Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

jaja101
23. nov 2011

neviem,sama neviem.....tak ako na prvy den,ked mas menzes,aj brucho ma tak boli....strasne som smutna

moja72
23. nov 2011

@jaja101 test si si neskúšala robiť?

jaja101
23. nov 2011

@moja72 myslis,ze by to nemuselo byt tak?ja uz neverim ☹ ☹ ☹

jaja101
23. nov 2011

@moja72 skusila....negat ☹

moja72
23. nov 2011

@jaja101 dnes si koľký deň po ET? 7-8deň?

dadaba
23. nov 2011

@ursula5 dakujem a budem sa drzat tvojich rad!!!! 😉

dadaba
23. nov 2011

@alibabaa Dakujem... 😉 su len dve moznosti....

jaja101
23. nov 2011

@moja72 no minuly tyzden v stredu bol ET....neviem,ako sa to rata,ci 7,ci 8

moja72
23. nov 2011

@jaja101 to znamená, že si 7 deň po ET, to je ešte málo na TT, možno aj preto bol negatívny. ešte nieje nič stratené, hlavne ber lieky ďalej. na krv ideš kedy?

84matulik
23. nov 2011

@jaja101 ahoj, ja ked som bola siedmi deň po ET tak bol negatívny a inka som tehu, čakáme dvojky🙂))))))))))) takže pozitívne myslenie hlavne!!!!!!!!!!!! to je najdôležitejšie a klud!!!! 😉

jaja101
23. nov 2011

@84matulik ahoj mojka,ale isto si nekrvacala...teda zatial len špinim,uvidim,ako sa to vyvinie... ☹ ☹ ☹

jaja101
23. nov 2011

@moja72 na krv mam ist presne o tyzden,30teho

jaja101
23. nov 2011

@84matulik a samozrejme gratulujeeeeeem ti 🙂

moja72
23. nov 2011

@jaja101 no tak sa zbytočne nestresuj, dovtedy bude test určite pozitívny 🙂

84matulik
23. nov 2011

@jaja101 to nevadí!!!kamoška krvácala a dosť a tiež je tehu....Volala si doktorovi??? určite by si mala ísť....

jaja101
23. nov 2011

ale ked ja neverim,ze dobre bude,ked aj vajecniky ma bolia ako na menzes...aka je sanca,ze to bude dobre?asi mala,ze ☹ ☹ ☹

84matulik
23. nov 2011

@jaja101 ďakujem, hlavne ležkaj, žiaden stres, treba hlavne klud a dobrú náladu..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jaja101
23. nov 2011

@84matulik myslis,ze mi zdvyhne teraz este?

84matulik
23. nov 2011

@jaja101 mňa podnes deň bolí tak brucho, že dovi....vraj je to normálne.....horšie ako pred MS....

84matulik
23. nov 2011

@jaja101 musí....Niektoré baby krvácajú lebo sa im spraví hematom, alebo niečo také a to pekne vykrvaca....to že bolí brucho to je OK...každopádne by som na tvojom mieste zajtra naklusala do centra kde ti robili ET a nech ta doktor kukne....oni už budú vedieť čo majú robiť...A hlavne doma, žiadna práca....Fakt kamoška mala to isté, do slova krvacala, ked prišla do centra tak jej povedali že je to hroziaci potrat a pichli jej nejaké injekcie a PN do 12 tt....

jaja101
23. nov 2011

@84matulik tak som mu volala,doordinoval duphaston,nemam zatial chodit,ze len ak by som brutal krvacala....tak neviem...snad mate baby pravdu,ale ja som strasny pesimko,tak neviem,ako to ovplyvnit

84matulik
23. nov 2011

@jaja101 tak držím päste!!!

staga
23. nov 2011

@nurili mala si PK? po ET si zostala doma alebo si isla po par dnoch do prace? brala si ultros - kolko?
prepac za tolko otazok ale aj ja chcem byt mamina ☹ urobim vsetko pre to

marylinlu
23. nov 2011

@kukucka78 nie si drzá, máš pravdu, ale ja som teraz už 4 krát po transfere a už nevladzem pocuvat: "bohužiaľ nevyšlo to tentokrát", tak koľko krát mám ešte skúšať, aby to už vyšlo??? Po preťom transfere som tiež nebola na krv, menštruacia prišla hneď na 14 deň skoro ráno, tak už som na krv nešla a ešte som si robila deň predtým test a bol negatvny, tak som myslela, že keď mi to nevýjde, tak ten ms dostanem, ale ja ho ešte nemám a nemám ani príznaky aby som ho dostala. Zajtra idem na krv, aby bolo jasne...ale vyzerá to tak, že pri 3 testoch RAPICLEAR s citlivosťou 10 negatívny výsledok, je už všetko jasné, len nechápem, že ms ešte nemám.....uvidíme zajtra, snažím sa s tým nejak zmieriť! ☹

annamary27
23. nov 2011

@ursula5 držím palčeky na ket a práve som sa dočítala v tvojom profile,že si Katka,takže všetko naj k meninkám,ktoré budeš mať v piatok,nech oslavuješ s bambuľkami v brušku 😀

annamary27
23. nov 2011

@dadaba kluď,moc sa nesledovať,piť viac tekutín,nenaťahovať sa,nedvíhať ťažké veci......aj ja mám od minulého piatka dvoch rozmrznutých krpcov v brušku...držím palce na testoch,,,jééé pôjdeme asi spolu,ja idem 2.12. na krv. 😵

jaja101
23. nov 2011

@84matulik ahoj,tak zatial len spinim a vytiahla som z kosa ten test a je na nom slabucka ciarka,ale nebudem sa utesovat,bude ako ma byt.....aj ked jasne,ze si prajem,aby dobre bolo....dik za povzbudenia.pa

dadaba
23. nov 2011

@annamary27 ahoooj....jasne, ze sa vidime aj ja idem 2.12.,,tak ja sa teda sledujem a stale mam stres s hyperstimulacneho syndromu!!!!!!!!!!!!! neviete dokedy mi to hrozi,,,mam nafuknute brusko 😉

ursula5
23. nov 2011

@annamary27 ďakujem veľmi pekne za gratuláciu 😉 a eľmi sa teším na oslavu s drobčekom v brušku, idem vkladať len 1, nechcem byť v strese 14 dní, že sa chytia obe mne už jedny dvojičky doma stačia 😀 😀 😀

ursula5
23. nov 2011

@annamary27 a ty sa máš ako, všetko v poriadku zatiaľ??? oddychuješ? ja už mám nachystaných 5 kníh na čítanie aby som aj ja chvíľku bola odstavená od PC, len som zvedavá ako dlho to vydržím 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre