Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

majkulik
21. mar 2015

@martuska00 verim, ze ano

snaaazilka77
21. mar 2015

@majkulik urcite drzim place...musi to predsa vyjst 🙂

majkulik
21. mar 2015

@snaaazilka77 uz by bolo na case 🙂 🙂 🙂 dakujem

prdolet
22. mar 2015

Cavte, su tu aj nejake pozitivne spravy? Zisli by sa. Ja si myslim, ze mi nehrozi to mimomaternicove. Vcera som zacala silnejsie krvacat a zaroven ma prestalo boliet brucho, tak dufam, ze je to dobre znamenie. Asi vysadim utrogestan, aj ked mi ho odporucali brat, ale mi to pride zbytocne sa tym krmit do stredy, ked je evidentne, ze nic z toho nie je.

alexia17
22. mar 2015

Ja idem zajtra na krv rano. Bojim sa vysledku

martuska00
22. mar 2015

@alexia17 aj ja idem rano na krv
robila si si test
máš nijaké príznaky

alexia17
22. mar 2015

@martuska00 nerobila som test, nexem sa vystresovat. Neviem ci priznaky, vcera som trocha vracala, ale neviem ci to neni z hormonov.
Ty si testovala bo priznaky?

snaaazilka77
22. mar 2015

@prdolet podla popisu to naozaj nevyzera na to mimomaternicove. Drzim palce, aby to tak bolo. Inak, presne si mi zobrala tu istu myslienku, uz som sem aj planovala toto iste napsiat, ze mam pocit, ze za posledny mesiac tu boli iba dve baby, ktore su tehulky po IVF a to nelka a zuzicek, co som citala prispevky a vsetky ostatne baby nic...ved ak to beriem z toho pohladu, ze sme tu nejaka vzorka, tak ta uspesnost mi vychadza zo vsetkych bab, co sem pisali iba zatial na 14%..to je dost malo ☹

snaaazilka77
22. mar 2015

@alexia17 a ty si zajtra 14-ty den po vklade? A vobec si celu dobu nekrvalcala? Podla tvojho klasickeho cyklu ti MS akozre uz meska? Pises, ze si aj vracala. Vydrzala si ani raz netestovat? To znie velmi pozitivne, tak drzim palec, aby si mala pozitivny vysledok 🙂

alexia17
22. mar 2015

@snaaazilka77 hej zajtra 14 den oo vklade. Nekrvacala, nic. No cyklus neviem. V septembri po 1 IVF bez vkladu bola MS vseliako. Napsledy na 31 DC prisla predtym 2x 28DC a 2x 26, takze neviem ci a ak meska. Ak vy 28DC tak meska 3 dni. Dakujem. Dufam ze su to dobre znamenia 🙂

alexia17
22. mar 2015

@snaaazilka77 hej netstovala, bojim sa

snaaazilka77
22. mar 2015

@alexia17 zelam vela vela stastia na zajtra....klop klop...musis vylepsit neutesivu statistiku..musi sa to prelomit 🙂

alexia17
22. mar 2015

@snaaazilka77 dakujem 🙂 poviem sestrickam ze len pozitivnu krv 🙂

martuska00
23. mar 2015

baby HCG 0 nič škoda ☹

snaaazilka77
23. mar 2015

@martuska00 to ma mrzi.....som dufala, ze u teba bude konecne pozitivny vysledok ☹ Ako si sa citila posledne dni, ty si nekrvacala ani nic podobne, ze?

snaaazilka77
23. mar 2015

@alexia17 napis prosim aspon ty, ze si dopadla pozitivne po dnesnom odbere 🙂

alexia17
23. mar 2015

@snaaazilka77 hmmm, bohuzial. Optimizmus nepomohol :( uplne ze nic

snaaazilka77
23. mar 2015

@alexia17 ale nieeeee...to snad nie je mozne....ach jaj....kedze ja tiez nemam ziadne "tehu priznaky", obavam sa, ze dopadnem uz o par dni rovnako....asi sa to tu nejak zaklialo alebo co?

alexia17
23. mar 2015

@snaaazilka77 nemusi to byt pravidlo. Neboj, bude dobre

snaaazilka77
23. mar 2015

@alexia17 zacinam mat pocit, ze aj ano....vacsina bab, co sa to podarilo, tak uz mali nejake tie priznaky, citili sa trochu inak ako zvycajne, takze si myslim ze nieco na tom asi bude. A ty mas ake dalsie plany? Mas nejakych mraziacikov? Pojdes na KET?

alexia17
23. mar 2015

@snaaazilka77 to neviem ake ine priznaky maju byt. Nemam nic, bolo iba to jedno co vlozili. Takze vsetko odznova
Idem asi na hemato a endo a po MS mam ist do CAR na kontrolu

snaaazilka77
23. mar 2015

@alexia17 cize sme na tom uplne rovnako, tiez sme mali len to jedno jedine, co sa podarilo a ziskat tou celou procedurou a ked to nevyjde, tak tiez jedine cele odznova, ale zatial sa moj drahy zial stavia k tomu negativne, ze uz do toho nepojde dalsi krat...ach jaaj...

alexia17
23. mar 2015

@snaaazilka77 moj hra silneho 🙂 je zlaty, ale neverim mu to. Tak este nehadz flintu do zita. Kedy ides na krv?
Kam xodis do CAR?

sweeti
23. mar 2015

@zuzicek88 Ahoj dlho si nenapisala nic o sebe ako sa mas a ako sa citis....?Mas uz nejake tehu priznaky?

martuska00
23. mar 2015

ani ja už nemám mraziačikov , nemala som žiadne príznaky ,rada by som šla od znovu ale manžel už nechce ☹

prdolet
23. mar 2015

@snaaazilka77 hlavu hore, podari sa to, uvidis. Priznaky mozu byt a nemusia. Je to tazke obdobie, vydrz to uz a snaz sa az tak nesledovat.

@martuska00 to mi je luto, mozno ho presvedcis nejako. u nas je to skor opacne, mne sa do toho moc nechce a manzel by do toho isiel. Ale mame este nejake zmrazene, tak na tieto uvahy je este skoro.

Je mi tak luto, ze sa nam nejak v tejto teme nedari, @snaaazilka77, je to na tebe 🙂

snaaazilka77
24. mar 2015

@alexia17 na krv idem az pondelok 30.3. a CAR mam repromedica a ty do ktoreho chodis?

snaaazilka77
24. mar 2015

@prdolet dakujem za podporu, som naozaj zvedava, ze kto to tu nakoniec prelomi pozitivnou spravou

snaaazilka77
24. mar 2015

@martuska00 tak sme na tom rovnako, ked to nevyjde, tak moja polovica mi uz razne povedela, ze do toho nepojde ☹

martuska00
24. mar 2015

@snaaazilka77 máš šancu ved na krv ideš až 30.03. to čakanie je hrozné

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre