Cena za IVF v Splne Košice

hilia
2. aug 2020

Ahojte kocky, chystame sa na nase prve IVF, uz si picham hormony v stredu ideme na ultrazvuk. Moja otazka znie. Kolko ste platili v Splne za IVF? Viem, ze nieco je hradene poistovnou, ale pytam sa priamo na SPLN. Dakujem

nikaaa1982
3. aug 2020

@hilia ahoj, na stranke je cennik, ale suma zavisi od ukonov, kt potrebujete, my sme platili okolo 1600, ale to sme mali vsetky mozne ukony (nie je v tom doplatok za lieky)

193169
12. okt 2020

Lieky pred odberom vajíčok okolo 400, po odbere vajíčok sme platili 950 (mali sme 12embrii), ET sme nemali ale za KET sa platí 150 + embioglum 70, a ešte tabletky pred KET okol 50

hilia
autor
30. okt 2020

No my sme uz 10 den po KET. Zatial mi vsetky testy ukazali negativny vysledok 😥. V utorok 3.11.20 ideme na krv, aj ked tusim, co mi povedia.
Ide o to, ze mame zamrazene este jedno embryjko. Chcem vediet, ci musim cakat, alebo mozem ist v dalsom cykle do toho. Vedeli by ste? Dakujem

snazilka220
29. dec 2020

@hilia ahoj ako si natom? my sa tiez chystame.

hilia
autor
2. jan 2021

@snazilka220 ahoj 😉, nam test ukazal 3.11.20 negativne. Dr. ma nechal odkrvacat a isli sme 23.12.20 na dalsi a posledny vklad. Este som si test nerobila, lebo 5.1.21 ideme na krv. To je uz o par dni.
Ked som mala po vklade ten prvy krat, tak ma prsia boleli, hlava tiez, ale aj v podbrusku. Citila som sa byt tegotna, ale nevyslo to 😥
Tento druhy krat mi nic neni, nemam ziadne pocity, ze ci mozem byt alebo nie. Hmmm. Ako si na tom ty?

snazilka220
12. jan 2021

@hilia ahoj je mi to luto, drzim prsty,urcite uz vies,no my sme natom tak ze nam s poistovne neschvalili pred vianocami mi prisiel domou list ale volala som Dr tak povedal ze on tam zavola,tak vcera mi prisla sms z poistovne ze mame schvalene som rada tak pred ms tizden mame is idem nato prvykrat tesim sa ale troska sa aj bojim neviem dufam ze vsetko dobre dopadne.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre