Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

bique
1. nov 2012

@boobaa moze to byt od utrosu, ja by som to riesila s dokim, ze co oni na to 😉 niektore baby to po nom az pali, takze musia brat cez usta....pre pokoj duse sa porad s lekarom 😉

boobaa
2. nov 2012

@bique ahoj, takze spadám do druhej skupiny, kedy sa špinenie zmení na krvácanie ... dnes na 33 DC a 9 deň po ET som začal ráno krvácať. končím, už nemám silu pokračovať, dnes sa ožeriem a ked ma bude nejaká iná sila ochranovať tak možno nespáchať samovraždu

bique
2. nov 2012

@boobaa je mi to luto, ale na krv by som aj tak isla ☹ a nebude to az take zle...ja som si toho zazila tiez dost, taketo sklamania, predcasny porod, pohreb mojich dvoch krasnych anjelikov 😢 treba cas, ono to preboli, zdvihnut hlavu, nabrat novych sil a pustit sa do dalsieho boja 😠 drzim palce, nech to cim skor preboli, nadej zomiera posledna.....

jaja102
2. nov 2012

@boobaa ☹ vyskusaj vsetko,co by to mohlo zastavit,duphaston,narazovo 3 naraz a potom 3x denne jednu,nevzdavaj to este.....je mi to velmi luto,ale niekedy sa fakt zazraky deju.aj ja som krvacala v 8tt a sme tu,bojujeme...

boobaa
2. nov 2012

@jaja102 ten duphaston je na predpis?? mne dali utrogestan 3 x 2

boobaa
2. nov 2012

@bique dakujem, neviem ... proste nádherný deň - dušičkový deň, už to beriem tak symbolicky, pojdem zapáliť sviečky za všetky moje detičky

andrejta
2. nov 2012

ahojte babulky, chcela by som sa opýtať (určite ste niektorá absolvovali ja KET, hoci toto je ET-téma 😀 ), ktorý deň zhruba vám robili KET. Predpokladám, že sa to robí až za polovicou cyklu. Vďaka za odpovede a držím vám všetkým siiilno palce

bique
2. nov 2012

@andrejta mne robili na nejaky 21 den, ale je jedno kedy bude, lebo cyklus je nastaveny hormonmi umelo, takze ak budes mat sliznicu co najvyhovujucejsiu, tak vtedy urobia 😉 drzim palceky

bique
2. nov 2012

@boobaa skus ist este na krv, tabletky nevysadzaj, kym ti nepovedia,ze je to negativne a skus ten duphaston, ako pisala jaja102...niekto brutalne krvaca, ale tehu uspesne pokracuje 😉 ja tiez bohuzial palim sviecky za anjelikov ako vela z nas 😢 ale raz sa dockame, iba tomu musime na 100% verit...ja verim, ze tentokrat dojdeme aj s babenkom do uspesneho konca a tebe drzim palce, aby si sa dockala pozitivneho testu 😉

andrejta
2. nov 2012

@bique Ďakujem, aj za povzbudenie 🙂

jaja102
2. nov 2012

@boobaa no je na predpis,ale v dobrej lekarni ti ho daju aj na dohodu,ze recept donesies dotatocne,ked pojdes z centra...tam sa v pribal.letaku dokonca pise pri zacati krvacania narazovo 4tbl,potom 3x1,ale mne raz na pohotovosti povedali narazovo 3,a stacilo to,do hodiny prestalo...drzim palceky.sviečky sme palili viacere,zial musime verit,ako pise bique,ze raz sa to aj nam podari a to bábätko nam to všeeetko vynahradi.

jaja102
2. nov 2012

@andrejta KET sa robi najčastejšie v rozpätí 19-až 23DC.

siinda
2. nov 2012

ja som bola v utorok na transfere a uz ma pokusaju tehotenske testy,,ako ste to vydržali a kolko dni ste doma ležali?

bique
2. nov 2012

@siinda ahoj, ja som nelezala vobec po ET a ten nam 2x vysiel...pri 2xKET som sa snazila lezat aspon prve 3 dni a nic 😝 inak pocula som nazor, ze taky bezny pohyb este prave prospieva, lebo prispieva k prekrveniu organov a teda aj maternice 😉 jasne, ziadne abnormalne vykony, ale statie pri sporaku alebo mierne dlhe prechadzky su aj podla mna len osozne 😉 drzim palce 🙂

siinda
2. nov 2012

@bique dakujem..lebo mne sa doma aj pes vyhyba aby sa mi nic nestalo,,len zamestnanie mam tak stresujuce ze som si zobrala tri dni volno..

bique
2. nov 2012

@siinda tak stres neprospieva, dobra volba 😉 ale kazdy den polhodinova prechadzka urobi iba dobre 😀 mne v centre sestricka hovorila, ze mali jednu, ktora isla po ET na lyzovacku a po 2 tyzdnoch dosla na krv a ta bola pozitivna 😀 takze je to asi hop alebo trop a na vyssej moci...ci budeme lezat alebo nie, je asi jedno, rob to, co ti prinasa radost, psychicka pohoda a vyrovnanost je zaklad 😉

siinda
2. nov 2012

ano..dakujem si mila

cucoriedkacucoriedka
2. nov 2012

ahojte babenky, ja čakám na schválenie žiadosti, do 16. by mi ju mali schváliť a osemnásteho začinam stimulovať. ako ste znášali stimuláciu?
dakujem

siinda
2. nov 2012

@cucoriedkacucoriedka ja uplne v pohode až mi to bolo divne 🙂

cucoriedkacucoriedka
2. nov 2012

tak to je super🙂 dúfam že aj mna obídu kadejaké priberačky, zlá nálada...aj hyperstimulačný syndrom...sa ma muž opýtal, či budem aj hospitalizovaná....som naňho zazrela, že nie, že to on potom na psychiatrii ked na to myslel🙂)) tak sa len usmial.

siinda
2. nov 2012

neeee,,nic mat nebudes ved hormony ak bude vsetko ok budes brat len týžden, len potom zacne stres z odberom atd..ale ja som po transfere 3 dni a stale beriem estrogen a cakam že pride celulitída .. 😠

haannka
2. nov 2012

@karinka6 ahoj...ja som tiez rano pondelok vysadila...a tiez zatial nic ale mna ani brucho neboli ja mam v tele nejaky podozrivy pokoj...dufam ze to nie je "ticho pred burkou"...☹

poppy28
3. nov 2012

ahojte baby som 4 den po ET ako sa da prezit ten neskutocny pocit vediet ako to dopadlo 🙂 este 7 dni musim cakat na test hruza 😒

siinda
3. nov 2012

@poppy28 ahoj aj ja som 4 den po transfere a je to fakt peklo,,aj doma ležíš?

poppy28
3. nov 2012

@siinda nie len nerobim tazke veci ako vysavanie a nenosim tazke veci inak vsetko ako predtym a ty sa ako citis ja stale rovnako skoda ze treba tak dlho cakat na vysledok nie? mali by vymysliet testy uz od druheho dna 🙂

siinda
3. nov 2012

🙂 ja už som si aj jeden kupila ale bojim sa ,,som rozmýšlala, že zajtra skusim,,ale neviem,,že vraj ten može ukazat vsledok za 5 dni,,ja som bola na dovolenke ale v pondelok už idem do prace,,ale doma nič nerobim len vencim psíka

siinda
3. nov 2012

@poppy28 mne vychadza v piatok 9 den kontroly tak pojdem skor,,lebo víkend nevydržim,,lebo ten utoro treba ratat ako nultý

siinda
3. nov 2012

@poppy28 ja už som si aj jeden kupila ale bojim sa ,,som rozmýšlala, že zajtra skusim,,ale neviem,,že vraj ten može ukazat vsledok za 5 dni,,ja som bola na dovolenke ale v pondelok už idem do prace,,ale doma nič nerobim len vencim psíka

poppy28
5. nov 2012

@siinda ahoj tak ja som bola az v stredu tak potom mam dnes 5 den este len, muž mi kupil test a co myslis dnes rano uz som jeden vytiahla, ze ci nahodou by mi uz nechcel povedat co a ako 😀 samozrejme bol negativny som sa zasmiala aka som sibnuta vedela som ze nic ine mi ani neukaze ale neodolala som pokuseniu mne kazali prist az po vikende ze cez vikend si urobit prvy test tak uz sa vidim ze dovtedy si ich urobim aj 5 🙂 cakanie nie je moja silna stranka

siinda
5. nov 2012

@poppy28 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 a co mysliš že ja som ina??? nie len musis ratad ze ono sa aj 2 dni uhniezduje preto to trva najmenej 9 dni pokial sa nieco moze ukazat,,ja som sa rozhodla takto,,vo stvrtok si urobim test a v piatok alebo v pondelok sa pridam k tebe na krv,,každopadne si chcem sklamanie vychutnat sama doma ,,aby som už bola pripravena...tak mam plan a mne plany pomahaju,,inak som už v robote a je to ovela lepsie,,len ty este pekne leskaj , ja som vydržala 6 dni 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre