Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

nelynka
23. júl 2012

@jaja102 a ake stare embryjka ste mali?

jaja102
23. júl 2012

@nelynka jedno jedine sme mali.s PK 6dni.

nelynka
23. júl 2012

@jaja102 no ale toto bolo po IVF alebo po KET?

jaja102
23. júl 2012

@nelynka no ved po KET.preco?dali sme si zamrazit jedno embryjko,ktore bolo uz blastocystou po 6 dnovej PK

nelynka
23. júl 2012

@jaja102 lebo to mas potom fakt uplne krasne hodnoty..ci na teste alebo po krvi..
preto sa cudujem ci ozaj si po KET...

ja som mala 5dnove embrya pri minulom KET , spinila som 8-9den a 10den som mala ducha..
na 14ty den som mala HCG 48, a o 2tt som potratila..
preto sa pytam..

zacinam mat strach ze sa nam bude opakovat rovnaky scenar (az sa uchyti), kedze som na 9den po KET teraz nemala ani naznak ducha na teste..a tiez sme mali mrazene 6dnove embryjka..

jaja102
23. júl 2012

@nelynka nesmies sa bat...ja som po ET mala hcg 343 na 14den a nedopadlo to dobre.myslim,ze o dve strany dozadu som to rozpisovala.a preto aj mna teraz snehuliacik sokoval,lebo to hcg je ozaj vysoke,ako na dvojky.ale gynekolog ma ukludnil.ze to je len dobre.a minulu nedelu som krvacala kusok,tak sme tam makali a bolo uz aj srdiecko.jedine,co ma trapi su bolesti podbruska.snad to ozaj tak ma byt,ako rastieme,lebo nic zle tam nevidel...
@nelynka

nelynka
23. júl 2012

@jaja102 tak bolesti su fajn znamenie..mna ked prestalo boliet tak uz to nebolo dobre..
ach..
cely cas mi nejde do hlavy ako je mozne, ze po PK ked su cerstve vajka som uz 3ti den mala krasne ciarky na teste a teraz na 9ty den este nic nebolo... :/

jaja102
23. júl 2012

@nelynka vies,mam kamosku,robi na biochemii,ona mi spravila hcg na piaty den,ked som spinila a mala som 21.potom mi spravila na 8den a mala som 200.a potom na 14ty som mala tych 1290.ja testom moc neverim,ani si nemyslim,ako zdravotnik,ze ma vyznam ich robit castejsie ako kazde 4dni.kazdy den to isto vyznam nema,lebo ako hcg stupa,tak aj ak sa daco zomelie,potrebuje cas na klesanie,a tak su tie vysledky na testoch skreslene...

jaja102
23. júl 2012

@nelynka viem,ze my baby sme hrozne netrpezlive,ale pockaj na krvicku,nestresuj,testy su ake su,segra bola v druhom mesiaci a test mala negat.a krvicka krasna...

nelynka
23. júl 2012

@jaja102 no ked uz niekto ma zasebou tolko testov urobenych ako ja, tak uz co to z nich aj vie vycitat..
dokonca som si dovolila odhadovat aj HCG minule z toho ako mi testy zosilneli a som sa o par jednotiek skoro trafila 😀 😀
ale samoska ze to slo len porovnavanim testov z minulosti..ale bolo to tak..

bohuzial nemam nikoho znameho nikde v labaku kde by som si mohla zabehnut, co je skoda..
ale to by som tam bola dost casto asi potom 😀 😀
no uvidime ako sa to dokotula teraz do konca, ci bude nieco na krvi alebo nie vobec a ako to dopadne cele 😔

nelynka
23. júl 2012

@jaja102 vo vyssom stadiu tehu ti uz test (okolo 2-3mesiaccaa) nic neukaze lebo HCg je take vysoke ze ho test uz nezachyti....
😀
toto robila zase kamoska experiment po tyzdnoch 😝 😀 😀 😀

jaja102
23. júl 2012

@nelynka a na 3den po et ti este mohol na teste ukazat aj pregnyl,ten sa vyplavuje az 7dni,ak si ho mala pichnuty...preto sa odporuca robit testy neskor...

jaja102
23. júl 2012

@nelynka ved to je jasne,ale segra si robila hned od vymeskania ms,aj zo 10 si zrobila a nic..a potom jej nedalo,sla ku gyn. a bum.dnes ma Terinka 4roky.sa jej smejeme,ze bola taka utajena,ze ani test ju neukazal🙂.

nelynka
23. júl 2012

@jaja102 pregnyl som mala pichnuty 19.3, a testovat som zacala 2.den po vklade (bol 26.3.) cize 29.3. prave koli tomaby som videla kedy pregnyl zmyzne.. a testik bol slabucky..druhy den uz bola ciarka silnejsia a silnela kazdym dnom takze 100% viem ze toto pregnyl uz nebol, lebo ten by slabol ako sa vyplavuje.. 🙂

nelynka
23. júl 2012

@jaja102 no pocula som aj ja o takych pripadoch ze testy nic..a krv ano..
ale mne sa to osobne ani raz nestalo a nedokazem si to vysvetlit ze ani jeden test by neukazal tehu 😒
ale stava sa, to je pravda..

jedine logocke vysvetlenie na toto co ma kedy napadlo je, ze zena vyhodi test skorej ako stihne nieco ukazat 😝 😀 😀 😀

jaja102
24. júl 2012

@nelynka ja mam zase taku skusenost,ze ci som mala hcg 20,ci 200, ta ciarka bola vzdy rovnako silna,a to si schvalne kupujem vzdy rovnaky mamatest...
no logicke vysvetlenie toho,ze ti tehu test neukaze tehu ja netusim...ale ako seba poznam,ja by som ho isto nevyhodila,ja ich skladujem aj tyzdne a obzeram ich 😀 😀 😀 😀

nelynka
24. júl 2012

@jaja102 to si taka jak ja,tiez mam este testy z ketu
spred 3,5 roka doma v diary nalepene :D
dneska skusim testnut ci tam nieco bude alebo nie :/

cora41
24. júl 2012

@nelynka myslim velmi...nech su tam dve ciarocky 😉

nelynka
24. júl 2012

kocky moze lekar ukoncit PN pre nedodrzanie kontroly, ktoru mi stanovila sestricka?

kuspitka
24. júl 2012

@nelynka nemoze ti ukoncit pn...koko si meskala?

bella1303
24. júl 2012

@cora41 meno? Este nie este je skoro. Mam par vybratych a potom sa uvidi;)

kikuskina
24. júl 2012

ahojte baby som stvrty den po vklade ket,mali ste niekto tiez nejake bolesti v podbrusku

kuspitka
24. júl 2012

@kikuskina hej moja mala ,aj teraz mám ..je to dobre...neboj aj ked budes kus krvacat aj tak mozes byt tehu.prikladom som ja...

cora41
24. júl 2012

@bella1303 to len tak, aby sme sa zamestnali niecim inym, ako tym, ci je vsetko v poriadku na dennej baze, lebo toto cakanie je trosku narocne 🙂 Hlavne pre mna, krvicka je az v piatok a potom este 2 tyzdne na srdiecko, lebo to nam minule zlyhalo ☹

nelynka
24. júl 2012

@kuspitka nic som nemeskala,dala mi ju na piatok s
tym ze ked nedonesiem pozityvnu krv ukoncuje mi pn,
ale ja tu od stvrtka tyzden nebudem a neviem jak to
mam urobit.. Ona je nenormalna a nemozem jej
povedat kam idem bo ma takoj vyhodi.. Neviem co robit.
Zajtra mam krv a ked jej hned odnesiem vysledok tak bude
pindat ze hcg je nizke. Jej bolo nizke aj 400jednotiek

kuspitka
24. júl 2012

@cora41 moja aj ty krv v piatok aj ja...teším sa.aspon už nešpiním...

kuspitka
24. júl 2012

@nelynka moja a to ti sestricka robí problémy?ak ano chod za lekarom a jemu povedz co sa deje.

cora41
24. júl 2012

@nelynka vsak sestricka nie je kral!! Ku komu prosim Ta chodis? Ved ti to ma ukoncit lekar, tak sa dohodni s nim... skus
Uz si si robila test?

nelynka
24. júl 2012

@kikuskina ja mam bolesti neustale ako na mrchu od
vkladu. Dnes som 12ty den,zajtra idem na krv

kuspitka
24. júl 2012

@nelynka moja aj ja mám bolesti aj teraz občas...rano krce ,ako na mrchu..

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre