Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

bbtina
4. feb 2011

trošku hnedej krvi by malo znamenať zahniezďovanie 🙂 testnite zajtra ráno 🙂))
a krámové bolesti som mala aj ja tak isto cca 3 dni po IVF

luly3
4. feb 2011

@anika142 mna ešte bolí od včerajška jemne stále hlava ☹ už rozmýšlam
aj že si šlahnem paralen 😀
no uvidíš neboj sa testovat aspon vieš načom si a ver mi ak budeš tehotna
tak test ti to už mosí ukázať sme 11 dní od ET + ET čiže 12 a to už tehotenske
testy ukazujú // no vkaždom prípade ti velmy držím palce aby si mala svoje // 😉

moncibubu
4. feb 2011

@anika142 kiež,by si mala pravdu anika.A to jemne krvacanie,je naozaj na dobrej ceste,uvidiš,ono to vyjde.Aj ja som to čitala na internete,si podla mna tehulka.

anika142
4. feb 2011

@moncibubu joj dakujem za povzbudenie, bodaj by si mala pravdu, skoda ze tie umele oplodnenia este nevedia robit so 100% vysledkom. Mozno sa raz toho dozijeme ale dovtedy budeme mami mozno dospelych deti.

anika142
4. feb 2011

@luly3 vela bab mi z ineho fora hovoria, ze sa im ukazala slabulinka ciarka az na 12ty den tak neviem

renattka24
4. feb 2011

@anika142 Anika neboj sa testikovat aspon budes vediet na com si ale myslim si ze si na dobrej ceste.V pondelok Ti drzim velmi palce.
Luly3 to vobec neznamena nic ze spinis niektore zeny aj v tehotenstve spinia velmi dlho.Tak klud vyloz nozky a pohodicka.Ale urcite sa Vam to podari.
Ja cakam na vysedok z krvicky...poobede maju byt aj sa bojim pocut tu hnusnu negativnu vetu....ale no nebudem sa vzdavat...ak sa to nepodari tak pojdem co najskorej do toho.
Drzte sa baby.

bbtina
4. feb 2011

@renattka24 ahojky, no čo ti povedali na krv?

ivica7793
4. feb 2011

ahojte...nie som síce po ET, ešte ma to len čaká, ale bola som dnes na kontrolu - krv a ultrazvuk. Doktorka mi povedala, že na pravej strane mám 3 folikuly a na ľavej jeden. Mám teraz volať za krv, a možno to vyzerá tak, že budú to musieť stopnúť podľa hladiny hormonov....som 12 DC, aj 12 deň stimulujem, mám dlhý protokol. Môže byť, že stimulácia nezaberie?

bbtina
4. feb 2011

@ivica7793 skôr stimulku stopnú ak je folikul veľmi veľa

ivica7793
4. feb 2011

práve som volala za výsledky...tak mám pokračovať a v pondelok na kontrolu....hladina hormonov stúpla ..uff. Už som začala rozmýšľať, čo bude keˇd to stopnú....
@bbtina...a koľko si mala vajíčok pri odbere?

moncibubu
4. feb 2011

@renattka24 renatka tak ako si dopadla,sme zvedave,pekne sa drzkaj

bbtina
4. feb 2011

@ivica7793 no vidíš 🙂 no mala som 4, ale ja som mala minimálku-krátky protokol, lebo mi hrozilo OHSS

sonulienkas
4. feb 2011

ahojte 🙂 , tak ako sa mate 🙂 , čo mate nové, ja som dnes 7. deň po Et, a rozmýšľam , kedy skúsiť test, som akasi nedočkavá 😵

sonulienkas
4. feb 2011

@renattka24 🙂 ako si dopadla?

ivica7793
4. feb 2011

@bbtina aj na OHSS som sa chcela opýtať...ale zrejme mi to nehrozí, lebo mi doktorka nič nehovorila. Aj som sa chcela spýtať, či je to dostatočný počet folikulov, či nie sú prázdne...ale nestihla som...dnes bolo toľko báb v GF, že Dr. nemala čas sa mi venovať :( A ktorý deň cyklu by mohlo byť OPU?

bbtina
4. feb 2011

@ivica7793 jeeejda tak ja ti píšem siahlodlhú odpoveď a vyhodí mi poruchu na koníku 🙂ˇ
OHSS asi nie, lebo nemáš veľa folikov a či sú prázdne zistia až po odbere. Mne robili OPU 14 den cyklu, tak ako by to robilo aj moje telo, ale každé centrum to má nastavené inak

luly3
4. feb 2011

@renattka24 no ako krvička?????????

ivica7793
4. feb 2011

@bbtina no ja som dnes 12DC, v pondelok keˇd idem na kontrolu som 15DC, nebude to už neskoro na OPU? Mám síce dlhý protokol, a pri začiatku stimulácie mi Dr. povedal, že termín by mohol byť 14.2. (ale neviem aký termín, či na OPU, alebo to už mal byť ET), lenže menzes som dostala hneˇd v prvý deň stimulácie, takže sa to celé posúva.

bbtina
4. feb 2011

@ivica7793 ja neviem, v niektorých centrách robia OPU okolo 17DC, Skús sa popýtať v teme tvojho centra

sonulienkas
4. feb 2011

@ivica7793 určite to nebude neskoro, ja som malavždy OPU najskôr až po 20. dni cyklu, aj neskôr

luly3
4. feb 2011

@ivica7793 aký máš protokol krátky alebo dlhý????
ak máš krátky tak 14 - 17 záleži od velikosti tvojich folikulou a odtoho ako reaguješ na stimulku
ak maš dlhy cca mesiac

ivica7793
4. feb 2011

@luly3 mám dlhý protokol....pichám si Diphereline a Fostimon (ten mám už len na dva dni).

luly3
4. feb 2011

@ivica7793 ja som chodila do GF a mala som dlhý protokol a trval mi cždy cca
okolo mesiaca presne na dni ti už neviem povedať - dlhý je nadlho 😀

luly3
4. feb 2011

@ivica7793 no ale ved máš protokol nie?????tam maš napísane kolko čoho maš pichat nie???
teda aspon ja som to tak mala v GF
komu chodíš????ja som chodila Behúnovej

ivica7793
4. feb 2011

@luly3 jasné, že mám protokol....mala som začať 25.DC (24.januára) pichať Diphereline 1 ampulku denne, potom od 4.DC do asi 17.DC Fostimon 3 ampulky denne...len ako som písala, hned v prvý deň stimulácie, ked som odišla z GF som dostala menzes, takže sa mi to celé posunulo....a žiadna stimulácia pred menzesom nebola.

ivica7793
4. feb 2011

@luly3 a chodím k Dr.Harbulákovi.

ivica7793
4. feb 2011

@luly3 jasné, že mám protokol....mala som začať 25.DC (24.januára) pichať Diphereline 1 ampulku denne, potom od 4.DC do asi 17.DC Fostimon 3 ampulky denne...len ako som písala, hned v prvý deň stimulácie, ked som odišla z GF som dostala menzes, takže sa mi to celé posunulo....a žiadna stimulácia pred menzesom nebola. Chodím k Harbulákovi. No už som bola aj u iného doktora (neviem meno, taký mladý v okuliaroch) a dnes u Dr. Sternovej.

ivica7793
4. feb 2011

😀 trošku blbne comp...3x som odpoved nechcela poslať 😀 😀 😀

luly3
4. feb 2011

@ivica7793 😀 harbulák je aj majitel 😉 Stenova je mladunká tá ma oplodnila :D
ale potratila som 😠
no ved oni vedia čo robia neboj sa 😉 oni su v tomto dobrý

ivica7793
4. feb 2011

@luly3 a Tebe sa ako darí?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre