Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

meli8412
30. okt 2015

@angels882 AK si mala kiahne, tak nevadi. Ja som bola v 8.mesiaci, ked dcera dostala kiahne a zaroven aj ja, mimochodom druhy krat😀 Vtedy by bol problem, ked mas pluzgiere a ides rodit, ale si len na uplnom zaciatku, takze nemusis sa bat. *A ked si nemala, tak to treba hlavnem v prvom trimestrri konzultovat dr.

bellabelluska
30. okt 2015

@champselysees ahoj moja , tak bojujeme dalej spolu , hcg nerastie a vysadzam vsetky lieky... uz som vyplakana a modlim sa aby ten dalsi pokus bol uz fakt posledny.. mam este silu ale niekedy mam pocit ze je to na tom svete trocha nespravodlive. vravi sa ze pan boh nam nalozi na plecia iba tolko ,kolko unesieme... tak nesiem co mi sily stacia... aaaaaale buduci transfer bude náš ❤️ a dame to 😘
@gagirl tak zasa nic . ale nabuduce to dame vsetky 😘 (vzdy mi to pomoze ked si to takto pekne poviem 😊)
@stella25 krasne cislo , gratulujem a drzim palceky aby si to dotiahla do uspesneho konca 😘

mozartka
30. okt 2015

@linda10
@gagirl
@chevalbleu tak baby dnes 13d po ET a HCG 800 🙂

meli8412
30. okt 2015

@mozartka No vidis, krasne cisla a pekne vysoke. 🙂

bellabelluska
30. okt 2015

@chevalbleu tak opät nic.... aaaaale buduci transfer bude uspesny a verim ze ta budem nasledovat 😊 a drzim palceky aby ste to dotiahli do stastneho konca 😘
(znie to ako fraza ale odomna to ako frazu prosim neber...mala som babätko uz na dosah a ...
... davajte na seba pozor ❤️)

meli8412
30. okt 2015

@bellabelluska Strasne mi je to luto, dalsie je Vase!!! Drzim paste Vám baby

mozartka
30. okt 2015

@meli8412 uz aj fotku dali 🙂 kontrola buduci strtok

bellabelluska
30. okt 2015

@meli8412 dakujem moja 😘

meli8412
30. okt 2015

@mozartka Ukaaaaz 🙂

stella25
30. okt 2015

@bellabelluska och, to mi je ľúto. Veď to vypadalo nádejne. Teraz si oddýchni a šup do ďalšieho kola.

stella25
30. okt 2015

@mozartka no super. A to ti aj sono dnes robili?

mozartka
30. okt 2015
meli8412
30. okt 2015

@mozartka Jeeeej, tvoja bublinka, krasa. Gratulujem!!!!

angels882
30. okt 2015

@mozartka gratulujem to sa robi aj sono na prvej kontrole ?

stella25
30. okt 2015

@mozartka no kraaaaásne, že mňa to nenapadlo poprosit doktora.

mozartka
30. okt 2015

@meli8412
@angels882
@stella25 dakujem pekne. No ja tam uz ako dlhodoba pacientka, a ze aj docent chcel ma vidiet a on, ze spravime sono /asi lebo som mala OHSS/ a uz bolo tam 🙂

champselysees
30. okt 2015

@bellabelluska tak toto mi je ozaj ľúto! ja som naozaj verila, že ti to vyjde! už len preto, že keď si mi napísala tvoj príbeh v skratke, tak som si povedala, že nech to radšej teraz vyjde tebe ako mne, mne to nevyšlo a to ma akoby utvrdilo, že tebe to vyjde a bola som rada. som totálne sklamaná z tvojho neúspechu, viac ako z môjho 😔 . Mám chuť sa tu vynadávať, ale to by sa asi adminom nepáčilo. Samozrejme, že je to nespravodlivé. Koľko si mala hcg dnes? Máš všetky vyšetrenia? Akú dávku utrogestanu si brala? Máte ešte mrazáčikov?

lauri
30. okt 2015

Ahojte babulky, mozem vas prist trochu povzbudit? Takto presne pred rokom- piatok 31.10. som mala punkciu vajicok... Nasledne Et v novembri nevysiel, ani KET v januari, ale ten dalsi vo februari ano a coskoro sa nam narodi dievcatko, ktore uz skoro 9 mesiacov kope v mojom brusku...

Drzim aj vam vsetkym palce, aj ked to mozno nevyjde na prvy pokus, nevzdavajte to.. 🙂

katka17044
30. okt 2015

@bellabelluska fuuu je to mozne? veeelmi ma to mrzííí... :( (((( ale mas este jedno embryjko a verim ze to bude to prave ja teraz tiez bojujem s poslednym

pavelapatka
30. okt 2015

@champselysees AHOJKO MNO UZ SOM SKONCILA DOSTALA SOM MENSTRUACIU SILNU A USTROGEN SOM BRALA 2TABLETKY3KRAT DENNE ALE MAME ESTE 10MALYCH MRAZENYCH NANUKOV TAK DUFAM ZE TO VYDE A NEVIES MI POVEDAT KEDY MOZEM IST NA DRUHY VKLAD

angels882
30. okt 2015

@meli8412 mala som kiahne ako mala ale beriem prednison lebo som vytvarala protilatky proti spermiam , tak sa bojim dr mi povedal ze ked som mala tak sa nemam coho bat ale aj tak

meli8412
30. okt 2015

@angels882 Ja som tiez mala a dostala som znova, ale bez priznakov, zobrali mi krv a tak zistili, ze som bola poz. na to, ze som mala a aj na to, ze mam. Dr. nevedela co ma robit, bola som 8mesiaci 🙂 . Ale, kedze este mas daleko do porodu, takze klud, nemusis sa nicoho bat.

meli8412
30. okt 2015

@pavelapatka Ja ked som bola pred 6. rokmi na et a potom na ket, tak vtedy sa medzi dvoma vkladmi cakalo 3 mesiace, vlastne 3 ms. Mozno sa od vtedy nieco zmenilo.

bellabelluska
30. okt 2015

@champselysees joj tak som sa v kutiku duse tesila ze to mozno aj vyslo ale tak... ideme dalej , musime byt silne .. dakujem ti velmi za povzbudive slova , tak to vzdy na srdci zahreje ❤️

hcg som mala iba 97 cize vobec to neslo hore, embryjko bojovalo ale tak asi bolo slabe ... brala som 800mg progesteronu denne cize vysoku davku a dnes som vsetko vysadila. mrazacik ziadny. uz len darkyna 😞 ale tak vdaka bohu za ne lebo inak by zeny ako ja nemali sancu si to dietatko vynosit. adopciu este nezvazujeme, nepripustam si neuspech v dalsom "kole" . taaaak uz len pockat do januara a idem na to 😊

bellabelluska
30. okt 2015

@katka17044 toto bolo posledne nase 😞 v januari pojdeme na darkynu tak si dovtedy chcem oddychnut a poriadne sa pripravit ....pripravit na uspech 😊🙏🏻

a ty pekne opatruj bublinku a ak budes mat chut tak po testiku mi daj vediet vysku hcg...
velmi drzim palceky 😊 verim ze to tvoje posledne bude to vitazne 😊

bellabelluska
30. okt 2015

dakujem krasne za srdieco, tusim ze prislo odtialto ❤️

macicka52
30. okt 2015

@pavelapatka ahoj, ja som na vklad mohla ísť až po druhej ms, pretože po vklade som dostala ms na zhruba 6 - 7deň, už si presne nepamätám. Keby mi došla ms až po vysadení utrogestanu, mohla by som ísť na vklad hneď daľší cyklus. Držím prsty!!!!

chevalbleu
30. okt 2015

@mozartka ty si mala vklad 17.10. ako ja, vsak? nevies, ako presne sa pocitaju tyzdne a dni? snazim sa ujasnit si, ci som 4t+2 alebo 4t+4 (kramy posledne boli 30.9.). A ako si na tom s OHSS? Mne je po 8 dnoch konecne trochu lepsie, aj ked brucho stale ako v 5. mesiaci 😒

mozartka
30. okt 2015

@chevalbleu no mali sme ten isty stastny den. Ja posl MS 28.09.2015 a neviem ako sa vypocita. Na sone nic nevidel dr. len bublinku nasu 🙂

chevalbleu
30. okt 2015

@mozartka a OHSS este mas? Kedy sa ti prejavilo?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre