Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

matelko1
18. nov 2009

jahodka je mi to luto,ale hlavne hlavu hore.to si bola po ET?..ja som isla hned na KET a vyslo to.pockala som jeden cyklus a sla na to.mrazacikov este mas?

miriam radsej zabehni k dokimu.

jahodka26
18. nov 2009

ahojte,
ste zlate, dakujem..
ano, snehuliacikov mame- 7...v piatok idem este na 2.krv, ale zazrak sa uz nestane, tak to musim predychat a uvidime....

luly3
18. nov 2009

jahodka treba nabrat silu a íst si pre snehuliačikou 😉

matelko1
19. nov 2009

jahodka veru.treba nabrat silu a ist do dalsieho boja.ved raz to urcite pride.netreba sa vzdavat,treba verit.

dudinka80
19. nov 2009

ahojte babulky 🙂 ......
ako sa mame 🙂 ...luly kedy ides na test?
rosienka....citala som spätne tebe pichali na 6-ty den pregnyl?? 😲

chcem sa opytat,ci baby co su tehu po ET alebo KET ci spinili,lebo ja zatial vôbec.pripadam si ako prvacik v skole 😀 dnes som 7-my den po ET.

dudinka80
19. nov 2009

matelko1 chcela by som sa ta opytat este....predtym,nez si bola na tehu testoch aku naladu si mala pocas tych dvoch tyzdnov??ak ti to nevadí 🙂 ........bola si nervozna,alebo podrazdena??alebo si bola pokojna a kludna,spokojna??? dakujem. 🙂 🙂 😉

luly3
19. nov 2009

dudinka 😉 ajoja
no ja mam test už za sebou 😉
dudi kedy si mala transfer?????kolkáteho

dudinka80
19. nov 2009

ajoj 🙂 ...
12.11 transfer po PK.
ty si mala test 😲 kedy??? dnes?? a ako??

dudinka80
19. nov 2009

no nenapinaj 🙂 😉 si tehulka?? 😀 😀 ja verim ze ano 😀 😀

matelko1
19. nov 2009

dudinka ja som bola strasne nervozna,srdce mi rychlo bilo a nevedela som sa ukludnit.no hrozna som bola a povedala som si ukludni sa,lebo......
ale poradim ti radsej netestuj.ja som testovala,testy negativne a krv nakoniec bola pozitivna.

dudinka80
19. nov 2009

dakujem,lebo ja som uplne kludna,co je pre mna nezvycajne.ale dnes cely den vlastne polden mam pnutie v prsiach.v podstate ma sem tam zaboli aj brusko aj pichne ,ale uz to nie je tak ako v prvych dnoch /1-5 /tam to bolo strasne.dnes som testla ale nic,vôbec si to neberiem,lebo je to len siedmy den.

luly3
19. nov 2009

dudinka jo mam druhu ale strašne slabulilinku takeho ducháčka 😀

matelko1
19. nov 2009

dudinka dobre robis,ze nechaosis.ked som sla na krv,tak prve a ma sestricka pytala ci mam bolesti v prsiach a ci ma boli brusko a ja som mala len take slabe priznaky toho a nakoniec to vyslo.ani som neverila.

luly a ty si ktory den po KET,

luly3
19. nov 2009

matelko 7 😉

matelko1
19. nov 2009

skus si urobit este potom neskor,ci ciarka silneje.drzim palce 🙂 ..a kolko ti vkladali.mala si aj lepidielko,ci nie.

luly3
19. nov 2009

dve blastocysty a nie lepidielko v GF nedávaju

dudinka80
19. nov 2009

jeeeeeej 😀 😀 😀 😀
tak drzim palceky,len nech uz ciarocka silnie 🙂 🙂
je nejaky rozdiel medzi ET a KET v testovani testu??

luly3
19. nov 2009

dudinka ja som mala embria po PK 😉
a zaleži od embria kedy sa uhniezdi 😉

matelko1
19. nov 2009

aha,tak to je.a ked si mala blastocysty tak to je super....ja som si davala aj lepidielko,lebo moje embrya neboli az takej kvality.aj to mi doki povedal,ze to riskneme a ujali sa.

dudinka80
19. nov 2009

ja som mala 100-bunkove dve a aj PK.na siesty den mi ich vkladali.lepidielko????ake,asi mi niekto pristrihol vedenie 😀 😀

luly3
19. nov 2009

ja som už o tom lepidielku počula ale neviem ako to funguje
ani tomu nechápem 😉

dudinka80
19. nov 2009

co to je popis mi to prosim blizsie.

rosienka
19. nov 2009

dudi - ano, mne dali na 6.den po ET Pregnyl, ale ja som v zahranici...ine zvyky

inak ja tiez nespinim, dufam, ze je to ajtak dobre 🙂

dudinka80
19. nov 2009

v com to pomaha,ked ti teraz pichli pregnyl?
ani ja nespinim,ale dnes ma cely den bolia prsia,nie bradavky ale cele prsia.a nafuklo sa mii brucho o 1cm v podbrusku a mam vetry ako pred mrchou.ci to je dobre to neviem,uvidime.

rosienka
19. nov 2009

dudi - no Pregnyl obsahuje hcg, takze pomaha embriu k uhniezdeniu...
aj ja mam dnes trochu pocit nafuknuteho brucha ako pred mrchou...i ked mam akoze termin az o 5-6 dni

matelko1
19. nov 2009

lepidielko sa dava aby sa lepsie embrya uchytili.za to sa inac priplaca 100 eur,ale nie kazde car to dava,ja som sa to tiez len odtial dozvedela a opytala som sa dokiho a hned mi ho aj dal.

rosienka
19. nov 2009

matelko- a ako sa to oficialne vola, to lepidlo?

matelko1
19. nov 2009

normalne lepidielko.to nema nejaky nazov...len lepidlo. mne ked doki pisal do tej tabulky ked som zacala zo stimulkou,tak na druhej str.som sa tiez o lepidielku docitala.

dudinka80
19. nov 2009

matelko-ja som v GF ale nikto mi nic take nenavrhol tam.asi to tam nerobia.skoda,ze to nerobia v kazdom centre.
rosi-ja mam dostat v pondelok,ale stava sa mi pravidelne,ze ju dostanem skor tak o 2-3 dni skor.

dudinka80
19. nov 2009

rosi-aku mas naladu za tych sedem dní?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre