Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

miskamimi
19. mar 2013

nedá mi to,musím sa pridať do vašej debaty,kety sú úspešnejšie,to je pravda..ale chcem sa spýtať na ten termím,lebo mne doktor povedal,že možem ísť až v maji,skor,že nie..to by sa akože malo dať už v apríly??teraz tomu nejak nerozumiem..
@lenusika
@fantinka

fantinka
19. mar 2013

@lenusika no tak sa dohodnem s dr. Ale preco vyjde ket a cerstve nie. To je divne.

fantinka
19. mar 2013

@miskamimi no mne dned dr povedala, ze kludne s dalsim cyklom. Nie teraz co mi zacal zrejme dnes ale o mesiac. Podla mna zalezi od utz vajecnikov a maternice...

miskamimi
19. mar 2013

@fantinka hmmm..no neviem..a ty kam to vlastne chodíš?

fantinka
19. mar 2013

@miskamimi iscare ba.

miskamimi
19. mar 2013

@fantinka jáj tak..no ja som bola teraz v Brne v Reprofite..akurát som teraz pozerala svoje prvé ketko a tiež to bolo o mesiac na další cyklus,tak neviem prečo teraz chcu až o dva..Vtedy som ale chodila do Martina do Heliosu..

pillabea
19. mar 2013

@luanna tak to držím palce! 🙂

luanna
19. mar 2013

@pillabea aj ja Tebe 🙂

katusik33
19. mar 2013

baby zacala som spinit, teda skor len taky ruzovy vytok...mali ste to niektora? co si mam o tom mysliet? ze by mrcha?

fantinka
19. mar 2013

@katusik33 no ja som také mala dnes ráno, v podstate je to také svetloružové stále...mrchovské bolesti, teda asi začiatok ☹

katusik33
19. mar 2013

@fantinka uz ma aj brucho zacina boliet....takze asi uz je koniec 😢

fantinka
19. mar 2013

@katusik33 neboj, raz sa nám to určite podarí 😉

leontinka27
20. mar 2013

baby vydrzme aj nam sa to raz podari..................................🙂
a to tu dnes nikto nieje vsetky reveme ci co?????
ziadne pozitivne testy?????krv?

katusik33
20. mar 2013

@leontinka27 ja sice revem,ale som tu 😉 ...vcera som zacala spinit, dnes uz nespinim, dalsi test sa bojim spravit..tak uz len cakam na piatok...

leontinka27
20. mar 2013

@katusik33 nerev to ze si spinila nic neznamena a to ze dnes uz nespinis to je znamenie dobre...ja si myslim ze si tehu..........ja test uz nerobim lebo ja som mala negativne.v piatok krv bude jasna. mam uz krce v bruchu.....

katusik33
20. mar 2013

aj ja som mala posledne 2 negativne...a brucho ma boli akoby som mala dostat mrchu...uz ju ocakavam kazdu chvilu. A priznaky uz nemam ziadne,,uz ma ani prsia nebolia, ani brucho nafuknute...proste nic. Zacinam sa zmierovat s tym ze to nevyslo.

fantinka
20. mar 2013

@leontinka27
@katusik33 ja som revala vcera 3x a dnes uz think positive a uz mam permanentku do golemu a bezecke tenisky nachystane 😉 nasadila som alchemilku femibion a macu a pojdem na ket az v maji, nech sa telo dostane do normy. A vlozime uz len po 1... A mam normal mrchu, uz sa spustila svina.

katusik33
20. mar 2013

@fantinka ja na Ket nepojdem, nemam ziadneho mrazacika..vsetko musim absolvovat nanovo a chcem hned o 3 mesiace.

fantinka
20. mar 2013

@katusik33 ja som tiez isla az po 3 mesiacoch. Musime verit, ze nam to raz vyjde. Musi.

fantinka
20. mar 2013

@katusik33 a kolky pokus si bola vlastne?

katusik33
20. mar 2013

jasne ze to raz vyjde, musiiii

katusik33
20. mar 2013

@fantinka ja som bola 1x a dufala som ze aj posledny 😒 ...a ty?

fantinka
20. mar 2013

@katusik33 no ja teraz druhy...po prvom mi zostalo iba jedno slabe embryo. Teraz mam aj mrazakov...najhorsie je, ze neviem preco to nevychadza. Snad nam ket vyjde. Casto treba skusat 2-3x aby to vyslo.

katusik33
20. mar 2013

@fantinka no ak mate problem so spermiami ako my, tak asi preto to nevychadza...

fantinka
20. mar 2013

@katusik33 tak ale vyberaju na icsi tie najlepsie.. Zeby mali embrya nejake defekty? Neviem.

katusik33
20. mar 2013

@fantinka ja si to vysvetlujem tak, ze sa casom prestanu vyvijat a odidu, proste su slabucke... taaak mrcha dorazila, napriek tomu ze som jej minuly mesiac povedala, ze ju tu 9 mesiacov nechcem vidiet 😠

leontinka27
20. mar 2013

@fantinka
@katusik33 baby urcite sa nam to podari....ja nerevem vobec nechce sa mi toto bolo moje prve KETKO mala som dve ivf oba pozitivna krv a nic z toho......mrazakov uz nemam tak si dam pol roka pauzu chcem si kupit vaginalne bylinne tampony len neviem kde na sk to zozeniem este kupim wobenzym mozno chlorelu zacnem uzivat viac a valovicove kvapky a ked sa to do pol roka nepodari tak smer Brno.ja este nekrvacam ale asi koli utrosu....tak sa drzme a povzbudzujme...... .

fantinka
20. mar 2013

@katusik33 ber to tak, ze je aspon to super, ze sa ti nerozhadzal cyklus. A mala si PK? Tam tie slabe vacsinou odidu.

fantinka
20. mar 2013

@leontinka27 a preco do brna? Tam maju nieco specialne? Ja si neviem predstavit to cestovanie...teraz mam car 10min autom od bytu. Fakt uvazujem ci je sudene kazdemu mat dieta...nie som sebec naozaj po nom tuzim celym srdcom, ale mozno by sme sa mali casom zamerat na svoj zivot, cestovat a uzivat si zivot bez trapenia...este to nevzdavam, len roxmyslam...neviem si predstavit, ze sa budem 10r trapit preco sa nedari.

sudabe
20. mar 2013

@fantinka
@katusik33
@leontinka27 mrzí má to že vám to nevislo keby tak chcelo vijst každej, no treba zistiť že v čom je problém. ja som bola na ivf prvý krát a som tehu len sa ešte netesim velmi až keď to budem mať potvrdene ultzv. u nás má problém manžel velmi zle spermie. držím vám palce

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre