Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

luly3
31. jan 2011

@minka051 tak vela štastíčka na zajtrajšok určite tam budu krasne //
ako vyšité a krvička to poobede len potvrdí 😉
a aké maš pocity????

@anika142 😀 tiež chceš aj nechceš čo 🙂

anika142
31. jan 2011

@luly3 hej presne tak, teraz som bola v lekarni, po testy. Takze uvidim.

minka051
31. jan 2011

@luly3 no z krvičky budem vedieť až na druhý deň u nás to skôr nejde.Ale to je už jedno. 🙂 Dôležité aby to vyšlo

luly3
31. jan 2011

@anika142 😀 nedalo ti to 😀
@minka051 neboj budu rano // ako vyšité 😉

anika142
31. jan 2011

@luly3 nie nedalo, dnes ma taaaak straaaasne boli hlava.

renattka24
31. jan 2011

@moncibubu Takze super si aj ty na PN.Dobre si sa rozhodla.A planujes byt na rizikovom??

renattka24
31. jan 2011

@anika142 Dnes netestujem....az zajtra, manzel ma narodky.A volala som do Ba.Mam tam prist v stredu rano na 8 hodinku ale zasa len k sestrickam...ze snad mi zoberu krv a lieky budem mat uz nachystane...tak som fakt zvedava....

renattka24
31. jan 2011

@bbtina No to su ale krasne testiky🙂)Ja mam taku slabsiu ako mas ten vrchny obrazok....Tak zajtra ked budu riadne kolajnice hodim sem obrazok...A verim ze sa to nalepi na vsetky cakatelky co tu su s nami🙂))))

moncibubu
31. jan 2011

@bbtina tak to je krasne tie // ciarky,aj ja chcem take.Tak si to pekne uživaj.Dufam,že aj ja sa pridam k tym //

renattka24
31. jan 2011

@bbtina To mas pravdu ze som robila paniku 😀 😀 😀 😀 Ale ja som sa fakt bala a to skalmanie...no hruza.Ale snad uz bude dobre.A ako sa citis?Mna bolia prsia,krize a aj podbrusko ma picha.....co to tak???Je to normalne?A
vidis doktor ma nema ani zaujem vidiet,radsej ma posunie sestrickam....och... 😠

renattka24
31. jan 2011

@luly3 Tak to mas super stafetu🙂))Ja som testikovala v sobotu az 2 krat,cize aj rano aj vecer ....zo zufalstva a to som sa vam ani nepriznala 😀 😀 😀
A hlavne ho nevyhadzuj.Bez k oknu a poriadne ho prestuduj a uvidis,ze tam ta // ciarocka na teba bude kricat....Drzim paste.

luly3
31. jan 2011

@renattka24 a ty si tam mala ducha v tú sobotu?????
a v nedelu už bola silnejšia čiaročka?

luly3
31. jan 2011

ja mam chut si urobit test aj teraz 😠 😠 😠 😀

anika142
31. jan 2011

@renattka24 u nas v KE to tak funguje ak je krv pozitivna tak potom az o 2 tyzdne sa ide na sono na srdiecka. Akurat sa zmenia lieky to je cele. Ale to dava recept sestricka uz pri odbere aj ked nevie vysledok. Aby tam clovek nemusel znova behat.

anika142
31. jan 2011

@renattka24 no to dufam, ze sa na vsetky nas ostatne nalepsia kolajnice, lebo minule pri mojom prvom ivf ked som bola cakatelka tak ani jedna co sme si pisalli nebola tehotna.

bbtina
31. jan 2011

@renattka24 no darmo Blava, veľa ľudí tak to musí byť ako na páse. U nás V martinksom ISCARE keď kočky zavolajú že majú pozitívny test, tak každý s nimi chce hovoriť a všetci sa tak tešia 🙂 No prsia ja mňa pobolievajú, na dotyk sú citlivé a podbruško ma tiež pobolieva, ale to viac menej pri dotyku, ale vraj to tak má byť, že to rastie sliznica, skoro každá baba čo mala také tie menštruačné bolesti ostala tehotná...a my sme tiež príkladom...🙂))

Kočky nebojte sa, sme tu nanosili virusiky tehotneské, tak to musí výjsť

moncibubu
31. jan 2011

@renattka24 no ak tam budu tie vytuzene ciarky,potom mozno aj hej,ale zalezi to od toho ako sa budem citit.Nocne smeny by som robit nemohla,ale ranne a poobedne hej.U nas v robote babenky co boli tehotne tak robili tu jednoduchsiu pracu.Je to o tom ako sa clovek citi

minka051
31. jan 2011

@luly3 no dúfam že budú, lebo ked nie tak ich dokreslím 😀 😀

anika142
31. jan 2011

@minka051 nic nebudes musiet dokreslovat. 😉

zlatanka30
31. jan 2011

@minka051 neboj budu,ja som to uz vzdala,hoc sme podali ziadost opat na ivf.uz to nechcem absolvovat.nemam na to silu.

minka051
31. jan 2011

@renattka24 ja mám tie isté pocity ako ty. Dnes ma dosť často pichá v podbrušku.Tak dúfam dobré znamenie. 🙂

minka051
31. jan 2011

@zlatanka30 ale moja prečo 😨 😨 ja som už úplná vykopávka. Nemyslím že by si to mala vzdať. Daj si ešte aspoň jednu šancu a uvidíš podarí sa len tomu ver.

minka051
31. jan 2011

@luly3 no tak skús, ja už mám tiež také nutkanie, ale vydržím ešte do rána.

luly3
31. jan 2011

@minka051 😀 to nsi vravím aj ja že si ich dokreslím ale neboj
nič nebudeš dokreslovat 🙂 tebe už aj menzes meška a aj to je dobre znamenie 😉

luly3
31. jan 2011

@minka051 nie neskúsim bolo by to zbytočne chodím každu
polhodinu čurat 😕 teba ale obdivujem neurobit si test 14 dní
ved už si davno mohla vediet že si tehu 😉

renattka24
31. jan 2011

😀 @luly3 Ano mala som tam totalne neviditelnu ciarku a ked som si robila v nedelu tak bola uz pekne vidiet....

renattka24
31. jan 2011

@luly3 Tak urob ak mas 😀 😀 Urcite tam je DUCH....Urob 🙂 🙂

renattka24
31. jan 2011

@anika142 No ale teraz sme tu dobra zostava 😀 😀 😀 Same dobre spravy a sama tehulka 😀 😀

renattka24
31. jan 2011

@bbtina Aj ja som si myslela,ze bude chciet so mnou doktor hovorit no ale nic...Nech sa to podari a potom ma tam uz neuvidia🙂)))

renattka24
31. jan 2011

@zlatanka30 Preco to chces vzdat??Ja viem,ze je to dost na psychiku ale treba veri a dufat.Kolko krat si uz bola??

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre