Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

deinad
28. dec 2011

@zuuuzana7 dakujem, no ved tak by to malo byt, lenze tolke neuspechy cloveka dokazu zdeptat, ono to chvilu trva, kym sa pozbieram a pojdem dalej. V piatok sa dozvieme, ako sme na tom....

deinad
28. dec 2011

@zumike1 ahojky, ano sme na tom rovnako, ja som mala ist na krv do centra (MT Helios) v pondelok 2.1., ale kedze dorazila mrcha ☹ idem na krv skor a to tento piatok. Testovat teda nestiham, ani keby som chcela, okrem toho kvoli krvacaniu to ani nie je mozne..takze ja som bohuzial dobre nedopadla, aj ked vysledky este nemam, neverim, ze by to mohlo byt OK. Drzim palce, nech Ti to vyjde 😉 ja mam jedneho mrazacika..

deinad
28. dec 2011

@alex81 ahoj, zatial to nemam potvrdene na 100% ale aj tak neverim, ze by toto mohlo byt v poriadku. Volala som do CAR, idem kvoli tomu na krv skor, a to tento piatok, inak by som isla az 2.1., aspon budem pred Silvestrom vediet, ako sme dopadli, hoci nemam naladu nic oslavovat. Lieky jem dalej, aj sama som si naordinovala, ved utrogestan sa v takomto pripade uziva cez usta, uz som to zazila..a aj Dr. mi to potvrdil. Teda v piatok sa rozhodne, ja mam este jedneho mrazacika (blastocystu), vsetko sa teda ukaze, dam vediet.

zumike1
28. dec 2011

@deinad drzim palce, mozno ze sa to tentokrat nepodari, ale mas este mrazacika 🙂 aj mne bolelo tak cudne brucho ako pri "krámoch" ale dufam ze krvacanie nepride.... . Drz sa, a ver, zazraky sa deju!

squella
28. dec 2011

Všetkým Vám želám krásne a radostné sviatky dievčatá a nech je ten budúci rok ešte šťastnejší ako tento - aby sa vyplnili všetky túžby, ktoré máte. 😵

jaja101
28. dec 2011

@zumike1 predgnyl sa ukaze len 10 dni po podani,potom uz nie...kazda zena ma ine pocity,ja som mala bolesti ako na menzes,aj som 7 den kratucko spinila,prsia ma moc neboleli,len som ich mala take napäte...no ja cakam,v utorok mam ist na sono,ci budeme pocut srdiecko...v pondelok som zacala 6tt,tak dufam,ze ano...ja som inak testovala na 7den od transferu a bol duch...

zumike1
28. dec 2011

@jaja101 aj ja mam pocity ako na menzes, ale len take slabe a nie stale, to tak raz cas pride. Urcite bude srdiecko u teba, a aj uvidis maleho anjelikam cez ultrazvuk. 🙂 mne pri ET pichli pregnyl este, takze este len teraz mam 10 den, v sobotu si spravim test, uvidime, velmi dufam ze bude tam aj ta druha ciarka, nie stale len to jedno, co za uplnuly rok. 🙂 drziiim palce 🙂

haannka
28. dec 2011

@jaja101 ahoj a aku dlhu pk si mala? js som zajtra 7.den ale iba po 2-dnovej pk, tak mozno ak nepride ms skusim test v sobotu alebo nedelu...

kiera
29. dec 2011

Ahojte,ja som 6 den po ET a tiez ma trochu pobolievalo brucho

jaja101
29. dec 2011

@zumike1 ahoj,idem dnes na sono,lebo ma bolia vajecniky,hlavne lavy velmi,tak dufam,ze srdiecko bude...drzim ti palceky,nech mas na teste ciaru ako svet.teda obe 😉 😉 .pa

jaja101
29. dec 2011

@haannka mala som 5 dnovu,dali mi expand.blastocystu...drzim palceky,pa

haannka
29. dec 2011

@kiera ahoj ja som dnes 7.den a brucho ma pobolieva, potom absolutny klud...znova pobolieva a takto dookola...aku si mala pk?

zumike1
29. dec 2011

@jaja101 ako si dopadla?ja Mam druhy krát v zivote migenu...prvý krát včera...nechápem, v zivote ma nebolela hlava...:(

staga
29. dec 2011

@deinad to mi je velmi luto ze ti to nevyslo myslela som si ze aspon ty budes mat stastie ale ty mas aspon 1 mrazacika, kedy pojdes na vklad?
ked ti mozem poradit daj si min.mesiac pauzu ja som sa moc zbrklo rozhodla (2 mesiac po sebe som mala IVF)a tak to aj dopadlo mala som 4 zrele a oplodnili sa 3 ale nevyvijali sa ☹
verim ze rok 2012 bude pre nas uspesny

staga
29. dec 2011

@zumike1 ahoj, ja som mala tiez taky problem so stolicou a moja lekarka mi povedala ze to nema ziadny vplyv na tlacenie pri stolici, ked sa to uchyti tak sa to uchyti

zumike1
29. dec 2011

Ďakujem,už sa to upravuje,už sa tak nebojím. Viaceré mi písali to isté čo ty. Dúfam,že ked budem vedieť odpove či mam podnajomnika v brusku alebo nie,tak sa ukludnim,a aj čreva sa vrátia do normy 🙂

kiera
29. dec 2011

@haannka ahoj, este sa moc nevzynam v tych skratkach, pk je asi predlzena kultivacia. Ja som bola na odberek vajicok v utorok a vkladali mi 2 embrya v piatok 23.12., cize na 3 den som mala embryotransfer, i ked mi najprv hovorili, ze ich budu vkladat na 5 alebo 6 den od odberu. Tvrdili, ze uz na 3 den su obe schopne a mohli by byt z nich babatka

haannka
30. dec 2011

@kiera tak to sme na tom presne rovnako, aj ja som mala odber v utorok ale prenos hned vo stvrtok...budes si robit tehu test? kedy mas ist na krv!

kiera
30. dec 2011

@haannka super, ze sme na tom rovnako, aspon mam skym porovnavat. Tehotenskz test si budem robit, ale urcite az na 12 den po ET (tak mi kazali), skor urcite nie, bala by som sa. Na krv neviem, kedy pojdem, kazali mi vysledok tehot.testu zatelefonovat a potom ma asi objednaju. Ale test si budem robit az cca 3 alebo 4.1.. kolko embryi tebe vkladali a ake?

haannka
30. dec 2011

@kiera no mne davali 2 embryjka 4-bunkove...ja mam bolesti ako pred ms, potom nic a zase mam pocit ze uz idem na wc a ze je koniec...je to na nervy...☹

zumike1
30. dec 2011

@haannka aj ja mam bolesti aki pri MS, ale dufam ze krvicka nebude, som 11den po ET/transfer/ . V pondelok idem na krv, drzim palce aj tebe aj
@kiera , aby sa vam, alebo aby sa nam to vsetkym podarilo 🙂 mne davali 6 a 3 bunkové, uz aby bolo pondelok. Setrite sa, aj ja sa snazim byt v klude.

haannka
30. dec 2011

aj ja nam strasne vsetkym prajem aby to vyslo...mate aj mrazacikov? ja sa bojim tej kratkej kultivacie lebo nase embryjka boli stale krasne do 3.dna a potom sa zastavili resp.zdegenerovali ☹ a vzdy som mala 5.dnovu pk tak sa to dalo zistit, ktore su v poriadku...teraz mi dali iba 2-dnovu pk :'( ...uvidime

kiera
30. dec 2011

@zumike1
@haannka dakujem za prianie,aj vam,aby sa to podarilo, drzim palce

deinad
30. dec 2011

@staga ahoj, no na KET chcem ist s dalsou mrchou, lebo potom zase musi byt pauza ak budem chciet stimulovat na 3.ivf, takze tak....drzim paste, aby Ti to vyslo

deinad
30. dec 2011

Ahojte kočky, tak mne to bohužial opäť nevyšlo ☹, ešte mám 1 mraziačika, tak ak sa správne rozmrazí, na KET pôjdem vo februári....držte sa.

kiera
30. dec 2011

@haannka @zumike1
ja som mala jedno 7 bunkove a druhe 4 bunkove (prve kvalitnejsie, druhe menej, i ked pri oboch mi tvrdili, ze maju sancu dorast na babatko). Zmrazene nemame ani jedno, nakolko som mala len 4 zrele folikuly, jeden bol prazdny a iba tie 3 vajicka oplodnili, mysleli sme, ze nam jedno alebo dve zmrazia. Ale jedno neprezilo, tak mi vlozili obe. Ktory je toto vas pokus? A zistili doktori preco sa vam nedari? U nas je toto prvy pokus, ked neratam stimulaciu gynekologom (clostilbegyt, pregnyl a dufaston). Mne vysiel horsi ten antimullerov hormon a muzovi horsi spermiogram. Inac, mna bolelo brucho len ten jeden den ako pri menzese, inac potom nie. Jedine mam zhorsene akne, tak ako vzdy, ked mam dostat

kiera
30. dec 2011

inac dnes som bola v socialnej poistovni kvoli odhlaske a znova prihlaske na dobrovolne nemocenske poistenie

timmka
30. dec 2011

@haannka ahoj, mozem sa opytat, ked som mala PK, tak da sa zistit ci su kvalitne? kolko bunkove, mne nic nehovorili, vlozili mi jedno embryo a ostatne zmrazili, ale ani neviem kolko lebo hned po opu som volala na druhy den tak mi povedali, ze sa nam oplodnilo 12, nic viac 😠 , tak teraz neviem kolko mam zmrazene, ale platila som za zmrazene, tak dufam ze tam tolko mam

haannka
30. dec 2011

@timmka a ty si sa neozvala...čo sa stalo????

timmka
30. dec 2011

@haannka ahoj, no stalo sa nieco co som necakala, potratila som 😢 😢 😢 , bola som na cistenie a idem na ket v januari, len neviem kolko mam zmrazene ☹

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre