Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

angel74
4. aug 2014

@smoulinka13 tak nech v tom brusku vydrzi 9 mesiacov 🙂

radina
4. aug 2014

@ingrid0105 ahoj, zatial celkom fajn. o tyzden mam utz, tak snad bude vsetko ok 🙂

katka17044
4. aug 2014

@angel74 ahoj ja som bola v Nitre, veľmi zlatá pani doktorka tam je

angel74
4. aug 2014

@katka17044 ale ty asi nie si samoplatca?

katka17044
4. aug 2014

@angel74 nie nie som. Ja som tam isla mimo centra sama som sa tam objednala.Prvú konzultáciu poisťovňa neprepláca to sme platili 50 eur. potom odber krvi prepláca a odber manželových spermií tiež neprepláca a tam sa platí 40 eur.( ale to sa nemusí dať) takže dokopy to stojí 90 eur.

ingrid0105
4. aug 2014

@angel74 ja mam este pred dovolenkou takze som vlastne tiez v ocakavani len troska inac ako babenky kt. sa zadarilo 🙂 chodievame sa po novom bicyklovat, uzivam si leto, v praci tiez pohodicka, dnes som zavarala a tak sa ja mam 😀 a pod vianocnym stromcekom budeme sedkat uz ako tehule 😀

ingrid0105
4. aug 2014

@radina ale bude ako inac a az do konca 😀

blcha76
5. aug 2014

@ingrid0105 Ahoj, ja sa ani ako tehotná necítim, fičím tak ako inokedy, len obmedzujem ťažké roboty a zdvíhanie ťažkých vecí. Budúci týždeň som si zobrala v práci dovolenku, takže som sa na utorok objednala k svojmu doktorkovi, tak snáď po vyšetrení budem múdrejšia 🙂 ...
Mimochodom, ešte ani moja mama nevie, že som tehu... Budem jej to musieť nejako opatrne povedať aby neodpadla 🙂 😉 ...

blcha76
5. aug 2014

@smoulinka13 Držím palce 🙂 ... Nech bublinka krásne rastie 🙂 🙂 🙂 ...

smoulinka13
5. aug 2014

@blcha76 dakujem,snad ta budem nasledovat 😀 😀 😀 😀

radina
5. aug 2014

@blcha76 ahoj, ides uz na ten NT utz? ja ho mam 21.8. Inak v ktorom tyzdni a dni si? mne to na pohotovosti zle vypocitali 🙂) ja by som mala byt 10+2 😉

haimi
5. aug 2014

Baby v sobotu som mala et, ale od pondelka ma boli brucho, ako by som mala dostat mrchu. Ma niekto podobnu skusenost? Dik

ludinka
5. aug 2014

@haimi aj mna vselijako pobolievalo brucho, aj vtedy ked to nevyslo a aj teraz ked som mala pozitivny test 😅
asi je to normalne

haimi
5. aug 2014

@ludinka asi to prestanem riesit, aj tak s tym nic neurobim. Mna totiz uz dlhsie bolieva brucho od ovulacie az po mrchu, mozno aj pol roka, ale mozno to je z tych hormonov co som za posledne obdobie pojedla. Drzim ti palce, nech to vsetko dobre dopadne 🙂

ludinka
5. aug 2014

@haimi veru nic s tym neurobis.....ja som mala presne take iste pocity ako kazdy iny cyklus , az na 7.den po ET to zacalo byt ine, este mas cas.........velmi ti zelam aby ti to dobre dopadlo

haimi
5. aug 2014

@ludinka dakujem 🙂 vidim, ze staci, ked sa budem pytat v teme rf a ani nemusim ist do inej. Vzdy sa najde nejaka dobra dusa z temy rf, ktora mi odpise, ako ty 😉

katka17044
5. aug 2014

@ingrid0105 určite sa zadarí držím silno palce

katka17044
5. aug 2014

mne dnes volala pani z genetiky ze este nam chcu brat krv bohvie preco tak este raz v piatok ideme

smoulinka13
5. aug 2014

@haimi ahoj ja som mala vcera ET a bolesti mam riadne teda..ale to je asi normalne po ET, sme po OPU a vajecniky zvacsene..hmm...

haimi
5. aug 2014

@smoulinka13 jaj, tak to dufam 🙂) a do akeho centra chodis, ked sa smiem opytat ?

smoulinka13
5. aug 2014

@haimi do Heliosu a ty? kolko mas mrazciacikov? toto je moje uz 2.IVF

haimi
5. aug 2014

@smoulinka13 ja chodim do Brna do Reprofitu. Velka spokojnost 🙂 ja mam znizene amh, cize to nie je taka slava. Mala som teraz pri 2IVF 225j gonalu, kratky protokol. Z 5 vajok dosli do konca po PK len 2. Jedno mam v brusku EB/1 a jednu HB/2 v mrazaciku. A tebe na kolky den vkladali a co ? Asi si reagovala lepsie ako ja, co ? Ale ja som to ocakavala, ziadne zazraky som necakala.

blcha76
5. aug 2014

@radina Ahoj, no podľa sona, ktoré mi robili v BA by som mala byť dnes 10+1tt.
Ale keďže som ešte u svojho gynekológa nebola, tak presne neviem. Uvidím, pôjdem tam v utorok a som zvedavá, čo so mnou porobí 😉 😀 ...

smoulinka13
5. aug 2014

@haimi a co to znamena znizene amh? to ti zistili v care? ja som mala 150 jednotiek menopuru kratky protokol, odobrali mi 17 vajok, ostalo mi 8 teda 7 mraziacikov..len aj pri 1.IVF som mala 5 ebmrbryi a neuchytilo sa ani jedno :( Mne vkladali na 5.den expandovanu blastocystu...V podstate vsetky 7 embryi je exp.blastocystu a jedno embryo je nizsej kvality, povedali ze to je blastocysta ale nie expandovana..vies velmi tomu nerozumiem 🙂

haimi
5. aug 2014

@smoulinka13 znizene AMH je nieco, co ty nastastie nemas 🙂)) to znamena, znizena ovarialna rezerva, cize uz nemam tolko vajicok, kolko by som mala ma moj vek mat. Preto som ich mala len 5 s vyssou davkou hormonou. Mne vkladali to iste co tebe, tak uz len cakat 🙂 A ked sa smiem opytat, ked si mala tolko kvalitych embryi a ani jedno sa neuchytilo, poslali ta aspon na nejake vysetrenie ? Imunologiu, hematologiu ?? Alebo ti to spravili v CAR?

smoulinka13
5. aug 2014

@haimi aha..uz chapem 🙂 ano bola som na vysetreniach, na genetike, hematologii, endokrinologii..vsetky vysledky su dobre.este nas caka imunologia za 2 tyzdne, ale protilatky proti spermiam, trofoblastu mi spravili v care a to mam negativne.takze neviem ci daco zistia este.skorsi termin sa nedal..takze az takto neskor ale nevadi..ale ak sa podari teraz, tak tam nepojdeme 🙂 ja som si skor myslela ze je chyba v spermiach, lebo mangel ma zly spermiogram a mali sme PICSI ale povedali v care ze to si nemyslia, ze sa pekne navazovali aj vyvijali ze to vyzera pekne...tak fakt netusim....ty si bola niekde?

haimi
5. aug 2014

@smoulinka13 zatial nie. teda okrem stitnej zlazy, tu mam ok. Ja mam za sebou zatial malo pokusov, prve IVF dopadlo tragicky, stimulovala som clostilom a merionalom. Spravili sa mi 2 mega cysty a pri tom to skoncilo, cize som skoncila v den OPU. Ale to skor davam za vinu stimulacnemu protokolu. Teraz som vyhodila clostil a dopadlo to lepsie. Tak uvidime ako budem pokracovat. Pokial to dopadne zle teraz aj ten KET, tak urcite si nejake vysetrenia spravim.

smoulinka13
5. aug 2014

@haimi teraz si mala aky protokol? kratky? ja som minule mala dlhy a mala som vela vajok ale asi nekvalitnych..radsej menej..teraz som mala menej a ostalo mi viac embryi 🙂 dufam ze sa nam teraz obom zadari 🙂

haimi
5. aug 2014

@smoulinka13 mala som kratky. drzim palce aj tebe 🙂

smoulinka13
5. aug 2014

@haimi a kedy ides na krv? Budes aj doma testovat?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre