Centrum GYNFIV - skúsenosti s lekármi 2

laskonka
4. júl 2008

ahojte dovolila som si zalozit novu temu 😵

katla
17. okt 2012

@nelly3 Juj to ma mrzi, ze ani tam sa nepodarilo. A v com je u Vas problem? Robili Vam vsetky vysetrenia? Drzim palce nech je posledny mrazacit ten pravy

nelly3
18. okt 2012

@katla
no ja mam endometiozu, maternicu mam oki, spermiogram oki, asi len skusat a raz sa podari 😉

nelly3
18. okt 2012

@pancuska
ano soft, stimulujes kratko, menej injekcii, tym padom aj menej vajicok,mala som 5 a aj sa oplodilo 5, 2 vlozili, jedno kvalitne zmrazili, tam zmrazuju len ze fakt kvalitne. takze som celko dobre dopadla, krasne sa vyvijali, vsetko oki a potom to cakanie na nervy, pozname to vsetky, no a nevyslo to ☹ no musim len dalej bojovat, bolo to 2.IVF, prve v gyn-five. takze snad KET alebo dalsie IVF. vyjde. MUSI 🙂

stascha
18. okt 2012

Ahojte dievcata, uplne nehodou som natrafila na toto forrum. Tiez chodim do GF uz od roku 2007 a s dr. Stnovou som velmi spokojna, zacali sme k nej chodit lebo sa nam nedarilo no ako viacerym z Vas, urobila nam vsetky testy aj sme absolvovali IUI ale neuspesne a ked sme uz boli rozhodnuti ze pojdeme na UO tak sa nam uplne prirodzene zadarila dnes uz 3,5 rocna slecna, dokonca som ju mala aj ako porodnicku a poviem Vam slubila ze v urcitu hodinu pride do nemocnice a aj to splnila a bola celu dobu so mnou, dokoca mi na druhy den aj volala ci je vsetko v poriadku Takže dievcata drzim Vam palce nech sa Vam dari, no a este verim ze sa nam zadari aj druha slecna lebo nasa Miska chce BArborku 🙂

paaat
18. okt 2012

@pancuska ja som mala darovane oocyty a muzove spermie,podarilo sa nam to na prvykrat

pancuska
18. okt 2012

@katla nie nie ja nie som z Trencina,byvam pri Piestanoch.....ale ak tam staviate dom cize tam budete byvat to by si mala dobre.....a pozerala si si tu stranku? 😉

pancuska
18. okt 2012

@nelly3 MUSI,strasne ti to prajem....a kolko sa snazite,aj s tym ze ste sa snazili prirodzene? takze ono sa to neujalo? hmmm kde moze byt teda problem.....len to prosim nevzdavaj,viem ze sa mi to lahko povie ale este vydrz!!! 😉

nelly3
18. okt 2012

@pancuska
hmm 7 rokov 😔

pancuska
18. okt 2012

@paaat tak to je uplne super ze sa to hned podarilo!! a ak som dobre pochopila oocyty su vajicka? vies ja som este neni taka zbehla v tych vyrazoch........ takze ste museli cakat na darcu....ale to je fakt super ze sa podarilo....a ako to prebieha? to potom nemusis stimulovat ze? ci ako to je? ak ti nevadi o tom pisat.....

paaat
19. okt 2012

hej ja som cakala na darkynu oni spojili jej vajicka s manzelovi spermiami a ked sa to ujalo tak mi to potom na 14 den vkladali.To som rano prisla spravili mi ten vklad-zakrok a potom som asi hodinu tam lezala na posteli a pustili ma domov.Potom som bola na nejaky 10 den zas v Blave v gynfive na krv a ked vysla dobre tak som bola stastna ze som tehotna ,potom som bola este na ultrazvuk a ten to potvrdil definitivne.Prve 3 mesiace su kriticke a ked sa to udrzi tak je to super-treba si davt pozor.

sofokleska
26. okt 2012

Ahojte baby rozmyšlam aj nad tymto centrom 🙂 čo treba zobrať na prvu konzultaciu ako to tam prebieha, plati sa niečo myslim SPG a pod. Už dosť davno sme boli v ISCARE, ale ta dr, ktora ma vtedy mala tak už tam nerobi. Tam nam robili aj genetiku, neviem či ju tam ešte maju, ale ta sa v pohode zmeniť centrum.nie? popripade by si mohli aj vypytať spis.či?ach ja sa už nevyznam 😉 ďakujem

katla
2. nov 2012

@sofokleska Urcite radsej Iscare ako gyn-fiv.

sofokleska
2. nov 2012

@katla dakujem ale uz sme sa rozhodli pre ferticent🙂

pancuska
6. nov 2012

@paaat ahoj.....ja som uz po vklade....len sa chcem opytat mala si aj nejake priznaky dovtedy kym si isla na ten 10den na kontrolu? a chodila si normalne do roboty alebo si bola doma?dakujem.....

viva13
9. feb 2013

Ahoj prosím poradte mi ktorý lekár v Gyn Fiv je dobrý a zároven príjemny? boli sme tam 1x asi 3 roky dozadu no neviem už meno toho lekára, bol to muž a boli sme spokojní, dakujem

lexus77
9. feb 2013

@viva13 žeby dr.Harbulák?...ved pozri ich web stranku,tam su všetky mená🙂

viva13
10. feb 2013

@lexus77 ked mená mi nič nehovoria :-/ no nič hádam padneme do dobrých rúk .-)

pancuska
11. feb 2013

@viva13 ahoj mozno dr.Harbulak ten je tam naj odbornik aj ja som k nemu chodila potom je tam este taky mlady dr..... 😉

viva13
11. feb 2013

@pancuska nedali mi možnosť vybrať si lekára ideme k doktorke Stenovej máte niekto skúsenosti?

pancuska
11. feb 2013

@viva13 to je taka mlada doktorka,sice mna nevysetrovala ,nemala som na nu stastie..... ale inak ja ked som sa tam prvy krat objednavala ja som tej pani na recepcii hned povedala ze by som chcela obejdnat k dr.Harbulakovi,len som musela skoro 3 tyzdne cakat lebo to bolo v lete a bol na dovolenke....

chmurkaxy
29. feb 2016

@katla ahoj,my sme mali Embryoskop a aj keď prvý vklad nevysiel, keď to porovnám s prvým Ivf,mali sme viac embryí,ktoré vydržali. Za mňa určite áno.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre