Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

strelka11
7. mar 2010

vdaka vevericka,aj tebe drzime palceky,ved uz sa na to cakanie konci uz len par hodin 😅 😅 😅

insolka
7. mar 2010

...par hodim a budeme sa tešiť 😀

strelka11
7. mar 2010

ano,presne tak huraaaaaaaa uz nech to je nech nam rastu bruska 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅

lusinkaj
7. mar 2010

ahojte,no ako sa tu mate?kto testoval???nove tehulky??? 😉 🙂

strelka11
7. mar 2010

ahoj lusi,netestujeme,lebo sa bojime 😒 😒 😒

lusinkaj
7. mar 2010

poznam to...strelka ktory den si???

strelka11
7. mar 2010

lusi ja uz dneska mam 15den po ET,nekrvacam,nespinim,normalne priznaky mrchy,bolenie prs a sem tam pobolievanie bruska,tak dufam,ze je to na dobrej ceste 😅

lusinkaj
7. mar 2010

uz 15 den???fiha...ani raz si netestla?tak to ja by som nevydrzala...zajtra ides na krv???

insolka
7. mar 2010

Ahoj lusi ako sa mate?....mi sme ani jedna netestli a ja sa ani nechystam ved uvidim čo bude 😅

strelka11
7. mar 2010

strasne sa bojim,ze by bol test negativny a nechcela som si pokazit vikend,na krv idem az utorok lebo v pondelok uz mali vela zien poobjednavanych,ale to nevadi,lebo podelky a piatky byvaju dobre napchayte cakatelkami 🙂

insolka
7. mar 2010

strelka a testnes teda v den krvičky?

strelka11
7. mar 2010

este stale nie som rozhodnuta,mozno testnem zajtra rano alebo sa na to vykaslem,este uvidim ale ak to spravim dam vediet 😉

vevericka80
7. mar 2010

strelka tak to si dobra, ked vydrzis netestovat 🙂
mna uz teraz svrbia ruky 😀 ale musim este par dni vydrzat, dnes som iba 6.den od ET

insolka
7. mar 2010

ja nastastie ani test nemam tak ma nema co pokusat a ani ma to nejak neteha asi koli tomu žwe som bola odhodlana už davno ešte pred vkladom 😅

strelka11
7. mar 2010

no ja viem,ale vobec ma to nelaka....no ty len vydrz vevericka este je skoro,iba ak mas na to nervy a vela testou doma 🙂 ,lebo ako som sa dozvedela v tejto teme,tak niektorym tie // ciarocky ukazalo uz aj 5den po ET ale niektore to mali negativne a ked testli neskor tak uz ich tam mali,takze je to fakt individualne.....skoda ,ze neni nejaky jasny znak tehu 😅

majaja75
7. mar 2010

baby , chcela som sa spýtať či vás občas pichne na vaječníku, alebo v maternici? Ja som mala transfer len v piatok, ale občas to od začiatku cítim, neviem či je to s tými hormonmi?

vevericka80
7. mar 2010

ja som si teraz citala stranku a priznakoch tehotenstva...tam pisu o bolestiach v podbrusi, castom moceni, zmenach poprsia, nevolnosti, zavraty

vevericka80
7. mar 2010

majaja aj ja to citim

majaja75
7. mar 2010

mňa po transfere veľmi boleliprsia, teraz keď nenosím podprsenku tak menej

veverička kolko si po trans.

vevericka80
7. mar 2010

ja som dnes 6.den po ET

insolka
7. mar 2010

juuuuj vevericka tak bodaj by sa to podla toho dalo rozpoznat 🙂

vevericka80
7. mar 2010

ved to .... u kazdeho je to ine a tie priznaky mozu znamenat aj nieco ine

strelka11
7. mar 2010

presne tak vevericka u kazdej je to ine,citala som si prispevky dost dozadu a myslela som si ze najdem nieco konkretne medzi tymi co otehotneli a tymi co vysiel test negativny a nenasla som nic konkretne,takze fakt u kazdej je to ine 😖

insolka
7. mar 2010

No čo ja som si všimla každa mala citlive prsia .. 😅

strelka11
7. mar 2010

to ano,ale aj tie co im krvny test vysiel negativny,ale niektore zacali dost skoro krvacat,tak vlastne ani do testu nevydrzali ☹

strelka11
7. mar 2010

no ale nam uz ostava len par hodin do krvicky,tak uz sa nebudeme strasit negativnymi vysledkami....nech to dopadne tak ako to ma dopadnut,myslim,ze uz na tom nic nezmenime 😀 🙂 😅 😖 ☹ 😢

vevericka80
7. mar 2010

no vam je uz fajn, mate iba par hodin do krvicky 🙂

brmbolcek
7. mar 2010

pekny vecer dievcatka, prepacte ze vam tu tak vchadzam len na sekundicku prew strelku ...

Strelka ja som prvy krat testla na 15 den.... mrkni na moj albumik 🙂 🙂 🙂 tak drzim palce a uz teraz to mas na dobrej ceste 😀 😀 😀 drzim palceky 😉 😉 😉

lusi- som rada ze ti je uz lepsie a hlavne ze si domka , vsade dobre doma najlepsie 🙂 🙂 🙂 tak sa drzkaj 😉

strelka11
7. mar 2010

ahoj brmbolcek,dakujem za povzbudenie,su to nadherne dve silne ciarocky,aj ja by som ich chcela vydiet 😀 😀 ,ved som si robila srandu z muza ze ak by sa tam ta druha ciarocka neobjavila,tak nech mi ju tam dokresli 😀 😀 ,
ale muz nechce aby som testovala skorej ako krv,takze este stale nie som rozhodnuta ci sa testnem 😨

vevericka80
7. mar 2010

brmbolcek krasny testik 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre