 2015

@hennka2 budem na vas mysliet v pondelok a silno, silno drzat palce! Verim, ze vsetko dobre dopadne 😊

meli8412
28. dec 2015

@hennka2
@macicka52 Baby, ako ste dopadli?

hennka2
28. dec 2015

@meli8412 @julciatko1 .. dievcata, u mna je to dnes opat raz negativ, nevyslo to :( :( :(

meli8412
28. dec 2015

@hennka2 Je mi to strasne luto ☹((((

hennka2
28. dec 2015

@meli8412 .. dakujem meli, je to tazke, ale musime ist dalej .....

meli8412
29. dec 2015

@hennka2 Viem,l co ptezivas, poznam ten pocit, ale nadej zomiera naposledy, nabuduce sa podari. Moja znama nema deti, ma uz 38 rokov, uz vsetky svoje 3 moznosti minula, teraz ide do Brna, vraj maju vacsiu uspesnost. Ty do akeho caru chodis?

macicka52
29. dec 2015

@meli8412 Ahoj, ja mám krv pozitívnu, HCG v nedeľu 1559, len som jednorázovo zašpinila, tak ešte dnes kontrola krvi a ultrazvuk. Dúfam, že bude všetko ok. Strašne ma bolí podbruško, ako keby bola ms ☹

meli8412
29. dec 2015

@macicka52 Ten pocit na ms som mala aj ja a vela bab a su alebo bolit tehu🙂 Drzim palce, aby vsetko dobre dopadlo. A tisko gratulujem. A krasne vysoke hcg. 2 embryjka ti vkladali, kolkaty den po vklade si bola na krvi?

julciatko1
29. dec 2015

@hennka2 netreba vesat hlavu, ja ocakavam to iste... Kolky krat si bola na ivf? Ja som sa rozhodla, ze este raz pojdem na ivf, ale najskor schudnem aspon 15 kg, lebo za posledny rok som dost pribrala a to na pco syndrom vobec nie je dobre. Niekedy pomaha ked zmenis car. Kam si chodila?

hennka2
29. dec 2015

@meli8412 @julciatko1 .. chodila som do Iscare BA a toto bolo moje prve IVF, ale uz som chodila predtym do CARu 1 1/2 roka, v zahranici, kedze tam zijem, takze takto dlho mam negativne sklamania ...

hennka2
29. dec 2015

@meli8412 .. inak, pri vklade mi zistili myom, tak mozno aj tam je chyba, musim ist gynekologovi ... neviem, ci to moze ovplyvnit, alebo nie ... doteraz gynekologovia nic a pri vklade toto ..takze ...

meli8412
29. dec 2015

@hennka2 Ja som bola tiez v Iscare, kazdy ma ine skusenosti, niekto nevie vynachvalovat Iscare, ale ja som mala pocit aj s manzelom, ze len tahaju peniaze, vobec som nebola spokojna, veeela penazi sme tam nechali ☹ a co najhorsie, 2 vybery, 3 vklady a nic. To bolo pred 6. rokmi, mozno sa tam uz nieco zmenilo. Moja znama isla na vyner, tiez do Iscare a ona ani vklad nemala, lebo nemala vajicka a zmenila a stal sa zazrak, mala krasne vajicka a potom emryjka 😀
Teraz som bola na Antolskej, posledny vyber, sice jedno embryjko sa ujalo, ale teraz som stupila do 18.tt 🙂

mozartka
29. dec 2015

@hennka2 tiez sme chodili do Iscare Ba /Dc. Valky/ a na 5x to vyslo, teraz som v 14tt 🙂

alison758
29. dec 2015

@mozartka blahozelam, a vysiel vam 5 vklad alebo 5 IVF? ja sa chystam v january na 5 vklad do martina

mozartka
29. dec 2015

@alison758 Dakujem pekne, 5 IVF, z toho len 2x vklad. Raz KET kvoli OHSS a teraz v oktobri ET. Drzim palce aby 5 vklad bol uspesny.

mozartka
29. dec 2015

Dievcata nepotrebujete injekcie CETROTIDE 0,25mg, mam 4 ks ex 06/2016 a uz nepotrebujem

macicka52
29. dec 2015

@meli8412 Ahoj, ďakujem za podporu. Bola som 13 deň, vtedy som mala HCG:842 a potom 14 deň po vklade, lebo som zašpinila a vkladali mi 1 embryjko. Poobede idem na kontrolu, tak som už nervóznejšia nedočkavá, že čo a ako.

hennka2
29. dec 2015

@meli8412 .. ja som bola samoplatca a vela vysetreni som uz mala urobene z CARu, kde som chodila, inak by som sa nedoplatila .. aj tak nas to vyslo ako samoplatcov velmi vela penazi ... ked sledujem ten ich cennik, tak kazdym casom idu s cenami hore ... so sestrickami a personalom som bola spokojna, len od doktrorky, ktora bola profesionalna by som este cakala troska takeho tepleho srdiecka, troska viac ludskosti a pochopenia, zdala sa mi taka neosobna... a verim tomu, ze kazda jedna pacientka, ktora ide podstupit IVF ocakava taky teplejsi pristup, pochopenie ... toto mi tam chybalo ... Oni sa teraz prestahovali do reprezentativnych priestorov, takze ceny idu len a len hore, lacnejsie to uz nebude ... a mnoho parov na to ani nema financie, jednoducho si to nemozu dovolit :(

meli8412
29. dec 2015

@hennka2 Mas pravdu, my sme isli cez poistovnu, ale tolko veci este na nas natlacili, a zbytocne, ze strasne nehorazne peniaze sme tam nechali, potom som spontanne otehotnela, ale ked sme planovali dalsie, tak sme tam nesli vobec. Personal bol mily, o to nejde, ale vedia, ako vyzmichat peniaze...

meli8412
29. dec 2015

@macicka52 A ako si zaspinila? Co bolo u dr?

mozartka
29. dec 2015

Zajtra dozvedieme vysledky z TRISOMY TESTU - som taka nedockava

meli8412
29. dec 2015

@mozartka Drzim palce, moje su dobreeeee 🙂 🙂 🙂 🙂

mozartka
29. dec 2015

@meli8412 dakujem, dufam, ze bude vsetko o.k., a aj pohlavie vies?

meli8412
29. dec 2015

@mozartka Este nie, pred 2 tyzdnami som bola v 16tt, a mimi bolo este na to malinke, ale jedna zena mi vcera vyvestila, ze budem mat dcerku, hovorila mi, ze jej to zatial vyslo. Tak uvidim... Robila som si test aj so sodabikarbonou a aj test na pohlavie dietata,mi vysli, ze dievca 🙂 Tak dufam, ze to bude tak,ale hlavne nech je zdrave.

mozartka
29. dec 2015

@meli8412 ale sucastou Trisomy testu je aj pohlavie plodu, aspon na ziadanke takto je pisane, teda 350 eur co sme platili obsahuje aj pohlavie

mozartka
29. dec 2015

@meli8412 termin más v júni 2015??? 🙂

meli8412
29. dec 2015

Jaaaa, hups, myslela som iny test. 🙂 A este co zistia cez tento test?
@mozartka Ano, 7.juna, zatial. Dufam, se o 2-3 tyzdne skorsie 🙂

linda10
29. dec 2015

Ahojte baby mam taku otazku.Ja som sice mala teraz KET neuspesny.Ale napriek tomu skusame s priatelom pocat babatko.Ja ale ked som mala KET som musela pichat fraxiparine 0,4ku.No a chcem sa spytat ze takto ked skusame je mozne ze by sa podarilo ked nepicham fraxiparine nema stym niekto skusenost?Viete mi poradit?Dakujem emoticon

mozartka
29. dec 2015

@meli8412 ale v 2015? nie 2016?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre