Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

13nika13
9. aug 2011

@petuska123 my sme nemali nič...... Kam chodíš ty?

petuska123
10. aug 2011

@13nika13 do mt iscare

ybyta
10. aug 2011

@13nika13 moja všade nie 😉 ale 1 kratv v BLAVE 1 KRAT V MARTINE aj 1 krat v PIEšťANOCH 2 KRAT V BRNE VžDY KOMPLET CELE IVF LEBO NEMALA SOM ANI RAZ mrazačikov ☹ a len raz mi čiastočne hradily poisťovňa v Martine avšetko sami lebo to sa moc čaka a to som nemala nervy aj tak hradili len injekcie 6000 korun aostatne mi tak nech idu do r.........i sory v blave to bolo ešte na KRAMáROCH pred 19 rokmi atam mi bez narkozy ti blázni odoberali 20 vajičok to by som neželala nikomu ☹ 😠 aj im to zrušili boli sme pokusné kraliky 😠 v Martine som mala dlhy protokol to bolo brucho jak balon bolelo prsa jak Pamela ANDERSON no blbe to bolo v PIEšťANOCH to bolo hrozne jednou injekciou Dekapeptilom depodom ma uviedli do umeleho prechodu to bola hrúza návaly sucho tam..... sex nič ani chuť nebola bolesti a nacvičení prechod ako neni sa načo tešiť 😠 to mi zastavili umelo menzes avysledok najhoršie vajka alen 3 😠 v BRNE REPROFITE KRATKY PROTOKOL 2 KRAT SUPER PRIEBEH SUPER žIADNE BOLESTI ANI BRUCHA ANI PRS supper vajka aj viac aaj menej peňazí a injekcií a ušetria ti peniaze 😉 astalo to po 2 krat niečo cez 1600 eur

holly74
10. aug 2011

Takže TT negatívny ☹ ☹ ☹ 9. deň po ET s PK ☹ ☹ ☹

ybyta
10. aug 2011

😉 @holly74 nesmuť čakaj na krv 😉 ked sa neskor uhniezdia tak to je ok

lume
10. aug 2011

@ybyta No to Ta obdivujem. Preskakala si toho dost. Mate nejaku konkretnu diagnozu, preco sa Vam nedari otehotniet?

pici
10. aug 2011

@13nika13 je mi luto... ja som citala ze nie je dobre menit centrum po prvom neuspechu. a ist zakazdym inam. preco? lebo v kazdom novom ti nespravia nic nove, len to co v starom, cize vyvarovat sa pripadnych chyb je potom nemozne, lebo vsade ides od zaciatku....

ybyta
10. aug 2011

@lume mvala som len zrasty vo vajcovodoch ktore viac krát odstraňovali ale nebolo to k ničomu..... inak som 100percentne bez nalezu všetko ok aj muž tak nato prečo mi nik nevie a nevedel odpovedať... to sa vie len hore

ybyta
10. aug 2011

@pici ale aj treba skušať mne vadilo v MARTINE ta pásova vyroba jak na salám ked čakaš v Brne to je na inej urovni aj prístup citiš sa tam že si ti zakaznik anie s ambulancie ma pomali s holu riťu poslal už vTA.....tam chodia uplne s celeho sveta Cernoši .Taliani Nemci , Rakušáci atd.......bola som toho svedkom aj prostredie aj pristup robí divy 😉

holly74
10. aug 2011

@ybyta Díki za povzbudenie, ale nebol by tam aspoň náznak, duch?

ybyta
10. aug 2011

ja ked som mala potvrdene hcg na dve embrijka v Martine som najprv mala pe tak kašli na testy kref je krefkiked slabšiu ale mi to isto odumrelo atest bol ako sneh aaj tak mi to hcg potvrdily nechapala som 😔

petuska123
10. aug 2011

@ybyta ahoj v brne je viac tych carou.ako helios reprofit...tak ktore je najlepssie??

ybyta
10. aug 2011

@petuska123 to sa volá Reprofit Brno 😉 ked som volala do Tesalonik do GRECKA ešte aj tam onich vedia 🙂

ybyta
10. aug 2011

@petuska123 to som volala do caru v Grecku

lume
10. aug 2011

@ybyta A robili Ti aj testy na zrazanlivost krvi? Verim, ze ano. Lebo u mna asi to bolo pricinou neplodnosti.

tinara23
10. aug 2011

@lume prepáč, že sa tu tak votriem, tie testy na zrážanlivosť krvi robia v Care ? Ja som síce len po prvom IUI, idem na druhé. Ale skôr si myslím, že skončím pri IVF a chcem si dať urobiť zatiaľ všetky vyšetrenia, aby IVF bolo úspešné.

slniecko137
10. aug 2011

krv pozitííívna 🙂 🙂 🙂 hodnota HCG 96,32 JUCHUUUU

holly74
10. aug 2011

@slniecko137 Gratulujem!!! Drž sa! ktorý deň po ET si bola na teste? ak sa neráta deň ET? A aké "veľké" emb. Ti vkladali?

leya
10. aug 2011

@slniecko137 blahozelam!!! 😵

slniecko137
10. aug 2011

@holly74 vkladali mi 8 a 9 bunkové bez PK a dnes som 10. deň po ET
@leya ďakujeeeem

holly74
10. aug 2011

@slniecko137 Tak to je fakt super!! A máš aj nejaké iné príznaky?

ybyta
10. aug 2011

@slniecko137 som stebu šťastná 🙂 🙂 🙂 opatruj sa 😉

ybyta
10. aug 2011

@lume ano je tam to ok niečo malinko bol vychylené ale to neni ani zaujímave

slniecko137
10. aug 2011

Ďakujem všetkým 🙂
@holly74 príznaky zatiaľ asi žiadne, akurát mám nafuknuté brucho aj ma sem tam pobolieva ale to je asi z toho estrofemu alebo utrogestanu. Od dnes si picham aj injekcie na riedenie krvi. Dúfam že sa nejaké príznaky objavia 🙂 , bola by som kludnejšia, lebo minulý rok to bolo tiež bez príznakov a skončilo to MA

sysula11
10. aug 2011

ahojte vetkym vam drzim palceky aby a vam to podarilo om po ET v 9tt a budeme mat dvojicky tesim sa sj vam vsetkym to prajem!

sysula11
10. aug 2011

@susi0303ahojcek tak ako sa mate?ja uz viem ze to budu dvojicky tak ti prajem aby nam to pekne vetko vyslo,drzim palceky.

lume
11. aug 2011

@tinara23 Ahoj, no mne to robili az po prvom potrate po 1.IVF. IUI nam klasicky 3x nevyslo. Ak mate v rodine trombozy, tak to treba povedat a vyziadat si testy. Su to geneticke testy na zistenie mutacii v niekolkych genoch, ktore suvisia s krvnou zrazanlivostou.

lume
11. aug 2011

@ybyta Aha. Je to velmi frustrujuce, ked neviete, preco sa nedari. ☹ Velmi Vam drzim palce. Mna caka buduci tyzden amniocenteza. Tak verime, ze vsetko bude v poriadku.

holly74
12. aug 2011

čaute, žienky, takže mne už začína mrcha. Myslíte že si mám stále dávať utroš? Vraveli, že až kým nebudú výsledky z krvi, na odber idem v pondelok no dovtedy už budem zvesela krvácať, tak neviem načo si ten utroš ešte dávať... čo poradíte?

alabu
12. aug 2011

@holly74 zapijaj ho....ale ber..lebo sa ti moze stat ze zakrvacas jeden den a potom prestanes... 😉 do pondelka to uz nie je az tak daleko 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre